Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

B_84_RIP 02-04-07 09:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
o poza superrrrr

ct77pia 02-04-07 09:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
se poate intimpla ..... si toti spectatorii aia ........... ce as fi intrat in ei.... niste tarani

zarisk 02-04-07 09:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Foarte frumos spectacolul...cu exceptia incidentului cu MSK-ul...imi pare foarte rau pt masina ta Maroo...sincer imi venea sa plang...sper ca nu are nik grav sau foarte grav...oricum te admir pt curaj...succes in continuare...peace!:peace:

adibose 02-04-07 09:15

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
f tare ripule :*

B_84_RIP 02-04-07 09:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
10 Attachment(s)
inca cateva poze

B_84_RIP 02-04-07 09:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
10 Attachment(s)
pozeeeeeeeeeee

blondu'DOG 02-04-07 09:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B_84_RIP (Post 828856)
o poza superrrrr

poza spune tot. nu mai e nevoie de comentarii legat de ce s-a intamplat acolo. AVETI COAIE FRATILOR!!!!!! RESPECT pentru organizatori si pentru toti baietii care si-au incins masinile. LAF -urile , MSK , KNS , RIP, HAI si toti ceilalti , din PLOIESTI numai RESPECT!!!! astept urmatorul eveniment. bafta si multmim pentru show.

Marian_nebunu 02-04-07 10:03

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
maroo...multi vorbesc frate....insa putini isi baga masina la burnout.....iar sincer...dupa mine...tu meritai marele premiu....cat fum ai facut acolo=)))....aia de dupa carucioare nu mai vedeau nimik.....deci iti spun respectele mele...tinem legatura...iar MSK tau sunt sigur ca va fi mai "performant" de acum inainte....

Geo_ZGA 02-04-07 11:16

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
In primul rand felicitari organizatorilor, ati facut o treaba f buna! La multi ani Florica pt ziua de ieri. Scriu abea azi ca nu mi-am platit netuld e acasa..mai bine mai tarziu decat niciodata :). Singura problema pe care nu cred ca ati anticipat-o...lipsa extinctoarelor "adevarate" la fata locului. daca era mai grav, cu alea mici nici tigarea nu o stingeai...asta e, toti invatam din greseli.

celor care comentau si radeau pe margine, atunci cand MSK-ul ardea...sa o patiti si voi, sa vedem daca mai radeti! e usor sa faci mist de un om si masina lui, dupa ce el a omorat-o pt voi...ca sa faca show. mai bine va duceti la camp cu Dacia voastra cu vultur pe capota sa culegeti cartofi.

Felicitari si tuturor participantilor, mai buni sau mai putin buni, conteaza mai mult faptul ca ati investit bani si munca in masini pe care sa le "omorati" pt noi, publicul. Felicitari pt Maroo, care a facut show cu masina abea scoasa din service...felicitari chiar si celui cu Mustang. respect pt curajul de a baga o masina de zeci de mii de euro la asa ceva... Nu stiu cati dintre cei care comentau pe margine ca "ce fraier e, ca nu stie, ca nu le are..." si-ar baga macar o Dacia la un burn out. dar asa e la noi, multi chibiti...bagatori de seama. Ei folosesc frana de mana doar pt asigurarea masinii in panta :lol:
felicitari si HAI-ului, care a fost tare! felicitari si celui cu Audi, cu tractiune pe fata...asta e, alta planetara, alt show! felicitari tuturor!

Si la mai mare! sa fie cat mai multe show-uri legale pe viitor.

p.s: un stiker si pt mine se poate? il platesc :D era promis ca or sa fie de vanzare..nu le-am gasit (poate fiindca eram prea atent la masini).

Bafta tuturor in continuare.

zarisk 02-04-07 11:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

p.s: un stiker si pt mine se poate? il platesc era promis ca or sa fie de vanzare..nu le-am gasit (poate fiindca eram prea atent la masini).

era o masutza chiar la intrare cu de toate...eram acolo...:D....si mai era o masutza si pe la scena

Morro 02-04-07 11:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
din fericire am fost privat de comentariile tzaraniste de care se vorbeste aici ... chiar mi se pare ca toti baietii care s-au bagat au fost destul de calumea ... cativa dintre ei au excelat, si daca tot veni vorba de baiatul cu mustangul mi se pare ca si el a facut foarte misto, mai ales spre final ... pace si respect

Al3xius 02-04-07 12:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Daca nici Alecs nu s-a dat frumos cu Mustangul atunci inseamna ca aia au fost la alt Burn On Event....

FUBU_S 02-04-07 12:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nasol cu ursu alb si ffnaspa din partea publicului ca radeau ca panaramele... dar sincer la ce sa va asteptati erau langa mine uni care se plangeau ca sunt numai vechituri de bmw'uri :)) presupun ca oameni veniti cu RATB'ul si cred ca 90% erau numai panarame dastea. bafta la toti si nota 10 pt show a fost ftare

Geo_ZGA 02-04-07 12:25

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
maria, pai si nu au mai ramas si pt mine? :D platesc. recunosc ca nu am fost f atent la masutze...doar la masini :D. Si dupa aia a venit burn out...si am uitat. Pls pls pls...platesc, vreau doar un stiker..doua.

s-a dat frumos cu Mustangul, dar i-a dat cu mila. si mi se pare normal, e o caruta de bani masina aia. si nu e pt drifturi, chiar daca are putere f mare.

eu nu am avut norocul sa fiu privat de comentarii stupide. era un grup de pusti chiar in fata. una dintre replici a sunat ceva de genul "de-astea fac si eu cu dacia ba" :lol: ce poti sa le ceri?!? daca pot, de ce nu fac? de ce nu s-au inscris? valabil si pt pustiul "nervos" cu bmw-ul 3 argintiu din parcare, care dupa burn out incerca frana de mana...nu e normal asa. din cauza unor "teribilisti" ca astia se intampla accidente si sare Politia pe "tuning". daca ii lua foc masina in parcare ce facea? nu era nimic organizat, nu era nimeni care sa-l ajute...
panarame de oameni sunt peste tot, nu numai cei veniti cu RATB-ul. Sunt destui care nu fac diferenta intre tractiune fata si tractiune spate...sau multe altele.

bodyspeed 02-04-07 12:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B_84_RIP (Post 828882)
inca cateva poze

felicitari ripule...marfa... show..
felicitari mc mate, kns , hai -..." e treaba ....coae" :lol:
alex, txa ....si tuturor care au participat \
mult respect pentru toti..

poze.. si filmulete mai tarziu ;) sa le descarc


All times are GMT +2. The time now is 06:27.

- Copyright 2026 4Tuning