Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

farouk84 04-06-12 17:45

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Z E K Y (Post 5052343)
domnii cu darste...se pare ca nu exista nicio initiativa de a face ceva anul asta....asadar......cei care am votat transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina......cei care ati votat translapina veti fi contactati pe pm pentru detalii...pentru a nu mai posta si polua acest topic....

cei care ati dorit darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!

dak trimiti pe pm celor care au ales transalpina restu cum ar putea afla detalii?:?:

dj_eros 04-06-12 19:29

Re: E36 MEETING 2012?!
 
asta este cea mai mare prostie la care pot lua parte in loc sa fim uniti ,datorita unora care au vrut transalpina ne spargem in 2 tabere de ce? :?: poate ca si celor din e 30 club nu le convine locatia sau etc dar uite ca nimeni nu comenteaza si toate astea se intampla datorita celor 20 30 care au vrut pe transalpina care nu vor sa contribuie cu absolut nimic la organizarea acestui eveniment ,ba mai mult vor sa destrame ceea ce inseamna club e36 romania :!:eu zic sa punem umarul si sa incercam sa facem ceva frumos eu imi ofer tot sprijinul posibil chiar daca sunt din bucuresti avand in vedere ca smarandescu nu poate primi bani in cont accept sa pun eu contul meu la bataie si sa ma ocup de liste ,banii vad eu cum ii trimit la brasov sunt multe alte posibilitati prin posta prin maxi taxi gasim noi o solutie numai haideti sa facem dracului odata ceva nu sa ne destramam aiurea pt anumite orgolii ciudate ...suntem de tot rasul :!:si cer sprijinul si e36.ro si a celor de la stance works haideti sa facem ceva frumos ...sau daca nu va convine sa trimiteti bani altora se poate face altfel avem numarul de contact de la darste sunam si facem rezervare pe numele fiecaruia este cel mai simplu viram banii in cont direct campingului lasand la o parte orice urma de indoiala sau suspiciune nu este greu atunci cand se vrea este greu atunci cand sunt cativa gica contra

florineluspr 04-06-12 19:49

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Z E K Y (Post 5052343)
domnii cu darste...se pare ca nu exista nicio initiativa de a face ceva anul asta....asadar......cei care am votat transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina......cei care ati votat translapina veti fi contactati pe pm pentru detalii...pentru a nu mai posta si polua acest topic....

cei care ati dorit darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!

adica?
Merg si pe transalpina!

66NFS 04-06-12 20:09

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by dj_eros (Post 5052549)
asta este cea mai mare prostie la care pot lua parte in loc sa fim uniti ,datorita unora care au vrut transalpina ne spargem in 2 tabere de ce? :?: poate ca si celor din e 30 club nu le convine locatia sau etc dar uite ca nimeni nu comenteaza si toate astea se intampla datorita celor 20 30 care au vrut pe transalpina care nu vor sa contribuie cu absolut nimic la organizarea acestui eveniment ,ba mai mult vor sa destrame ceea ce inseamna club e36 romania :!:eu zic sa punem umarul si sa incercam sa facem ceva frumos eu imi ofer tot sprijinul posibil chiar daca sunt din bucuresti avand in vedere ca smarandescu nu poate primi bani in cont accept sa pun eu contul meu la bataie si sa ma ocup de liste ,banii vad eu cum ii trimit la brasov sunt multe alte posibilitati prin posta prin maxi taxi gasim noi o solutie numai haideti sa facem dracului odata ceva nu sa ne destramam aiurea pt anumite orgolii ciudate ...suntem de tot rasul :!:si cer sprijinul si e36.ro si a celor de la stance works haideti sa facem ceva frumos ...sau daca nu va convine sa trimiteti bani altora se poate face altfel avem numarul de contact de la darste sunam si facem rezervare pe numele fiecaruia este cel mai simplu viram banii in cont direct campingului lasand la o parte orice urma de indoiala sau suspiciune nu este greu atunci cand se vrea este greu atunci cand sunt cativa gica contra

se pare ca nu ai inteles nimic ... nu este vorba de nici un gica contra, ideea e ca cineva a fost in iarna sa se intereseze la Darste si "lumea" i-a sarit in cap ca vrea sa faca pe liderul . si asa ca cei care am ales Transalpina am hotarat sa venim cu placere la Darste dar sa organizeze cei care au vrut Darste ... si dupa aprox. 5 luni de atunci se pare ca suntem in accelasi loc de unde am plecat asta iarna .....:( nu vad dece sa organizam noi la Draste cand am vrut pe Transalpina .. sa se organizeze cei care au vrut Draste sa vin cu aceeasi placere ... ... dar se pare ca nimik
asa cum a zis si ZEKY "......cei care am votat Transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina si cei care ati dorit Darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!" asa ca nu vad nici o biseriuta TOATA LUMEA ESTE BINEVENITA :) hai DOAMNE AJUTA :))

florineluspr 04-06-12 20:17

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Maine ma intresez eu la Darste exact!!

fan3xxl 04-06-12 21:09

Re: E36 MEETING 2012?!
 
IN SFARSIT CINEVA HOTARAT SA FACA CEVA!!!!!!!:lol::lol:

florineluspr 04-06-12 22:54

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by fan3xxl (Post 5052692)
IN SFARSIT CINEVA HOTARAT SA FACA CEVA!!!!!!!:lol::lol:

De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!

dj_eros 04-06-12 22:57

Re: E36 MEETING 2012?!
 
[QUOTE=florineluspr;5052870]De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit![/QU

te ajut cu orice ai nevoie da doar un semn

66NFS 06-06-12 16:23

Re: E36 MEETING 2012?!
 
se pare ca a mai trecut o zi ......si tot nimik :)
deci ramane cum a zis zeky ....
o zi buna baieti

fan3xxl 06-06-12 16:29

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by florineluspr (Post 5052870)
De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!

faceam referire la ceea ce a scris ZEKY...de la darste mi`a zburat gandul de mult....

BMnWA 06-06-12 19:54

Re: E36 MEETING 2012?!
 
unde vreti voi va fi cel mai bine pentru ca pentru masini,pentru pasiune ne adunam nu pentru cabane,vin de Bordeaux langa semineu..nu locatia este importanta ci motivatia..

avadanei eduard danut 08-06-12 21:00

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by florineluspr (Post 5052870)
De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit!



Ce se mai aude pe aici !!! Cred ca pana la urma pe data 17 -19 o sa ne vedem la Darste bineinteles cine vrea sa vina :drunk: !!! Si o sa facem plata atunci :rolleyes2

Sparkle_81 08-06-12 21:16

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by avadanei eduard danut (Post 5058312)
Ce se mai aude pe aici !!! Cred ca pana la urma pe data 17 -19 o sa ne vedem la Darste bineinteles cine vrea sa vina :drunk: !!! Si o sa facem plata atunci :rolleyes2

Vantul; nimic !

florineluspr 08-06-12 21:19

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Eu chiar nu am putut ajunge la BV momentan, dar sper in cel mai scurt timp sa ajung si sa obtin ceva informatii!....

dani_smarandescu 09-06-12 00:39

Re: E36 MEETING 2012?!
 
vam spun ca ma pot duce eu la darste la ori ce ora sa vb cu cei de acolo nu trebuie sa vii tu de la buc sau de unde vi.. dar hai sa tinem legatura si sa vedem cum facem , tu daca e sa te ocupi de evidente si conturi , asta e nr meu de tel : 0721261206 sunama eventual si sa vedem ce si cum facem
dar io zic ca dupa cum vad degeaba ne agitam ca oricum nu o sa iasa nimic o sa vedem , io zic ca cel mai bine e sa ne adunam in data respectiva cei care vor sa vina si sa ne inchiriem la fata locului fiecare ce doreste si unde doreste in chemping , motel , hotel , etc si sa stabilim pe loc programa ce vom face pe parcursul meetingului si o sa vedeti ca o sa iasa ceva frumos si asa fara organizare ,,parerea mea ,, sau facem cum vreti si voi dar daca e hai sa facem ceva daca nu sa rugam un moderator sa stearga topicul si o lasam asa


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning