Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

26WRC 15-10-07 18:46

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by GTRs (Post 1150421)
cred ca eu un audi sau vw

corect! e intr'un passat;)

GTRs 15-10-07 20:43

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1150592)
corect! e intr'un passat;)

eram pe aproape

morpheusmaster 21-10-07 22:17

Re: Roman
 
ASTAZI:
"Hop un fulgulet...hop un driftulet...hop un copulet" :) Dupa ce mam dat de vreo 4x in Parcare la Polivalenta au aparut si curcanii :))

26WRC 23-10-07 15:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1161016)
ASTAZI:
"Hop un fulgulet...hop un driftulet...hop un copulet" :) Dupa ce mam dat de vreo 4x in Parcare la Polivalenta au aparut si curcanii :))

ai dusmani in cartier:)))

GTRs 23-10-07 23:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1163673)
ai dusmani in cartier:)))

nu cred ca se iau de tine....

morpheusmaster 24-10-07 16:13

Re: Roman
 
EEee...in cartier nu am dusmani k e plin de case si stiu km pe toti...dar am un dusman tampit kre knd imi prinde masina ii freak kte un genunchi unde prinde...:( acum 1 luna mia aranjat aripa fata pe partea pasagerului acum aripa spate :( SA IL IA MAMA DRACULUI DE BOU K AM NISTE NERVI!!!! P.S. cum pot sa prind un astfel de sucker???

GTRs 24-10-07 16:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1165503)
EEee...in cartier nu am dusmani k e plin de case si stiu km pe toti...dar am un dusman tampit kre knd imi prinde masina ii freak kte un genunchi unde prinde...:( acum 1 luna mia aranjat aripa fata pe partea pasagerului acum aripa spate :( SA IL IA MAMA DRACULUI DE BOU K AM NISTE NERVI!!!! P.S. cum pot sa prind un astfel de sucker???

PUI O CAMERA IN GEAM IN ASA FEL INCAT SA VEZI MASINA,sau daca ai vecini mai vb cu ei

morpheusmaster 24-10-07 16:30

Re: Roman
 
frate...da stau la casa si masina o tin in curte nu imi e de asta...niste ***i knd mio prind prin oras mio aranjeaza...adik o gasesc aranjata...si camera...e prea SF...mam gandit si eu la asta...

GTRs 24-10-07 16:32

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1165531)
frate...da stau la casa si masina o tin in curte nu imi e de asta...niste ***i knd mio prind prin oras mio aranjeaza...adik o gasesc aranjata...si camera...e prea SF...mam gandit si eu la asta...

pai vezi si tu unde o lasi...ai grija de ea,incearca sa o ai in ochi tot timpul

buddy_lexx 25-10-07 00:30

Re: Roman
 
complikata situatia... ar fi cva cu camera.. da stii cva.. odat si odat tot il prinzi...deci..nu`ti baga nicio camera in masina... o bata bine pusa in portbagaj va rezolva tot! ;)

GTRs 25-10-07 09:25

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 1166437)
complikata situatia... ar fi cva cu camera.. da stii cva.. odat si odat tot il prinzi...deci..nu`ti baga nicio camera in masina... o bata bine pusa in portbagaj va rezolva tot! ;)

sau las-o la vedere,eventual si vreo drujba ca se rezolva..pana la urma
PS:multa bafta la prins si la rupt capul(nu chiar)

morpheusmaster 26-10-07 00:06

Re: Roman
 
ce alarma imi recomandati pana in suma de 2 milioane???

buddy_lexx 26-10-07 00:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1168356)
ce alarma imi recomandati pana in suma de 2 milioane???

o intrebare intrebatoare...cu c crezi k te ajuta alarma?? :)

morpheusmaster 26-10-07 20:43

Re: Roman
 
O alarma buna are senzori de perimetru ;) care te ajuta, are senzori pe zone care te ajuta...de ex este o alarma pe la 4 mil cu pager care iti arata exact cand perimetru este incalcat, cand este lovita si unde ;) Asta in prima faza...in a IIa faza...dupa ce mio mai loveste odata, este descurajat de alarma...k stie ca o sa sune si o sa se uite lumea urat la el...bla bla bla...deci alarma ajuta ;)

SHOGUN-A8 27-10-07 02:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1169729)
O alarma buna are senzori de perimetru ;) care te ajuta, are senzori pe zone care te ajuta...de ex este o alarma pe la 4 mil cu pager care iti arata exact cand perimetru este incalcat, cand este lovita si unde ;) Asta in prima faza...in a IIa faza...dupa ce mio mai loveste odata, este descurajat de alarma...k stie ca o sa sune si o sa se uite lumea urat la el...bla bla bla...deci alarma ajuta ;)

Cred ca singura rezolvare e sa-ti cumperi un amstaf...de la mine :-"
Si serios..cum ma...iti intra omu' in curte si da cu picioarele in masina?! :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning