Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

Geo_ZGA 23-11-08 09:22

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by Kent8 (Post 1880058)
pune o poza cu stopurile ...eventual si un pret

Noutati ar fi filtrul de la k&n,discurile pe spate,mici modificari pe la chiuloasa si o mare bulituira pe aripa stanga sp[ate!

Si legat de stopuri, am mai vazut pe vreo 2-3 Cielo si la toate s-au ingalbenit. Nu merita, din punctul meu de vedere.

Kent8 23-11-08 09:50

Re: Cielo TL 33 CTL
 
acum stau pe ganduri...ca am drepata spate spart, am fost chior si n-am vazut un stalp.
acum trebuie inlocuit si nu stiu ce sa cumpar, pun tot originale sau pun din astea cu 2 cercuri, celelalte sunt umpic cam scumpe pentru mine in prezent ca am facut deja destule cumparaturi luna asta :P
si ce pret ar fi alea cu 2 cercuri?
de calitate proasta nu ma indoiesc oricum ca si proiectoarele de la rxm.ro in 2 zile s-o aburit...asa ca nu ma astept sa fie mai breze astea

tiolik 23-11-08 10:52

Re: Cielo TL 33 CTL
 
de alea cu 2 cercuri am eu de 1 an si ceva ;intradevar s-au ingalbenit dar in curant o sa pun folie pe ele si o sa dispara galbeneala;ar mai fi o problema cercurile alea rosii sunt defapt roz deci va trebuii neaparat sa puneti niste pecuri cu leduri rosii(se gasesc pe forum aici)bafta




am uitat sa specific eu am dat 400 ron si din cate stiu acu sunt cam 350 ron setu

webcathos 23-11-08 14:34

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Stopuri nu am pus si nu cred ca o sa pun.....Am auzit si eu ca sunt cam proaste calitativ...

Insanerzw 18-12-08 23:31

Re: Cielo TL 33 CTL
 
3 Attachment(s)
Domne imi place portocala ta....mai am si eu 1 an pana o sa am si eu masina ...momentan ...stau si:dribble::nervious:..Eu zic sa nu ii schimbi stopurile...sunt dragute astea ale ei stock, vrei sa ti le fac negre in photoshop ca o idee ? sa vezi cum ar fi cu ele negre?

webcathos 19-12-08 09:06

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Imi plac cum le-ai facut in poza a doua!!!Incearca sa le faci negre nu ma deranjeaza!
Apropo...cade ce am vb noi!!!

Insanerzw 19-12-08 11:57

Re: Cielo TL 33 CTL
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1930346)
Imi plac cum le-ai facut in poza a doua!!!Incearca sa le faci negre nu ma deranjeaza!
Apropo...cade ce am vb noi!!!

Ok,nu e nici o problema..!Negre imi plac si mie cum se vad!;)+1 bonus de la mine8)

webcathos 20-12-08 23:28

Re: Cielo TL 33 CTL
 
4 Attachment(s)
Da.multumesc...o sa vina si suspensia in primavar sper!!!Pana atunci...

nt98adu 03-01-09 10:03

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Off topic! Suna urgent la FanCurier. Se pare ca am gresit nr. de telefon, cand ti-am trimis pompa de benzina. Felix

webcathos 03-01-09 22:06

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Am sunat.A ramas sa sun pe luni!Nu-i problema..multumesc

Alex_pitesti 20-02-09 20:55

Re: Cielo TL 33 CTL
 
nice car..chiar imi place..ai grija de ea;)

webcathos 21-02-09 12:56

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Multumesc,deocamdata are niste mici urme ramase dupa trecerea iernii :) .

db 21 kat 13-05-09 20:19

Re: Cielo TL 33 CTL
 
imi place spoilerul de pe fata , imi poi spune si mie mai multe despre cum l-ai facut?poate reusesc si eu sa imi fac unul ca al tau

webcathos 13-05-09 22:05

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Pai...cu fibra l-am facut. :) :P !!

db 21 kat 13-05-09 22:09

Re: Cielo TL 33 CTL
 
credeam ca ai avut modelul facut si doar ai finisat :(...inseamna ca e mult de lucru si foarte complicat sa iasa amandoua bine si sa fie simetrice


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning