Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DNG (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287622-e36-dng.html)

Sparkle_81 06-06-13 06:33

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5492739)
Azi am reglat si directia :twisted:
.............
vine altul sa-mi dea indicatii privind rotile din spate "Ce dracu-i cu bucata aia ce sta in afara de sub cauciuc? Eu as taia-o dracu cu flexu` si nu ti-ar mai deranja aripa" :rolleyes2
:))))))))))))))))))))

Are dreptate omul ! :D:D:D:D

BaiatBun 06-06-13 07:36

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5492739)
Azi am reglat si directia :twisted:

Fata:

Attachment 2791795

Spate (inca nu era reglata convergenta):

Attachment 2791796

Attachment 2791797

Dupa ce a zis ala de la directie ca nu-s normal, vine altul sa-mi dea indicatii privind rotile din spate "Ce dracu-i cu bucata aia ce sta in afara de sub cauciuc? Eu as taia-o dracu cu flexu` si nu ti-ar mai deranja aripa" :rolleyes2
:))))))))))))))))))))

Astia asa se mira de parca si-au vazut curul la tv.Ala se referea sa tai din buza jantei??Doamne fereste...

melinte_gaby 06-06-13 08:26

Re: E36 - DNG
 
super a iesit,ai folosit si brate reglabile de camber? sau doar din reglajul celor stoc?

Joltanu` 06-06-13 22:13

Re: E36 - DNG
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristinell (Post 5492759)
ceva deosebit:shock: pur si simplu perfect. bravo

Multumesc!

Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 5492911)
Are dreptate omul ! :D:D:D:D

Dap :D

Quote:

Originally Posted by BaiatBun (Post 5492930)
Astia asa se mira de parca si-au vazut curul la tv.Ala se referea sa tai din buza jantei??Doamne fereste...

Exact. Pai iti dai seama ca nu prea au vazut :-)

Quote:

Originally Posted by melinte_gaby (Post 5492947)
super a iesit,ai folosit si brate reglabile de camber? sau doar din reglajul celor stoc?

Ms, da am folosit brate reglabile ;) ,din reglajul stock nu se inclina atata.

:arrow: ON:

Detaliile conteaza

Attachment 2792445

Attachment 2792446

Attachment 2792447

+ am polisat toata masina

mareo 08-06-13 08:57

Re: E36 - DNG
 
porno .

tabokubmw 08-06-13 09:02

Re: E36 - DNG
 
Ne vedem maine la Tg. Mures!

Joltanu` 10-06-13 22:06

Re: E36 - DNG
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 5494770)
porno .

Multumesc!

Quote:

Originally Posted by tabokubmw (Post 5494774)
Ne vedem maine la Tg. Mures!

N-ai mai venit!


:arrow:

Am fost la expo la Tg.Mures, masina sa comportat neasteptat de bine pe drum avand in vedere camberul. Showul a fost super ca atmosfera iar in rest ok, am castigat locul 3 la Best Rims ;) .

PS: Am reusit sa lipesc si buzita :-)

motzu 10-06-13 22:52

Re: E36 - DNG
 
FELICITARIIIIIIIIII PENTRU PREMIU!!!!
STI PAREREA MEA...JANTELE AU FOST DE LOCUL 1 DETASAT!

Provenzano 11-06-13 08:04

Re: E36 - DNG
 
Felicitari!;)

Darkside_89 12-06-13 21:11

Re: E36 - DNG
 
Felicitari Joooolt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ms99ass 12-06-13 21:17

Re: E36 - DNG
 
Masina asta merita mult mai mult decat locul 3, am vazut-o live, e de-a dreptul fenomenala! Tine-o tot asa!:-P

Joltanu` 12-06-13 22:17

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 5497418)
FELICITARIIIIIIIIII PENTRU PREMIU!!!!
STI PAREREA MEA...JANTELE AU FOST DE LOCUL 1 DETASAT!

Multumesc motzule, transmitei scuzele mele prietenului tau ca nu l-am salutat cand am plecat, iar legat de premiu: eu m-am bucurat mult, m-am si mirat ca am luat ceva pe langa avioanele alea de erau pe acolo.

Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 5497614)
Felicitari!;)

Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 5499325)
Felicitari Joooolt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Multumesc mult!!!

Quote:

Originally Posted by ms99ass (Post 5499328)
Masina asta merita mult mai mult decat locul 3, am vazut-o live, e de-a dreptul fenomenala! Tine-o tot asa!:-P

Ms ms, probabil nu le-a mai placut ciupitura pe care a capatato o janta peste care mi-au daramat extinctorul :evil:

luci4n_vl 12-06-13 23:44

Re: E36 - DNG
 
PERFECT!!!!! felicitari!!!

Joltanu` 14-06-13 19:48

Re: E36 - DNG
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by luci4n_vl (Post 5499521)
PERFECT!!!!! felicitari!!!

Ms fain, nici a ta nu e mai prejos!

Mai adaug cateva poze de la Mures:

motzu 14-06-13 19:55

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 5501190)
Ms fain, nici a ta nu e mai prejos!

Mai adaug cateva poze de la Mures:

:shock: bv joltuleeeeeeeeeeeeeeeee
e bomba pisica!


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning