Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 01-11-07 21:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Eee..cine nu vrea o suspensie sport....:twisted: :twisted: 8) 8) Asa am avut impresia k e mai ridicata de fata.Super pozele Dane !!!:twisted: :twisted:

gabyygsm 01-11-07 21:08

Re: Ramnicu Sarat
 
amortizoare am pus deja sport sachs

draky90 01-11-07 21:46

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
ee...ak sa mi prezint si eu drisca'...daca se poate;)

draky90 01-11-07 21:50

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
si ak o mica tentativa de tuning la masina.....:-P

draky90 01-11-07 21:55

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
aa...si mai vand 2 tobe ...respectiv neagra 1 mil si "alba" 2 mil..si un dif de 10'..il dau la skimb p un tel....

Fast_wheels 01-11-07 23:03

Re: Ramnicu Sarat
 
Cat te-au costat amortizoarele ? Am impresia ca se potrivesc si pe cieloul meu.Cum sunt la drum ? TARI ?Imi place dacia ta draky.e mult mai bine decat anul trecut !!

keep up the good work !!!

gabyygsm 01-11-07 23:05

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 1179539)
Cat te-au costat amortizoarele ? Am impresia ca se potrivesc si pe cieloul meu.Cum sunt la drum ? TARI ?Imi place dacia ta draky.e mult mai bine decat anul trecut !!

keep up the good work !!!

600 ron
teapana

draky90 01-11-07 23:31

Re: Ramnicu Sarat
 
sa fim serios fast_w toti am evoluat.... incetu' k incetu' o sa rasara si soarele pe stradutele noastre'...

Fast_wheels 02-11-07 11:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Daa.....o sa rasara soarele pe stradutele noastre in maxim 6 luni.Vezi atunci alergatura !!!!

dj_poznasu 03-11-07 12:46

Re: Ramnicu Sarat
 
ff calumea masinutzele;))si cea galbena pot sa zik k e frumoasa cu toate k nu imi placea de nici o culoare anu trecut:D...fast w ce 6 luni mah...max 3 luni:lol: :lol: ..nua draqy mai are vreo 2
;)

Fast_wheels 04-11-07 17:49

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Intalnirea de aseara.De fapt mini intalnirea de aseara.Am fost la o ciocolata calda,la o vorba de una de alta(masini).Oricum super tare!!!

bz51zid 06-11-07 23:27

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
Un nou membru
1 NUME MalefyC
2Data nasteri 16 10 '87
3Tel 0723055360
4Adresa Rm Sarat
5Yahoo Messenger [email protected]
6Ocupatie Student
7Masina "Oltcit" , Dacia nova ,Aro 10.4 ,Daewoo tico
8Modificari exterioare: angel eyes,folie,jante super balon,etc
9Modificari interioare ceasuri albe, lumina verde la bord,neon ,dvd,
10Sonorizare dvd+mp3,statie si subufer
11Modificari motor evacuare rapida,5 trepte GSAspecial
12Membru club:M.A.C.S

draky90 07-11-07 07:35

Re: Ramnicu Sarat
 
da....mersi myky pt incurajari.....eu dau prima data de moto..si imediat dupaia d masina....eu mai am o luna sau 2 sapt..
sa vad kum stau k banii..k o sa ma coste ceva moto+masina...am lasat toba neagra la 800...pomana frate...c draq...

bz51zid 07-11-07 10:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Draky90 zimi si mie te rog ce lungime are toba

Fast_wheels 07-11-07 11:46

Re: Ramnicu Sarat
 
Da...ce sa zic.Super masina lui malefyc! Cu toate ca o stiu foarte bine dar tot imi place.Hy sa ne gandim si noi in privinta infiintarii unui club in Ramnic.Idei,propuneri etc.in primul rand un nume !scrie fiecare o idee si noi alegem din toate una.


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning