![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
Quote:
Si legat de stopuri, am mai vazut pe vreo 2-3 Cielo si la toate s-au ingalbenit. Nu merita, din punctul meu de vedere. |
Re: Cielo TL 33 CTL
acum stau pe ganduri...ca am drepata spate spart, am fost chior si n-am vazut un stalp.
acum trebuie inlocuit si nu stiu ce sa cumpar, pun tot originale sau pun din astea cu 2 cercuri, celelalte sunt umpic cam scumpe pentru mine in prezent ca am facut deja destule cumparaturi luna asta :P si ce pret ar fi alea cu 2 cercuri? de calitate proasta nu ma indoiesc oricum ca si proiectoarele de la rxm.ro in 2 zile s-o aburit...asa ca nu ma astept sa fie mai breze astea |
Re: Cielo TL 33 CTL
de alea cu 2 cercuri am eu de 1 an si ceva ;intradevar s-au ingalbenit dar in curant o sa pun folie pe ele si o sa dispara galbeneala;ar mai fi o problema cercurile alea rosii sunt defapt roz deci va trebuii neaparat sa puneti niste pecuri cu leduri rosii(se gasesc pe forum aici)bafta
am uitat sa specific eu am dat 400 ron si din cate stiu acu sunt cam 350 ron setu |
Re: Cielo TL 33 CTL
Stopuri nu am pus si nu cred ca o sa pun.....Am auzit si eu ca sunt cam proaste calitativ...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
3 Attachment(s)
Domne imi place portocala ta....mai am si eu 1 an pana o sa am si eu masina ...momentan ...stau si:dribble::nervious:..Eu zic sa nu ii schimbi stopurile...sunt dragute astea ale ei stock, vrei sa ti le fac negre in photoshop ca o idee ? sa vezi cum ar fi cu ele negre?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Imi plac cum le-ai facut in poza a doua!!!Incearca sa le faci negre nu ma deranjeaza!
Apropo...cade ce am vb noi!!! |
Re: Cielo TL 33 CTL
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Cielo TL 33 CTL
4 Attachment(s)
Da.multumesc...o sa vina si suspensia in primavar sper!!!Pana atunci...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Off topic! Suna urgent la FanCurier. Se pare ca am gresit nr. de telefon, cand ti-am trimis pompa de benzina. Felix
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Am sunat.A ramas sa sun pe luni!Nu-i problema..multumesc
|
Re: Cielo TL 33 CTL
nice car..chiar imi place..ai grija de ea;)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Multumesc,deocamdata are niste mici urme ramase dupa trecerea iernii :) .
|
Re: Cielo TL 33 CTL
imi place spoilerul de pe fata , imi poi spune si mie mai multe despre cum l-ai facut?poate reusesc si eu sa imi fac unul ca al tau
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Pai...cu fibra l-am facut. :) :P !!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
credeam ca ai avut modelul facut si doar ai finisat :(...inseamna ca e mult de lucru si foarte complicat sa iasa amandoua bine si sa fie simetrice
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning