Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

Miez 05-11-08 18:14

Re: Intalnirea renault 5
 
poze... vorba... o plimbare pe "faleza" ... poate un suc... cine stie... vedem la fata locului....

bodel 05-11-08 20:57

Re: Intalnirea renault 5
 
Sambata 8-Nov @ 16:00 la polivalenta.


1. Miez
2. Bodel
3. ...

NightDevil 05-11-08 23:06

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by bodel (Post 1845991)
Sambata 8-Nov @ 16:00 la polivalenta.


1. Miez
2. Bodel
3. ...


1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. .......

B 89 WRC 06-11-08 00:03

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. ..,,,

IVAN 06-11-08 08:23

Re: Intalnirea renault 5
 
i'm in :D

DnI 06-11-08 08:27

Re: Intalnirea renault 5
 
vin si euuuuuu sa va vad buburuzele

M Y U 06-11-08 08:41

Re: Intalnirea renault 5
 
Nici acuma nu ti-a trecut de ele.......

tzorrro 06-11-08 09:11

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. DnI
6. Tzorrro

browser 06-11-08 15:18

Re: Intalnirea renault 5
 
Vin si eu ca spectator :)

Miez 06-11-08 15:50

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw :) )
9. ....

miliady 07-11-08 07:28

Re: Intalnirea renault 5
 
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw )
9. ady (in ritmul asta sunt mai multi fosti proprietari decat fosti proprietari)
10. bogdan HBA
11. Mihai MUC
12...

browser 07-11-08 09:27

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Miez (Post 1847372)
1. Miez
2. Bodel
3. 08-GTT
4. B 89 W R C
5. Ivan
6. DnI
7. Tzorrro
8. browser (dc recunoaste ca R5GTT e mai tare ca bmw :) )
9. ....

Am recunoscut
data si ora ramane asta Sambata 8-Nov 16:00 la polivalenta da ?

Miez 07-11-08 09:42

Re: Intalnirea renault 5
 
:)
Dap sambata 8-nov-2008 - 16:00 @polivalenta

IVAN 08-11-08 22:16

Re: Intalnirea renault 5
 
foarte tare a iesit :lol:

sariti cu pozele care va simtiti :D

NightDevil 08-11-08 22:24

Re: Intalnirea renault 5
 
frumos dar era kam frig ... :D pozele!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning