![]() |
Pimp: mai bine sa fie neagra, geamuri negre si o sa arate 'suparata' rau asa neagra ,mie imi place negru pe masini , si cu rx7 asa scria pe net si pe poza ca e rx7 dar modificat ,si eu m-am gindit ca nu e rx7 dar nu prea le cunosc asa bine astea de fapt nix=ci nu am vazut multe masini americane sau japoneze pe aici .........
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de a mea?
|
2 Attachment(s)
Nice car coco....mai am aici un supra tare
|
doamneee...cum arata ...e bestiala , e super ...fuck nu prea mai am cuvinte super oricum,ash da rice sa va asha ceva prin romania
|
1 Attachment(s)
..ALt vis..:P
|
2 Attachment(s)
Uite si ceva rominesc ,pozat la chehosclovaci (cred ca am scris bine ) un ARO tare dupa mine ..........
|
hmm la prima poza zici ca e un hummer mai nashpa. dar arata f bine.
|
2 Attachment(s)
Salu la toti sunt nou pe acest forum.O masina tare pe care mi-as dorio e PORSCHE CARRERA GT.Bine inteles nu e singura.Pozele sunt facute la mine la munca.
|
3 Attachment(s)
Inca ceva poze
|
3 Attachment(s)
Alte masini de vis
|
3 Attachment(s)
more
|
3 Attachment(s)
sper ca nu va suparati ca postez poze mai multe iar daca mai vreti cereti ca mai am multe.ce respect
|
1 Attachment(s)
un video cu JUN SUPRA cu vreo 900cp
|
Daca vreti sa vedeti filmul cu JUN SUPRA si nu puteti mai intai salvati-l si apoi vizionati-l.Daca mai vreti filme spuneti-mi.
|
1 Attachment(s)
more
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning