![]() |
Re: al meau Cielo '95 gle
tot nu te lasi tu..misto masina...;)
|
Re: al meau Cielo '95 gle
frumoasa masina...sa ai grija de ea in continuare
|
Re: al meau Cielo '95 gle
daca as avea eu bani as face masina asta sa caste ochii toti cand trec pe strada...da...asta e...incet incet...o sa arate ea frumos...deocamdata sa o pun la punct...asa cum vreau eu dpdv mecanic:-P
|
Re: al meau Cielo '95 gle
nu am mai postat demult timp...urmeaza acum iar o perioada de service...trebuie sa inlocuiesc amortizoarele plus acele oale de la fiecare si palieri parca...acuma nu stiu ce fel de amortizoare sa pun...:???:...am nevoie deun sfat...sa pun cele normale daewoo sau altceva???? o sa vina si cauciucuri noi allseason...plus alte ajustari...pe la directie...
ce am mai facut pe la masina mea, am dezlipit aparatorile de usi, plus aplicele alea de speed de sub noile semnalizari...vreau sa spun ca arata mult mai bine simplu...are alt aer...intre timp mi-am cumparat un mp3 nou sony cu usb si telecomanda plus boxe pe spate sony explod pe 17" se aude super acum... aaaa.si am uitat sa spun am schimbat pivotii, capetele da bara, un burduf de planetara, si toti rulmentii de la roti.... |
Re: al meau Cielo '95 gle
Pt amortizoare eu as spune Sachs Advantage, pe gaz.
Trebuie sa inlocuiesti oalele sau flansele? Ma indoiesc ca inlocuiesti tabla, adica oalele... Sa postezi ca idee cat te-au costat piesele astea. Bafta. |
Re: al meau Cielo '95 gle
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning