Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i, masina pt pasiune... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/242571-e30-325i-masina-pt-pasiune.html)

lucian_bmw 22-03-11 23:09

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4191518)
on:asta e motoru care il are vpy acum?

off:azi 22.03.2011 am dat sala,am avut din 26 de intrebari 5 numai din contraventi,puncte si p*** mea.am reusit sa le tin minte palea cu primu ajutor ca sunt putine intrebari,ajutati-ma si pe mine sa le invat si pastea.dati-mi un pont.ms

raspunzi ultima data ! daca gresesti o intrebare , urmatoarea este din aceeasi categ. ! bafta

detroit muscle 23-03-11 19:01

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by lucian_bmw (Post 4192552)
raspunzi ultima data ! daca gresesti o intrebare , urmatoarea este din aceeasi categ. ! bafta

nu te supara dar ce trebuie sa inteleg din postul tau?:D

kyler_iulian 23-03-11 22:26

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4194664)
nu te supara dar ce trebuie sa inteleg din postul tau?:D

pt baietii care vor un urs impecabil din toate punctele de vedere sau daca stiti pe cineva care vrea masina va rog daca se poate sa anuntati , vand ursul gri 2.5 12v. pret bun !!!!!

lucian_bmw 25-03-11 02:18

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4194664)
nu te supara dar ce trebuie sa inteleg din postul tau?:D

ai zis ca ti-au cazut 5 intrebari din contraventie ! si eu ti-am dat un sfat : daca iti vine o intrebare de contraventie , raspunde ultima data la ea pt ca daca o grasesti , urmatoarea tot din contraventii este ....si asa mai departe ! salut

detroit muscle 29-03-11 19:35

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by lucian_bmw (Post 4198353)
ai zis ca ti-au cazut 5 intrebari din contraventie ! si eu ti-am dat un sfat : daca iti vine o intrebare de contraventie , raspunde ultima data la ea pt ca daca o grasesti , urmatoarea tot din contraventii este ....si asa mai departe ! salut


aaa acum am inteles.iarta-ma da chiar nu intelesesem prima data ce ai spus.oricum mersi de pont si iti raman dator.:*

kyler_iulian 29-03-11 21:08

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4210501)
aaa acum am inteles.iarta-ma da chiar nu intelesesem prima data ce ai spus.oricum mersi de pont si iti raman dator.:*

cateva poze cu ursul ''negru'' care tocmai a ramas fara gume pe spate , de, nu ma-m putut abtine de la drift :D

lopezz 30-03-11 00:25

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
in ce hal arata ursu :X..ai aflat codul de culoare de la el?:D

detroit muscle 30-03-11 17:07

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
super tare frate:peace::2gun::mrhappy:

kyler_iulian 30-03-11 20:14

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4211531)
in ce hal arata ursu :X..ai aflat codul de culoare de la el?:D

inca nu man , dar o sa aflu !

kyler_iulian 02-04-11 21:28

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4210865)
cateva poze cu ursul ''negru'' care tocmai a ramas fara gume pe spate , de, nu ma-m putut abtine de la drift :D

ursii fata in fata , rivalitate maxima !!!:D

lopezz 03-04-11 01:00

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
ce frumosi sunt:D..da ce faci tata cu buturugile alea in curte:)) pt la iarna?

RacerJunior 03-04-11 12:07

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
Pe viitor ... daca esti pe filozofia cu acoperitul numerelor de inmatriculare cand postezi pe forum ... macar acopera numarul in toate pozele :lol:.

Mie imi place cel gri ( care a fost 316i ). Pacat ca i-ai scos manerele pe spate. Parerea mea ca arata mai bine cu ele.

kyler_iulian 03-04-11 13:44

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 4223030)
Pe viitor ... daca esti pe filozofia cu acoperitul numerelor de inmatriculare cand postezi pe forum ... macar acopera numarul in toate pozele :lol:.

Mie imi place cel gri ( care a fost 316i ). Pacat ca i-ai scos manerele pe spate. Parerea mea ca arata mai bine cu ele.

nu sunt pe filozofia asta sa acopar nr , doar ca o fac din obisnuinta , nu vezi ca unele sunt sterse altele nu ... cat despre ursul gri fiecare cu parerea lui ,mie unul imi place asa , intentia a fost sa dau un aspect de coupe la masina ! pt lopezz - da frate buturugile alea sunt pt iarna bunicii mei au o pasiune pt lemne si cumpara la greu

DEVIL's Style 03-04-11 15:38

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 4223030)
Pe viitor ... daca esti pe filozofia cu acoperitul numerelor de inmatriculare cand postezi pe forum ... macar acopera numarul in toate pozele :lol:.

Mie imi place cel gri ( care a fost 316i ). Pacat ca i-ai scos manerele pe spate. Parerea mea ca arata mai bine cu ele.


Masina e pusa la vanzare si de asta :) , e o metoda practicata in general de samsari pentru a induce in eroare potentialii cumparatori in cazul unor masini care aveau probleme si deja sunt cunoscute cu numerele respective, in cazul de fata nu stiu exact motivele :)

Gabi TAZ 03-04-11 18:14

Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 4223615)
Masina e pusa la vanzare si de asta :) , e o metoda practicata in general de samsari pentru a induce in eroare potentialii cumparatori in cazul unor masini care aveau probleme si deja sunt cunoscute cu numerele respective, in cazul de fata nu stiu exact motivele :)

+1..... nu cred ca sunt greu de ghicit


All times are GMT +2. The time now is 05:44.

- Copyright 2026 4Tuning