![]() |
Re: intalnirea de week end !
ca de obicei ...
|
Re: intalnirea de week end !
hai baietii !!! nu va lasati intimidati de vremea "frumoasa" de afara.. :P noi sa fim sanatosi .. restu nu conteaza.. :lol: ca de obicei :D prezent
|
Re: intalnirea de week end !
Azi... ? cine se baga.. ? :wave: haideti baieti.. ca maine va asteapta o zi grea :lol:
|
Re: intalnirea de week end !
Si azi? vreme frumoasa afara..merge de un fotbal in parcare si dupa o pizza la Roma? ;)
|
Re: intalnirea de week end !
da vad ca nu se mai inghesuie lumea pe la intalniri.. mana sus cine vine.. :lol: :wave:
|
Re: intalnirea de week end !
Devi..asteptam poza de grup! ;)
|
Re: intalnirea de week end !
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM |
Re: intalnirea de week end !
hei mai incet cu filmuletzele cu mirel pe youtube...ca dejas prea multe :))
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
daca stai bine si asculti la capat.. se aude sunetu` ala specific de "pinguini" ... :D restu` episodului il are devi.. :D :lol: ..
|
Re: intalnirea de week end !
deseara va fac o vizita...daca nu o sa fiu coma :P ok,si daca o sa fiu tot va fac o vizita
|
Re: intalnirea de week end !
4 Attachment(s)
Pozele de vineri
|
Re: intalnirea de week end !
ba da asa stati acolo ca la ora de engleza poza cu clasa???????????:D:D:D:D
|
Re: intalnirea de week end !
glumesc ,da va mai intl ca nu am vazut miscare demult pin oras?????????intreb ca nu stiu dacas pieton
|
Re: intalnirea de week end !
cu regrete tre sa anunt ca vineri nu pot sa fiu prezent dar snoopy si devi cunosc treburile ce tre discutate
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning