![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
macar mancam la IKEA in lipsa de altceva :D !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
o sa vin si eu ca nu ma mai duc in vitan ca mi-am luat ce imi trebuia...
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Poze ? Cum a fost ?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
:sad::sad::sad::sad: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
au fost 5 MASINI !!!
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
PUTIN MAI IN FATA ERA SI UN MEETING GOLF 3! SE DISCUTA APRINS DESPRE CONSUM! CICA NU SARE DE 6% IN ORAS! ASA E??:lol::lol: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
1.liviu
2.sharky 3. limba 4. eu 5. justin 6. claudia 7. jointu 8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele 9 si 10 giuliomak cu inca un prieten. deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :))) sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi.... sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli... a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Asta trebuie facuta sticky la masina mea BMW! ;) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
sincer , eu nu speram sa vina atata lumea :lol: , deci e bine !
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:32. |
- Copyright 2026 4Tuning