Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

dragos002 12-04-08 22:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Mai ai poza cu 7-aru ZXZ ? foarte grava masina :D:D

coman razvan 12-04-08 22:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1477705)
Hop si eu cu o Dacie:-):D

He he! Super frumos! Felicitari!8)

EvLSant0S 12-04-08 22:59

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1481187)
... ne grabim si noi puti?!:lol:
shantu, nu mai schimbi semnatura? :-"

graba strica treaba,oricum,s-a dus pwlii de suflet distractia de sambata seara :D o parte din noi preferam sa editam astea, so much fun :D

EaGle 13-04-08 00:44

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
  • Something...:rolleyes2

EvLSant0S 13-04-08 06:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
11 Attachment(s)
... 6 30 dimineata ...
inceput la 20:00 :D

nb :D

naka66vio 13-04-08 06:44

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
doamne dumnezeule cum poate sa arate masina asta.mafia

maD_angel 13-04-08 09:45

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
...numa' respect Santos :-)

o`neal 13-04-08 11:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Pana si atunci cand tre sa dormi tu esti mereu acolo... Felicitari Sant0s...Tine'o tot asa

leonard 13-04-08 14:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
cele mai tari poze ale voastre....super editate..de masini sa nu mai zic ..mor aici langa ele.
bv felicitari!

EvLSant0S 13-04-08 16:50

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Pozele sunt facute de NOI :)
EvLSkillz = Skillzu , Bmwaldo,Fabi,sodabubble,andrE1,keemo,me :)
nu ma mai felicitati pe mine ca eu n-am nici1treaba :D
eu doar le-am postat ..

shantzu 13-04-08 17:21

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
F tari pozele ! Mai astept cateva , trebuie sa mai fie

Cred ca cea mai buna solutie este sa va faceti un user nou - Evl*Skillz - cu care sa postati pozele

GolfuletzS 13-04-08 19:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
a5a e ft ft grava..... deci cum se vede 7`le... s`a termina .... masiv... forta...

Crimz-vT 13-04-08 21:46

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
bmw by evl*skillz

Smiley89 13-04-08 22:07

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1482665)
bmw by evl*skillz

a mea a mea:)) doamne frumos atzi modificat poza asta,respect si ms

Insanerzw 13-04-08 22:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
E meserie curata Sant0s 8) 8) ! ! ! Tzineo tot asa super POZE ! ! !:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning