![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Vorbim de masini din Romania , nu de "basme" de pe Youtube sau mai stiu eu ce site-uri ... |
Re: Polo GTI vs...
a fost 1-1 pe "reprize", dar cu alti parametri :) .. a fost 1-0 pt astra cand aveam 316k, care facea 165cp si nu aveam blocant
repriza cu 320k, eu zic ca fost destul e categorica in conditiile in care am plecat de fiecare data de pe marginea drumului (putin nisip) si am patinat in nestire .. in fine, nu stiu exact citi cai face acum masina, cand am masurat-o ultima data facea 191CP (cu 0.5 presiune) .. de atunci am shimbat bobinele si am crescut presiune la 0.6 - eu cred ca face undeva intre 200-205cp @ the professor: te astept cu interes, dar cred ca fara soft n-ai cum ... |
Re: Polo GTI vs...
Foarte tare Gti-ul .. trage de spaima
felicitari pt masina si pt sofer |
Re: Polo GTI vs...
te-a facut rau? :D
|
Re: Polo GTI vs...
la capat de a 3-a (140kmh) eram cu botul in dreptul barii lui din spate, dar pe a 4-a a inceput sa se duca incetisor dar clar fata de mine ...
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Salut Bogdan,
vrei sa ma umilesti ? :) .. ne dam, sigur - ne auzim la un tel ... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Buzau e in program nenea Zyx?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
da l-a ars cand s-au dat
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
da da m-a ars |
Re: Polo GTI vs...
Sa inteleg ca GTI-urile nu au sanse in fata acestui Polo?
|
Re: Polo GTI vs...
kyl ...
eo sincer raman la ideea ca nu ... fuge masina RAU :D |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning