Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

daniwmk 08-06-08 10:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1577272)
Am inteles ca ma cauta un nene cu un Aston....:-):-)

cred ca dupa ce te gaseste o sa il cautzi tu ... dupa vreo 400 m

mikafly 09-06-08 00:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1578468)
cred ca dupa ce te gaseste o sa il cautzi tu ... dupa vreo 400 m

e interpretabil.....explica-te........

MauS 09-06-08 09:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1579897)
e interpretabil.....explica-te........

Spune ca o sa mi-o dea tare de tot:-):-)

mikafly 09-06-08 10:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Depinde de Aston.....nu cred sa fie vreunu prea nervos......ma refer la cel din tulcea.....dar "ar fi o cursa interesanta".....intre tine si R8......

MauS 09-06-08 10:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1580264)
Depinde de Aston.....nu cred sa fie vreunu prea nervos......ma refer la cel din tulcea.....dar "ar fi o cursa interesanta".....intre tine si R8......

R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)

mikafly 09-06-08 14:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1580290)
R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)

Cred ca si cu numere...si cu ce mai vrei tu...tot superior iti va ramane.....nu spun cu rautate...dar asa simt eu....nu de alta dar am vazut-o in "shpan" si....acum e ...acum nu mai e....

Geox` 13-06-08 14:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
2 Attachment(s)
Volv S40:-)

Eugen_TL 13-06-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
totusi de la topicul asta se vrea sa ne clatim ochii cu niste masini mai speciale :)

mikafly 13-06-08 15:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 1589023)
Volv S40:-)

Deci cu maisna asta m-ai spart.........ma dor ochii....cineva sa scoata pozele.....

Geox` 13-06-08 15:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
:lol:scuze

SEJ 13-06-08 22:06

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Nu cred ca cine critica aceasta masina (S40) are ceva cu propietarul... ne este cunoscut, nu are nimeni nimic cu el banuiesc ... dar totusi... aici lumea vorbeste,pun poze cu masini vazute in tulcea,ca de exemplu: Aston, R8 etc... si brusc apare un volvo S40 1.6d

Eugen_TL 13-06-08 22:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
exact vali :)

mikafly 14-06-08 10:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Volvo S40 1.6 feon

Geox` 15-06-08 12:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1590532)
Volvo S40 1.6 feon

mikafly mai bine ti`ai termina masina decat sa faci caterinca pe forum:chainsaw::lol:

Geox` 17-06-08 20:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
vw golf4 1.9 tdi 101cp (a lui shpritz de pe forum) se incadreaza :rolleyes2 L-am vazut azi mai sus de piata e3.Da nu am avut telefonu la mine.ii fac maine poze daca il mai gasesc acolo.


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning