Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Eriksson 30-04-11 14:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi pe la 3 mnezo parcat langa masina mea la era
salut

ocaruntu 30-04-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aaahahahaha si a mea in fiecare zi langa a ta :rolleyes2 :???:

Eriksson 30-04-11 18:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4292756)
aaahahahaha si a mea in fiecare zi langa a ta :rolleyes2 :???:

pe a ta nu am mai vazut-o miscand de mult....
lasa-mi cheile sa o scot eu o data pe sapt :> sa scrie lumea pe aici "spotted loco la x" :D

ocaruntu 01-05-11 09:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se va misca in cel mai scurt timp posibil ...

IS19CIP 02-05-11 14:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4286508)
Azi ... MRG relaxat la tilifon pe Stefan! UEC - si el se plimba,relaxat!

Salutare!

Tilifon iauzi =)) { Il vezi pe crys de la departare farurile fac totul " Zise Cip" }

JusT_SaY_BoBo 04-05-11 13:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut peugeot 407 DDD duminica in petrom(parca) bucium si de mai multe ori prin bucium.Curat si impunator intotdeauna:shock:

CRyS` 04-05-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Asta seara MRG - de cand are folie si xenoane,nu mai vede :lol:

IS19CIP 04-05-11 20:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4303132)
Asta seara MRG - de cand are folie si xenoane,nu mai vede :lol:

Vazut pe Crys azi la geam nam observat ce facea dar cred ca punea rufe la uscat :?:

RazvanMRG 05-05-11 11:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am claxonat aseara la gara CRyS ca te-am vazut in dreptul meu

CRyS` 05-05-11 13:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Hai SALUT si spor pt diseara la baut bere,ca tot e ziua barbatului :D

IS19CIP 09-05-11 14:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Bolid MRG si DMX parcate la Universitate nu era nici unu in masina :D

2slow4u 09-05-11 21:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Astazi MNZ pe la 16:15 ai iesit de la TNT :D eram camuflat in masina de la firma.

MnezO 10-05-11 12:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
nu ai dat si tu un semnal ! :P Salutari

RazvanMRG 11-05-11 15:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
IS 19 CIP tu ai incercat sa ma suni sa mut masina? era si m3_catalin ca e coleg cu mine.

D3m0N 11-05-11 18:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4318991)
IS 19 CIP tu ai incercat sa ma suni sa mut masina? era si m3_catalin ca e coleg cu mine.

eu am incercat :))) sa o dai mai in fata sa incap si eu in spatele tau :D am rezolvat. multumesc oricum


All times are GMT +2. The time now is 19:22.

- Copyright 2026 4Tuning