![]() |
Re: Tuning pe machete
A iesit foarte misto diablo-ul....vopseaua de nota 10...;)
|
Re: Tuning pe machete
Ms ms, o sa fac cv poze la lumina sa se vada adevarata valoare:D
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Se multumeste!urmeaza interiorul cat de repede, scz de off, numai bine!
|
Re: Tuning pe machete
8 Attachment(s)
I`m back cu masca vopsita si scoasa emblema d p ea,cu sistem audio,si din alea la spoileru d spate :D
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
2Fast...a venit super in spate. Ca sa mentii linia sport in fata poti sa-i faci o buza tot asa neagra, la fel si la praguri. Gandeste-te la cum modifica HAMANN, ceva de gen ;). Bafta!:D
|
Re: Tuning pe machete
1 Attachment(s)
daca vrei sita...incearca ceva in genul la ce am facut eu, dar nu am pus plasa de tantari, ci o sita din sarma fina...
nush sa-ti spun de unde o am, pt ca o am de la tata, de acum vreo 10 ani...:cry: |
Re: Tuning pe machete
6 Attachment(s)
VW Beetle 1/24 Bburago. Interiorul l-am refacut, i-am pus tije la tetiere si mocheta. Am schimbat jantele si am pus un esapament "sport". :oops:
|
Re: Tuning pe machete
very nismo jantele:) dragut.
|
Re: Tuning pe machete
tzutzu.. da` esti incepator rau de tot.. cel putin asa vrea sa arate semnul ala :))
scaunele cu ce le`ai vopsit? negru mat? :-?? Frumusica masinutza.. ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:47. |
- Copyright 2026 4Tuning