Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/58163-tuning-machete.html)

tzutzu.2009 02-01-08 20:41

Re: Tuning pe machete
 
A iesit foarte misto diablo-ul....vopseaua de nota 10...;)

SpeeDBreaker 02-01-08 20:42

Re: Tuning pe machete
 
Ms ms, o sa fac cv poze la lumina sa se vada adevarata valoare:D

coman razvan 02-01-08 20:42

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by tzutzu.2009 (Post 1271691)
A iesit foarte misto diablo-ul....vopseaua de nota 10...;)

:arrow: Cred ca e cea mai de calitate lucrare (vopsit) de pe sectiune...felicitari:arrow:

SpeeDBreaker 02-01-08 21:12

Re: Tuning pe machete
 
Se multumeste!urmeaza interiorul cat de repede, scz de off, numai bine!

2fast4u_DK 04-01-08 21:07

Re: Tuning pe machete
 
8 Attachment(s)
I`m back cu masca vopsita si scoasa emblema d p ea,cu sistem audio,si din alea la spoileru d spate :D

coman razvan 04-01-08 21:10

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 1275027)
I`m back cu masca vopsita si scoasa emblema d p ea,cu sistem audio,si din alea la spoileru d spate :D

Ai lucrat foarte frumos!felicitari!simplu si de efect fara chestii inutile!o idee : ce zici in loc de masca sa pui plasa?arata putin inestetic locul ala unde a fost emblema:(:arrow:

2fast4u_DK 04-01-08 21:12

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1275031)
Ai lucrat foarte frumos!felicitari!simplu si de efect fara chestii inutile!o idee : ce zici in loc de masca sa pui plasa?arata putin inestetic locul ala unde a fost emblema:(:arrow:

Ms mult ;) ...ar merge plasa da din ce sa fac?:D

coman razvan 04-01-08 21:18

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 1275033)
Ms mult ;) ...ar merge plasa da din ce sa fac?:D

sincer? din plasa din aia de tzantzari cred ca merge...intai dai o vopsea peste ea...si cred ca o sa iasa bine...cumperi din piata (de la rushi) plasa...:arrow: :arrow: :arrow: (sper sa nu ma injuri ca iti fac masina tzantzar :???:):arrow:

2fast4u_DK 04-01-08 21:19

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1275051)
sincer? din plasa din aia de tzantzari cred ca merge...intai dai o vopsea peste ea...si cred ca o sa iasa bine...cumperi din piata (de la rushi) plasa...:arrow: :arrow: :arrow: (sper sa nu ma injuri ca iti fac masina tzantzar :???:):arrow:

:lol: cum sa ma supar :D ms pt idee :D am sa incerc..cam ce ar merge sa-i mai fac? k nu mai stiu :)

coman razvan 04-01-08 21:21

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 1275055)
:lol: cum sa ma supar lol :D ms pt idee :D am sa incerc..cam ce ar merge sai mai fac? k nu mai stiu :)

eu nu ma ocup cu tuning de machete...masca aia mi-a sarit in ochi...dar sincer nu ma pricep :(:!: :arrow:

EaGle 05-01-08 10:30

Re: Tuning pe machete
 
2Fast...a venit super in spate. Ca sa mentii linia sport in fata poti sa-i faci o buza tot asa neagra, la fel si la praguri. Gandeste-te la cum modifica HAMANN, ceva de gen ;). Bafta!:D

eddycdk 06-01-08 14:12

Re: Tuning pe machete
 
1 Attachment(s)
daca vrei sita...incearca ceva in genul la ce am facut eu, dar nu am pus plasa de tantari, ci o sita din sarma fina...
nush sa-ti spun de unde o am, pt ca o am de la tata, de acum vreo 10 ani...:cry:

tzutzu.2009 06-01-08 17:00

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
VW Beetle 1/24 Bburago. Interiorul l-am refacut, i-am pus tije la tetiere si mocheta. Am schimbat jantele si am pus un esapament "sport". :oops:

Trickz 06-01-08 17:23

Re: Tuning pe machete
 
very nismo jantele:) dragut.

andrey2003 06-01-08 17:33

Re: Tuning pe machete
 
tzutzu.. da` esti incepator rau de tot.. cel putin asa vrea sa arate semnul ala :))
scaunele cu ce le`ai vopsit? negru mat? :-??
Frumusica masinutza.. ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:47.

- Copyright 2026 4Tuning