![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
tu crezi ca vreau sa ma sinucid in urmatoarea perioada. Cum sa merg cu trenul. Mi-a ajuns experienta de cand m-am intors din Grecia.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
:)) dap am uitat:)
CRyS` pune si tu poze de la intalniri sau cine mai are.. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sal Tinerii:
Am nevoie de copii dupa buletinele lui Ales Gam si Andrei LaMistho a.s.a.p Maine dimineata ar fi perfect. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Pe la 10 ajung la serviciu si iti trimit pe mail ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Trimite pe [email protected]
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Pozele le dau in privat :D
PE SUPORT OPTIC :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ne pare rau sa auzim asta. Sa auzim numai de bine.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Aloooooooo! A murit Iasul! A plecat Alex din Iasi :( ... Nu mai revine? Ce a facut la licenta ... neee eee dooor de el ! Tare comic mai este :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
E comic omu ..nu zik k nu ..Ce e de facut in Is ..sa ne adunam cu toti si sa punem ceva la cale ..eu unul sunt deschis spre orice idee ..propunere ...chestie ...magarie ...la mine merge orice :d....si ascult
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu sambata seara sunt in Iasi. credeti ca putem sa ne vedem?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Cum sa nu ! Eu sunt prezent si sper sa mai aduc 2-3 masini!
0766 306 609 cand ajungi! :D |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ma anuntz si eu ...revin si va zic k nu plec nikaieri :P...sau anulat planurile ...ma prezint si eu pacolo ..numai sa imi ziceti unde ...Crys ...raspunde pe mess si u ...k sa vb ...si am sa ii zic si lui LaMisto ...crek se prezinta si el dak nu pleaca din localitate ..
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
salut,
sunt in iasi cu licenta am dat scrisu` mai am 2 probe si gata...pff:) lasa ca ne vedem o sa va sun sa facem o intalnire .. Trebuie sa punem la punct structura organizatorica iasi criss am vb si cu razvan ramane sa stabiliti voi(toti care sunt in crazydrivers iasi) ce si cum prin vot personal -presedinte -vice -trezorier eu o sa fiu alaturi de voi si sunt sigur ca o sa iasa bine, iar filiala iasi va fi reprezentativa pt club cu ajutorul vostru! numai bine, Alex |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu nu vreau functii de conducere :) ... Glumesc! Trezorier...neh nu e bine! Nu`s la banca, cu toate ca fac finante banci :)...Asa...Ok ! Stabilim si ne intalnim. Cand? Joi seara? Sau Sambata seara?
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning