![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Eee..cine nu vrea o suspensie sport....:twisted: :twisted: 8) 8) Asa am avut impresia k e mai ridicata de fata.Super pozele Dane !!!:twisted: :twisted:
|
Re: Ramnicu Sarat
amortizoare am pus deja sport sachs
|
Re: Ramnicu Sarat
9 Attachment(s)
ee...ak sa mi prezint si eu drisca'...daca se poate;)
|
Re: Ramnicu Sarat
9 Attachment(s)
si ak o mica tentativa de tuning la masina.....:-P
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
aa...si mai vand 2 tobe ...respectiv neagra 1 mil si "alba" 2 mil..si un dif de 10'..il dau la skimb p un tel....
|
Re: Ramnicu Sarat
Cat te-au costat amortizoarele ? Am impresia ca se potrivesc si pe cieloul meu.Cum sunt la drum ? TARI ?Imi place dacia ta draky.e mult mai bine decat anul trecut !!
keep up the good work !!! |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
teapana |
Re: Ramnicu Sarat
sa fim serios fast_w toti am evoluat.... incetu' k incetu' o sa rasara si soarele pe stradutele noastre'...
|
Re: Ramnicu Sarat
Daa.....o sa rasara soarele pe stradutele noastre in maxim 6 luni.Vezi atunci alergatura !!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
ff calumea masinutzele;))si cea galbena pot sa zik k e frumoasa cu toate k nu imi placea de nici o culoare anu trecut:D...fast w ce 6 luni mah...max 3 luni:lol: :lol: ..nua draqy mai are vreo 2
;) |
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
Intalnirea de aseara.De fapt mini intalnirea de aseara.Am fost la o ciocolata calda,la o vorba de una de alta(masini).Oricum super tare!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
6 Attachment(s)
Un nou membru
1 NUME MalefyC 2Data nasteri 16 10 '87 3Tel 0723055360 4Adresa Rm Sarat 5Yahoo Messenger [email protected] 6Ocupatie Student 7Masina "Oltcit" , Dacia nova ,Aro 10.4 ,Daewoo tico 8Modificari exterioare: angel eyes,folie,jante super balon,etc 9Modificari interioare ceasuri albe, lumina verde la bord,neon ,dvd, 10Sonorizare dvd+mp3,statie si subufer 11Modificari motor evacuare rapida,5 trepte GSAspecial 12Membru club:M.A.C.S |
Re: Ramnicu Sarat
da....mersi myky pt incurajari.....eu dau prima data de moto..si imediat dupaia d masina....eu mai am o luna sau 2 sapt..
sa vad kum stau k banii..k o sa ma coste ceva moto+masina...am lasat toba neagra la 800...pomana frate...c draq... |
Re: Ramnicu Sarat
Draky90 zimi si mie te rog ce lungime are toba
|
Re: Ramnicu Sarat
Da...ce sa zic.Super masina lui malefyc! Cu toate ca o stiu foarte bine dar tot imi place.Hy sa ne gandim si noi in privinta infiintarii unui club in Ramnic.Idei,propuneri etc.in primul rand un nume !scrie fiecare o idee si noi alegem din toate una.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning