Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

tavisor 01-07-07 11:27

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 975497)
@Tavisor: incearca te rog sa cantaresti o janta sa-mi spui si mie ce masa are, daca se poate...cu sau fara cauciuc, cum poti.
Nu de alta, dar daca ar fi cu mult mai usoare ca ale mele, ti le-as lua eu, ca oricum sunt si muuult mai frumoase...

Cat despre matizul celalalt, nu-mi place forma barii spate, iar plasa aia de pe stopuri e jenanta...nu se compara cu asta mic si galben :D

maine promit ca cantaresc una sunt si eu curios cat are.maine seara ai raspunsul

tavisor 01-07-07 11:28

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Jogo_Kadett (Post 975512)
frate nu-ti zboara luneta cu bufferul ala?:)))

nu omule si asa eleronul ala tremura ca dracu)))))))))

TM32CIP 01-07-07 21:00

Re: Un Matiz Oradean
 
matizul de TM din pozele ce le-am postat nu e al meu, wooferul a fost provizoriu pt ca zilele astea au fost premiile EMMA ..... si sa raspund : DA, RUPE TOT :twisted:

tavisor 02-07-07 15:43

Re: Un Matiz Oradean
 
1 Attachment(s)
DE VANZARE PRET: :6200 euro negociabil

Roby Tico 02-07-07 15:49

Re: Un Matiz Oradean
 
:D :D fii serios bucurate daca iei 3000 la remat:D :D :peace:

Snapy_xxl 02-07-07 17:59

Re: Un Matiz Oradean
 
frate nu vreau sa fiu rautacios dar nu crezi k ceri km mult? Stiu k ai avut d munca la el si ai pus suflet dar nu cred k o sa iti ei 6000 p el.

tavisor 02-07-07 20:17

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Snapy_xxl (Post 977810)
frate nu vreau sa fiu rautacios dar nu crezi k ceri km mult? Stiu k ai avut d munca la el si ai pus suflet dar nu cred k o sa iti ei 6000 p el.

sincer mie nu mi se pare mult , am gaz pe el faruri cu bixenon , interior modificat exterior la fel , muzica , eu cer sa vedem daca primesc :)

Jogo_Kadett 02-07-07 23:39

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 978029)
sincer mie nu mi se pare mult , am gaz pe el faruri cu bixenon , interior modificat exterior la fel , muzica , eu cer sa vedem daca primesc :)

mai mult de 1 mie E nu ai bagat in ea...plm

TM32CIP 02-07-07 23:52

Re: Un Matiz Oradean
 
nu vinzi instalatia bi-xenon ? zi un pretz dak da, nu vei lua 6000 pe masina doar pt atatea :) ... parerea mea. Eu cu toate modificarile ce le-am facut, nu exista Tico sa ma faca la liniutze si tot nu ash putea cere mai mult de 2500-3000 pt ca doar putini cunoscuti s-ar arunca la ceva modificat .......

quick_5hifter 03-07-07 01:03

Re: Un Matiz Oradean
 
Lasa CIPule, ca asa...nici eu n-as avea curaj sa cer mai mult de 3000 pe al meu, in schimb am bagat peste suta de milioane...mult peste suta...

@Tavisor:ai promis ca o sa cantaresti jantele...
(te sfatuiesc sa vinzi totul separat si sa dai matizul stock...altfel, foarte greu vei gasi pe cineva care sa aprecieze masina cu totul, asa cum e)

tavisor 03-07-07 09:26

Re: Un Matiz Oradean
 
bixenoanele sunt 190euro noi simens si sunt de 4300 k sunt H 4 nu trebuie modificat nimic la masina se potriveste perfect.Totul e mufe

Snapy_xxl 03-07-07 11:54

Re: Un Matiz Oradean
 
acu omu' poate sa ceara si 10 000 E :lol: Chestia e sa gaseasca p cineva kre sa-i dea atat ;) In fine...spor la bani

tavisor 03-07-07 19:44

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Jogo_Kadett (Post 978355)
mai mult de 1 mie E nu ai bagat in ea...plm

ce vorbesti prostii omule , tu stii cat costa un tuning , vreau sa iti spun ca am bagat in ea pana acuma peste 3500 de euro . Stiu ca banii aceea nu am sa ii mai scot niciodata dar eu cer urmeaza sa vad daca si primesc .

braconieru' 04-07-07 21:22

Re: Un Matiz Oradean
 
mai, da voi nu stiti vorba asta ... NU E PROST CEL CARE CERE ... E PROST CEL CARE DA... asa ca.. ..spor la vanzare.

braconieru' 04-07-07 21:25

Re: Un Matiz Oradean
 
si pentru cei care nu stiu ce costuri implica tuningul, sa nu mai vorbeasca aiurea.
nu m-am putut abtine sa nu scriu.


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning