![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ford capri?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eeeeehhh ::-P
liniste..nu tre' sa se stie..PSSTTT :wink: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da si poza e facuta in spate la burlan,iar poza cu 206-le e pe str. minerilor,cunosc tipul,acum are si folie masina e frumoasa,dar nustu nu prea ma incanta negrul mat pe kr il are,dar nu zic k e urat.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu caut negru mat de nu mai pot..si nu gasex pt k nu se mai face si altii il au pe plasticate moderne :cry: :cry: :sad:
vreau negru mat pt Alpine-ul meu Turbat ...:D |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
zi florine ce masina e :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
5 Attachment(s)
In drumu' meu de 3 min pana la sala am vazut masinile...>
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dap misto masinile :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da 206 ala l`am vazut si eo cam in fiekre seara pe oras... si mai ales pe minerilor....foarte frumoasa masina...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da am vazut subaruh lui burlan e misto! my luv :X
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
dk unii "prind"(matza d coada) cu Corado G60 100km/h cu I-a..prinde si Subi ceva, ceva :-P
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
nare cum ma un subaru sa prinda cu 1............ 100 de km la ora.....................
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:
de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning