![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
aaa acum am inteles.iarta-ma da chiar nu intelesesem prima data ce ai spus.oricum mersi de pont si iti raman dator.:* |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
7 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
in ce hal arata ursu :X..ai aflat codul de culoare de la el?:D
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
super tare frate:peace::2gun::mrhappy:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
8 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
ce frumosi sunt:D..da ce faci tata cu buturugile alea in curte:)) pt la iarna?
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Pe viitor ... daca esti pe filozofia cu acoperitul numerelor de inmatriculare cand postezi pe forum ... macar acopera numarul in toate pozele :lol:.
Mie imi place cel gri ( care a fost 316i ). Pacat ca i-ai scos manerele pe spate. Parerea mea ca arata mai bine cu ele. |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
Masina e pusa la vanzare si de asta :) , e o metoda practicata in general de samsari pentru a induce in eroare potentialii cumparatori in cazul unor masini care aveau probleme si deja sunt cunoscute cu numerele respective, in cazul de fata nu stiu exact motivele :) |
Re: E30 - 325i, masina pt pasiune...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:44. |
- Copyright 2026 4Tuning