Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

e_Max 27-05-07 23:33

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by gbry_el_05-RSG (Post 921363)
ideea e asemanatoare. conteaza modelele de pe fetele de usi,ce model pui si pe scaune, aceste detalii fac diferenta. sunt multe interioare rosu cu alb. conteaza nuanta de rosu, poare nu e alb perfec si e un alb spre crem,sint multe detalii ce il poate face un interior unic.ideea nu ti-am furat-o. poate avem acelasi gust dar nu si imaginatie. la sfarsit sunt sigur va nu o sa fie la fel:D

stai linistit am zis in gluma cam la fel vreau sa fac si eu

Pastylat 28-05-07 01:55

Re: interior oltcit
 
are cineva cumva un volan sport d vanzare??va rog eu cine are sa ma contacteze

Ja_Rule 28-05-07 01:58

Re: interior oltcit
 
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele

Magos 28-05-07 14:01

Re: interior oltcit
 
detaliile fac diferenta! ;)

bogdanlascu 28-05-07 14:48

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 921568)
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele

+ axul de dacie +strungar+ sudat

Ja_Rule 28-05-07 21:20

Re: interior oltcit
 
cine il are ... il are .... :D

e_Max 28-05-07 23:27

Re: interior oltcit
 
eu o s aincerc sa pun ax de supernova
cu tot cu mansa aia culisanta ca are reglaj pe inaltzime sa vedem ce se poate face;)

Pastylat 28-05-07 23:58

Re: interior oltcit
 
cine m-ar putea ajuta shi p mine sal montez dupa c il cumpar? ca stiu ca olteanu are sistemul ala idiot in care volanul e turnat cu tot cu ax shi s prinde undeva sub bord. iar volanele alea sport au sistemul ala d prindere ca la dacie adica ti s da numai colacul fara ax. insa nu stiu cum as putea sa adaptez sistemul vechi la cel nou.

Ja_Rule 29-05-07 02:42

Re: interior oltcit
 
se imbina ax`u .. partea de sus se pune de dacie, iar partea de jos de oltcit ... un sudor si un strungar iti trebuie ....

B-14-BYE 29-05-07 11:18

Re: interior oltcit
 
1.5mil volan sport cu tot cu ax si montaj ! id cineva2002ro

Pastylat 29-05-07 14:47

Re: interior oltcit
 
doarr4u17 dami shi mie t rog un pm cu un id sau un nr d tel

gbry_el_05-RSG 29-05-07 16:14

Re: interior oltcit
 
scrie in postul lui id-ul. cineva2002ro. asat e id lui;)

Pastylat 29-05-07 16:26

Re: interior oltcit
 
pai nush daca e al lui id-ul

gbry_el_05-RSG 29-05-07 17:08

Re: interior oltcit
 
al lui e id credema. nu te mint.

Danutz Bratosin 29-05-07 17:35

Re: interior oltcit
 
cineva2002ro asta e e offline acu


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning