![]() |
2 Attachment(s)
buburuza mea preferata... 8) ia sa va vad :D
|
Autobianchi A112 Abarth :?:
|
Sc0OTeR asteptam poza ..... :wink:
|
corec.... :)
|
1 Attachment(s)
Usor :arrow:
|
Re:
Quote:
offtopic: tu faci pasiune ptr masini urate?? :P no offense |
Mdea, o doresc din toata inima, mi-as da viata pt ea :dribble:
Daca tu nu ai vazut-o nu inseamna ca nu o stiu altii Si acuma pe bune, daca pui o poza cu o masina, inseamna ca esti obsedat de ea :?: Am pus o masina mai rara ca doar nu era sa pun Berlina si sa te intreb ce e. Si asta chiar e de serie, nu e nici proiect, nici plan, nici schita, a fost si masina anului la vremea ei :wink: |
ceva peugeot? :roll:
|
Nop, nu e Peugeot.
Hint : Nu este franceza :wink: |
I know, I know. e domeniul meu :twisted: OLDTIMERE
NSU RO 80 acu ce va bag euuu.... :twisted: :twisted: |
Corect Florin, astept poza :wink:
|
1 Attachment(s)
haideti ca e usorrr.
serieee |
Lambo sau Ferrari
|
sau mai poate fi Talbot Matra Murena
a mai fost parca acu 2-3 masini in urma |
Lamborghini Jalpa
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning