![]() |
calibra,calibra....bla bla bla.... :) :lol: :lol: :D
|
ce cx are calibra ?
|
Re:
Quote:
la asta te refereai? |
ar99bmw
Quote:
omuliber acum dupa ce am citit ultimele posturi am inteles intrebarea ta din pm...raspunsul este ca nu am calibra 4x4(despre calibra care vrb este a unui amic ) eu am un amarat de espero |
:) ....ce bmwuri ai facut cu espero...numi zi ca si un 325 ... :)
|
n-ar fi imposibil, cu motorul lui... :D
|
Re:
Quote:
Quote:
|
0.21 nu are cum !
cx = coeficient aerodinamic :P ps vectra c are 0.28 :wink: am cautat : calibra are 0.26 niceeee |
ma rog... poate m-am inselat eu... nu e 0.21.... dar nu mai tin minte exact site-ul unde am citit despre coeficientul aerodinamin ca sa ma conving... dar... si la 0.26... e... :shock: Dar totusi mi se pare cam mica diferenta intre Vectra C si Calibra, din acest punct de vedere... cred ca are ceva mai mult Vectra... :roll:
|
Merci, D_M_X... credeam ca despre tine e vb.
Ce tuning are pe ea, e pe forum omu? |
nu este pe forum tipu.
ar99bmw cumva nu-ti vine sa crezi ca pot face bmw-uri...hai sa-ti relatez ce mi s-a intamplat dupa 2 luni cand am luat masina... Vene-am cu prietena de la bunici cu mere,suc de rosii ,oua.etc...si mai aveam putin pana acasa eram in cta pe blv Mamaia cand in spatele meu unu cu un bmw seria 5 nou disperat cu flesuri si claxoane(pe banda 1 nu avea loc) ...ok dau cu a2a desi eram cu 50/h si cu a3a bmw-ul papa cand dupa 2 sec alt bmw mai smecheros seria3 cabrio tuning exterior belea jante ...talente ....ma uit bine si rec masina unu din cta care se lauda ca are m3 ...ok zic sa vedem daca stie sa se foloseasca de m3 asta ....l-am facut muci sau vrb lu Andrei WRc i-am dat mucu ca sa afluu ulterior ca de fapt este un 320 ....deci si prin urmare eu am 150 cp iar bmw-urile de 150 cp stau in coada mea ca sa nu mai zic de 323 cabrio al unui prieten care la fel a fost papat Deci astept un 325 sa vad si eu pe unde sunt.Nu-mi etse rusine daca o iau de la un bmw...ala costa o caruta de bani ...pe cand a mea nici 5000 de e nu face si sincer mi-ar fii rusine sa dau o caruta de bani pe o masina si sa ma faca un amarat de espero si daca nu ma crezi daca vii de 1 mai la mare intreaba de DMX de la clubul Midnight Racers vino si prezintate si gasim noi un loc unde sa dam una mica. Am scris toata povestea(stiu ca sunt off topic) ptr ca nu suport sa vad pe cineva care habar nu are cu ce se manaca calibra sa rada aiurea si sa arunce cu vrb Am mai zis si o repete bmw sunt masini f bune dar ca fiecare nash .....la unele eu sunt NASHUL. PS. mai stii poate ai sa-mi zici nashule :twisted: :twisted: |
Re:
Quote:
e vb de 81 - PIS ??? io votez cu calibra ... si am votat .. e mai .. mai .. sport .. e de talente .. e calibra .. dar daca iti iesi sun una turbo .. si 4 x 4 .. esti tatic :) |
Atunci, sunt tatic... :twisted:
|
Nu spoof nu pis-u ci ala albastru cu nr de buc parca axc are la nr
|
io mis curios sa dau cu calibra turbo....! ;)...nu vin la mare...ca totusi stau la arad....si aici avem tot la 2 saptamani liniutze pe aeroport!....la mare o sa merg prin iulie august:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning