Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

bzsa 06-09-07 20:53

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1085708)
Imi Plac Ceasurile Astea

chiar sunt faine da oare cum se vede noaptea?:?:

FANEX 06-09-07 22:06

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
asa se vad...

paul_ral 09-09-07 16:04

Re: Proprietari de vw vento
 
Fanex si ErdVento: joi soseste coletul, am nevoie de adresele voastre.Astept pm.

FANEX 09-09-07 16:54

Re: Proprietari de vw vento
 
salut paul,ai pm !

paul_ral 10-09-07 21:55

Re: Proprietari de vw vento
 
4 Attachment(s)
Ce am mai gasit pe la ei.
inele climatizare 25$
pedale Isotta aprox.40$
volan Isotta 200$
Vreau sa mai pregatesc un mic transport.Daca mai aveti nevoie de ceva piese, maruntisuri,va astept.

FANEX 10-09-07 22:19

Re: Proprietari de vw vento
 
paul,inelele de climatizare imi trebuie mie,vezi daca gasesti ace ceasuri bord pe rosu !!!!!!!!

FANEX 10-09-07 22:34

Re: Proprietari de vw vento
 
sau pe portocaliu,sau orice alta culoare dar nu albe !

paul_ral 11-09-07 23:39

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
Idei pentru interior. Am postat si pe alt forum, dar cred ca e bine sa o avem si aici.

DONU' 13-09-07 10:10

Re: Proprietari de vw vento
 
Broasca usa sofer cu inkidere unde gasesc si eu? Mi s-a rupt un arc in broasca si nu se mai inchide usa. Help me pls!!! Vin oriunde numai da-ti-mi si mie o broasca d-aia...!!!

vdub 13-09-07 14:39

Re: Proprietari de vw vento
 
salut,
am eu o broasca dar e stricata, nusj ce are ti-o dau moka.
de la usa din dreapta.

brgds
edi

DONU' 13-09-07 16:30

Re: Proprietari de vw vento
 
Merci man, dar nu mai stau de transplanturi..., vreau oricum alta broasca... cine stie ce mai cedeaza la asta daca ii schim decat arcul....

DONU' 13-09-07 18:47

Re: Proprietari de vw vento
 
Haidetzi, va rog muuuult! Cine se indura sa ajute un Vento fara broascaaa!!! Vin oriunde! Si acum!

bzsa 13-09-07 20:42

Re: Proprietari de vw vento
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1069640)
poti sa le pui inapoi ca nu cred ca are ceva
la ce pret ai gasit amortizoare ???
si de care ca si eu trebuie sa le schimb dar acum astept sa imi vina angel eyes

si au venit si farurile

paul_ral 14-09-07 00:11

Re: Proprietari de vw vento
 
Fanex si ErdVento au venit suportii, luni ii pun la posta.

ErdVento 14-09-07 01:26

Re: Proprietari de vw vento
 
k paul.........mersi mult!!!
bzs.....sunt super farurile!!!
trebuia sa modifici ceva sau sa schimbi mufa???


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning