Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

VladM 12-03-12 21:16

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4928625)
Momentan nu dau nimic din casa ... mai asteptam ... pot sa zic doar ca o sa revin tot cu E36 care deja l-am achizitionat :)

Hai ma ca nu te dau de gol :))) dar e de 5 ori peste asta care l-a avut. :))

DaNn.ZyX 12-03-12 21:18

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 4928676)
Hai ma ca nu te dau de gol :))) dar e de 5 ori peste asta care l-a avut. :))


Liniste am spus ma :lol::lol::lol::lol: !

GOGU_VL 13-03-12 18:04

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4928625)
Momentan nu dau nimic din casa ... mai asteptam ... pot sa zic doar ca o sa revin tot cu E36 care deja l-am achizitionat :)

HAIDE MAAAA, SPUNE TOT :twisted::twisted:

mihayruncanu 14-03-12 08:34

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4930028)
HAIDE MAAAA, SPUNE TOT :twisted::twisted:

Sa-l luam usor ca spune tot , arata bestia:!:

DaNn.ZyX 14-03-12 23:32

Re: E36 318IS Slow Build
 
8 Attachment(s)
Pai ce sa mai zic...treaba sta cam asa : am achizitionat un 316i coupe cu 1000E care l-am tinut doar 4 zile dupa care l-am returnat,pt ca nu ieseau socotelile cu masina lovita nu puteam sa fac recarosare,ma complicam aiurea,mai bine pun banii "la saltea" si stau cuminte sa vad ce rezolv cu treaba cu accidentul si pe urma sper sa-mi iau alta
Asta e masina ... un 316i stock fara gram de rugina cat de cat ingrijita in afara de interior care era in ultimul hal :):):)
Attachment 2362677 Attachment 2362678
Attachment 2362679 Attachment 2362680
Attachment 2362681 Attachment 2362682
Attachment 2362683 Attachment 2362684

jakal 15-03-12 00:29

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4932338)
Pai ce sa mai zic...treaba sta cam asa : am achizitionat un 316i coupe cu 1000E care l-am tinut doar 4 zile dupa care l-am returnat,pt ca nu ieseau socotelile cu masina lovita nu puteam sa fac recarosare,ma complicam aiurea,mai bine pun banii "la saltea" si stau cuminte sa vad ce rezolv cu treaba cu accidentul si pe urma sper sa-mi iau alta
Asta e masina ... un 316i stock fara gram de rugina cat de cat ingrijita in afara de interior care era in ultimul hal :):):)
Attachment 2362677 Attachment 2362678
Attachment 2362679 Attachment 2362680
Attachment 2362681 Attachment 2362682
Attachment 2362683 Attachment 2362684

mergea belea motorul la asta......ai luat-o de la ploiestori de la gelu?

eu acolo am lasat-o.....:D

DaNn.ZyX 15-03-12 00:31

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4932413)
mergea belea motorul la asta......ai luat-o de la ploiestori de la gelu?

eu acolo am lasat-o.....:D

Da de acolo e :D

Eddy_e39 15-04-12 13:06

Re: E36 318IS Slow Build
 
Masina arata superb (Mai ales k e vanos) , insa te va costa mult sa o inmatriculezi:???:
Cateva sugestii de la mn:
- Bodykit ///M
- Angel eyes (poate rosii:twisted:)
http://carphotos.cardomain.com/ride_...0037_large.jpg
- Vopsitorie :) (e36 pe albastru inchis vezi la fiecare coltz:|)
Dupa aceste modificari restul vine de la sine
Sa o detzii sanatos! Drumuri fara gropi si fara accidente :lol:

RIcKO 15-04-12 13:07

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 4982157)
Masina arata superb (Mai ales k e vanos) , insa te va costa mult sa o inmatriculezi:???:
Cateva sugestii de la mn:
- Bodykit ///M
- Angel eyes (poate rosii:twisted:)
http://carphotos.cardomain.com/ride_...0037_large.jpg
- Vopsitorie :) (e36 pe albastru inchis vezi la fiecare coltz:|)
Dupa aceste modificari restul vine de la sine
Sa o detzii sanatos! Drumuri fara gropi si fara accidente :lol:

WTF ??????????????

DaNn.ZyX 15-04-12 13:09

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 4982157)
Masina arata superb (Mai ales k e vanos) , insa te va costa mult sa o inmatriculezi:???:
Cateva sugestii de la mn:
- Bodykit ///M
- Angel eyes (poate rosii:twisted:)
http://carphotos.cardomain.com/ride_...0037_large.jpg
- Vopsitorie :) (e36 pe albastru inchis vezi la fiecare coltz:|)
Dupa aceste modificari restul vine de la sine
Sa o detzii sanatos! Drumuri fara gropi si fara accidente :lol:

Mai bine stergi postul,mai vede si altcineva si te crede ca amaratul ala de 316i era Vanos:lol::lol::lol:.Citeste mai atent postul #215 , masina aia am dat-o inapoi,momentan nu mai am nici una :lol::lol::lol:

bcoupe 16-04-12 17:26

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4982159)
WTF ??????????????

WTF+WTF=?

DaNn.ZyX 16-04-12 17:27

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4983393)
WTF+WTF=?

WTF+WTF=Top 10 posturi tari :lol::lol::lol::lol:

GTII 16-04-12 23:15

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 4982157)
Masina arata superb (Mai ales k e vanos) , insa te va costa mult sa o inmatriculezi:???:
Cateva sugestii de la mn:
- Bodykit ///M
- Angel eyes (poate rosii:twisted:)
http://carphotos.cardomain.com/ride_...0037_large.jpg
- Vopsitorie :) (e36 pe albastru inchis vezi la fiecare coltz:|)
Dupa aceste modificari restul vine de la sine
Sa o detzii sanatos! Drumuri fara gropi si fara accidente :lol:

nu te supara ca iti zic dar esti "pr*st cu acte in regula" :):):) :))) tu pe 316 ai vanos? ....deci de acum inainte sa stiti sa va luati pisici cu vanos ca arata superb " Masina arata superb (Mai ales k e vanos) " =)))

rover_cabrio 17-04-12 11:57

Re: E36 318IS Slow Build
 
nu te supara masina arata OK dar numerele alea dupe ea ce vor sa fie ??? sa inlocuiasca numerele adevarate ca nu am PRINS IDEEA ?

DaNn.ZyX 17-04-12 12:03

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by rover_cabrio (Post 4984398)
nu te supara masina arata OK dar numerele alea dupe ea ce vor sa fie ??? sa inlocuiasca numerele adevarate ca nu am PRINS IDEEA ?

Probabil,dar se pare ca nimeni nu citeste posturile,MASINA NU MAI E LA MINE,s-a dat inapoi,momentan nu mai am nici o masina !!!


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

- Copyright 2026 4Tuning