![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
asta este cea mai mare prostie la care pot lua parte in loc sa fim uniti ,datorita unora care au vrut transalpina ne spargem in 2 tabere de ce? :?: poate ca si celor din e 30 club nu le convine locatia sau etc dar uite ca nimeni nu comenteaza si toate astea se intampla datorita celor 20 30 care au vrut pe transalpina care nu vor sa contribuie cu absolut nimic la organizarea acestui eveniment ,ba mai mult vor sa destrame ceea ce inseamna club e36 romania :!:eu zic sa punem umarul si sa incercam sa facem ceva frumos eu imi ofer tot sprijinul posibil chiar daca sunt din bucuresti avand in vedere ca smarandescu nu poate primi bani in cont accept sa pun eu contul meu la bataie si sa ma ocup de liste ,banii vad eu cum ii trimit la brasov sunt multe alte posibilitati prin posta prin maxi taxi gasim noi o solutie numai haideti sa facem dracului odata ceva nu sa ne destramam aiurea pt anumite orgolii ciudate ...suntem de tot rasul :!:si cer sprijinul si e36.ro si a celor de la stance works haideti sa facem ceva frumos ...sau daca nu va convine sa trimiteti bani altora se poate face altfel avem numarul de contact de la darste sunam si facem rezervare pe numele fiecaruia este cel mai simplu viram banii in cont direct campingului lasand la o parte orice urma de indoiala sau suspiciune nu este greu atunci cand se vrea este greu atunci cand sunt cativa gica contra
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Merg si pe transalpina! |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
asa cum a zis si ZEKY "......cei care am votat Transalpina ne vom organiza si vom merge pe transalpina si cei care ati dorit Darste si vreti sa mergeti cu noi veti fi bineveniti!" asa ca nu vad nici o biseriuta TOATA LUMEA ESTE BINEVENITA :) hai DOAMNE AJUTA :)) |
Re: E36 MEETING 2012?!
Maine ma intresez eu la Darste exact!!
|
Re: E36 MEETING 2012?!
IN SFARSIT CINEVA HOTARAT SA FACA CEVA!!!!!!!:lol::lol:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
[QUOTE=florineluspr;5052870]De 3-4 zile ma chinui dar nu am reusit. Maine vad exact ce si cum, intreb de perioada 17-19,discut de pret, avans tot!!Promit![/QU
te ajut cu orice ai nevoie da doar un semn |
Re: E36 MEETING 2012?!
se pare ca a mai trecut o zi ......si tot nimik :)
deci ramane cum a zis zeky .... o zi buna baieti |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
unde vreti voi va fi cel mai bine pentru ca pentru masini,pentru pasiune ne adunam nu pentru cabane,vin de Bordeaux langa semineu..nu locatia este importanta ci motivatia..
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
Ce se mai aude pe aici !!! Cred ca pana la urma pe data 17 -19 o sa ne vedem la Darste bineinteles cine vrea sa vina :drunk: !!! Si o sa facem plata atunci :rolleyes2 |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
Eu chiar nu am putut ajunge la BV momentan, dar sper in cel mai scurt timp sa ajung si sa obtin ceva informatii!....
|
Re: E36 MEETING 2012?!
vam spun ca ma pot duce eu la darste la ori ce ora sa vb cu cei de acolo nu trebuie sa vii tu de la buc sau de unde vi.. dar hai sa tinem legatura si sa vedem cum facem , tu daca e sa te ocupi de evidente si conturi , asta e nr meu de tel : 0721261206 sunama eventual si sa vedem ce si cum facem
dar io zic ca dupa cum vad degeaba ne agitam ca oricum nu o sa iasa nimic o sa vedem , io zic ca cel mai bine e sa ne adunam in data respectiva cei care vor sa vina si sa ne inchiriem la fata locului fiecare ce doreste si unde doreste in chemping , motel , hotel , etc si sa stabilim pe loc programa ce vom face pe parcursul meetingului si o sa vedeti ca o sa iasa ceva frumos si asa fara organizare ,,parerea mea ,, sau facem cum vreti si voi dar daca e hai sa facem ceva daca nu sa rugam un moderator sa stearga topicul si o lasam asa |
| All times are GMT +2. The time now is 10:02. |
- Copyright 2026 4Tuning