![]() |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
are cineva cumva un volan sport d vanzare??va rog eu cine are sa ma contacteze
|
Re: interior oltcit
vezi`n vitan .. 900 de mii .. frumusele
|
Re: interior oltcit
detaliile fac diferenta! ;)
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
cine il are ... il are .... :D
|
Re: interior oltcit
eu o s aincerc sa pun ax de supernova
cu tot cu mansa aia culisanta ca are reglaj pe inaltzime sa vedem ce se poate face;) |
Re: interior oltcit
cine m-ar putea ajuta shi p mine sal montez dupa c il cumpar? ca stiu ca olteanu are sistemul ala idiot in care volanul e turnat cu tot cu ax shi s prinde undeva sub bord. iar volanele alea sport au sistemul ala d prindere ca la dacie adica ti s da numai colacul fara ax. insa nu stiu cum as putea sa adaptez sistemul vechi la cel nou.
|
Re: interior oltcit
se imbina ax`u .. partea de sus se pune de dacie, iar partea de jos de oltcit ... un sudor si un strungar iti trebuie ....
|
Re: interior oltcit
1.5mil volan sport cu tot cu ax si montaj ! id cineva2002ro
|
Re: interior oltcit
doarr4u17 dami shi mie t rog un pm cu un id sau un nr d tel
|
Re: interior oltcit
scrie in postul lui id-ul. cineva2002ro. asat e id lui;)
|
Re: interior oltcit
pai nush daca e al lui id-ul
|
Re: interior oltcit
al lui e id credema. nu te mint.
|
Re: interior oltcit
cineva2002ro asta e e offline acu
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning