Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

mad_mike 12-12-06 07:46

Re: Oltcit Trs
 
Bre ia sa imi zici si mie ce si cum cu geamurile fumurii ca am vazut ca nu ai eticheta pe spate,s-a legat vre-un gabor de tine pe faza asta?Din cate stiu aia e folie si cu folie ai gaborii in spate ca ciupercile dupa ploaie.

vali-tgm 12-12-06 15:10

Re: Oltcit Trs
 
am zis odata ca nu imi plac stikerele. dar intr-un fel e logic ce a facut el. a pus stikerele sa arate la lume unde vrea sa ajunga cu tuningul :) asa ca acuma cand isi cumpara o piesa pt masina se uita la stikere si isi ia produsul cu marca de pe unu din stikere. se ghideaza omul :) pe cand termina o sa le aiba pe toate :)

silly_motorash 12-12-06 17:29

Re: Oltcit Trs
 
parerea mea ca intai ar trebui niste jentzi calumea' si dupaia stickerele

Magos 13-12-06 17:58

Re: Oltcit Trs
 
Stie el ce face... ;) Chill!!!!

e_Max 13-12-06 19:38

Re: Oltcit Trs
 
la faza cu stikerele mam razgandit am vazut mai bine la pozele si arata bine chiar imi plac dar itzi trebuie ceva jentzi sau vopsestele pe cele vechi

B-14-BYE 14-12-06 17:53

Re: Oltcit Trs
 
6 Attachment(s)
niste probleme cu motoru.. posibil supape.. sau aprinderea... rateuri in carb... am ramas de 10 ori azi cu el..

bodyspeed 14-12-06 19:58

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 660762)
niste probleme cu motoru.. posibil supape.. sau aprinderea... rateuri in carb... am ramas de 10 ori azi cu el..

sper sa rezolvi problemele .. bafta..
dar am o rugaminte .. si asta e pentru binele tau pentru a se vedea cum a iesit oltcitul pune si tu niste poze clare nu facute cu tel
parerea mea ca ii strici un pic imaginea..;)
cu o camera iasa si mai bine...
asteptam poze .....;)

e_Max 14-12-06 22:08

Re: Oltcit Trs
 
dap bafta cu rezolvatu motorului

Magos 14-12-06 22:53

Re: Oltcit Trs
 
nu mai am masina.... :(( :(( :(( bafta tie , cataline, sa dea domnu sa o faci mai super decat orice citar din tara... :-< eu nu mai am nici o sansa sa mai pun in practica imaginatia... :(

vali-tgm 14-12-06 23:25

Re: Oltcit Trs
 
unde ti masina Magos ? ti-a venit cealalta ? sau se fura oltcituri prin buc ?

B-14-BYE 16-12-06 18:52

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
am rezolvat.. era de la delcou.. imi sarise de acolo acu vreo 3 zile.. si nu mi l-am pus bine..

cel din poza are probleme cu puntea spate kred :D

bogdanlascu 16-12-06 19:15

Re: Oltcit Trs
 
vreau aripa din spate,pt sorici

mad_mike 17-12-06 19:41

Re: Oltcit Trs
 
Eu motorul dar doar daca e turbo:lol:

ar03mey 17-12-06 22:22

Re: Oltcit Trs
 
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best !

ar03mey 17-12-06 22:22

Re: Oltcit Trs
 
mie mai imi ramane ceva ?:oops:
Imi place ce ai realizat pana acum si iti urez succes in continuare , tine-o tot asa omule,you r the best !
ps-abtibildurile arata bine + k tie tre sa-ti placa. succes


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning