Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

dragos1989 18-10-07 15:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ford capri?

florin_cars 18-10-07 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eeeeehhh ::-P
liniste..nu tre' sa se stie..PSSTTT :wink:

cristea_rotitza 18-10-07 20:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da si poza e facuta in spate la burlan,iar poza cu 206-le e pe str. minerilor,cunosc tipul,acum are si folie masina e frumoasa,dar nustu nu prea ma incanta negrul mat pe kr il are,dar nu zic k e urat.

florin_cars 18-10-07 21:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu caut negru mat de nu mai pot..si nu gasex pt k nu se mai face si altii il au pe plasticate moderne :cry: :cry: :sad:
vreau negru mat pt Alpine-ul meu Turbat ...:D

NightClubRacer 18-10-07 23:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
zi florine ce masina e :D

GTXR 19-10-07 22:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
In drumu' meu de 3 min pana la sala am vazut masinile...>

DolusD 20-10-07 13:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap misto masinile :D

cristea_rotitza 20-10-07 15:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos

Sasha_z 21-10-07 16:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da 206 ala l`am vazut si eo cam in fiekre seara pe oras... si mai ales pe minerilor....foarte frumoasa masina...

Sasha_z 21-10-07 16:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1158586)
limo o stiu da h3 asta nu l-am vazut frumos

dk tot ai drum pe colo pe langa burlan....fa`i ma si poze la subaru k tare mandru e danut de el :lol::lol:...nush imi zicea intr`o seara k cu a 1`a prinde 100.... nush ce sa cred....

blad 21-10-07 21:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da am vazut subaruh lui burlan e misto! my luv :X

cristea_rotitza 22-10-07 10:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1160405)
dk tot ai drum pe colo pe langa burlan....fa`i ma si poze la subaru k tare mandru e danut de el :lol::lol:...nush imi zicea intr`o seara k cu a 1`a prinde 100.... nush ce sa cred....

o sa fac poze cand o sa prind masina si nu o sa fiu blocat in trafic k d obicei cand trec p acolo e nebunie si nu pot opri,si nustu dak poate chiar atat pe a1-a

florin_cars 23-10-07 01:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dk unii "prind"(matza d coada) cu Corado G60 100km/h cu I-a..prinde si Subi ceva, ceva :-P

dodo_dj_2006 23-10-07 13:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nare cum ma un subaru sa prinda cu 1............ 100 de km la ora.....................

florin_cars 24-10-07 12:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai de fapt un STI stock, cu gumele stock pe 17 prinde in prima treapta 59.5km/h, intr-a doua 90km/h, deci SUTA o trece cu a 3-a...:lol: liar, liar danutz asta :oops:

de abia cu gumele 245/55/16 prinde SUTA cu a doua treapta :wink:


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning