Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Spark 29-02-08 14:57

Re: intalnirea de week end !
 
ca de obicei ...

Alex2Fast4U 29-02-08 17:26

Re: intalnirea de week end !
 
hai baietii !!! nu va lasati intimidati de vremea "frumoasa" de afara.. :P noi sa fim sanatosi .. restu nu conteaza.. :lol: ca de obicei :D prezent

Alex2Fast4U 07-03-08 13:31

Re: intalnirea de week end !
 
Azi... ? cine se baga.. ? :wave: haideti baieti.. ca maine va asteapta o zi grea :lol:

Snoopy 14-03-08 17:42

Re: intalnirea de week end !
 
Si azi? vreme frumoasa afara..merge de un fotbal in parcare si dupa o pizza la Roma? ;)

Alex2Fast4U 21-03-08 19:19

Re: intalnirea de week end !
 
da vad ca nu se mai inghesuie lumea pe la intalniri.. mana sus cine vine.. :lol: :wave:

Snoopy 22-03-08 09:54

Re: intalnirea de week end !
 
Devi..asteptam poza de grup! ;)

Alex2Fast4U 22-03-08 15:38

Re: intalnirea de week end !
 
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM

veveve 23-03-08 16:21

Re: intalnirea de week end !
 
hei mai incet cu filmuletzele cu mirel pe youtube...ca dejas prea multe :))

Norbbi77 23-03-08 17:28

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Alex2Fast4U (Post 1438940)
pana atunci va prezint eu un pic filmulet.. Coxy feat. Politia.. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ri8kEY3WhXM

Unde-i politia...?!

Alex2Fast4U 23-03-08 17:45

Re: intalnirea de week end !
 
daca stai bine si asculti la capat.. se aude sunetu` ala specific de "pinguini" ... :D restu` episodului il are devi.. :D :lol: ..

juana_man 28-03-08 09:33

Re: intalnirea de week end !
 
deseara va fac o vizita...daca nu o sa fiu coma :P ok,si daca o sa fiu tot va fac o vizita

Devi 30-03-08 16:24

Re: intalnirea de week end !
 
4 Attachment(s)
Pozele de vineri

DEXY 07-04-08 10:56

Re: intalnirea de week end !
 
ba da asa stati acolo ca la ora de engleza poza cu clasa???????????:D:D:D:D

DEXY 07-04-08 11:05

Re: intalnirea de week end !
 
glumesc ,da va mai intl ca nu am vazut miscare demult pin oras?????????intreb ca nu stiu dacas pieton

juana_man 09-04-08 12:21

Re: intalnirea de week end !
 
cu regrete tre sa anunt ca vineri nu pot sa fiu prezent dar snoopy si devi cunosc treburile ce tre discutate


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning