Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

sharkylete 04-06-11 03:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4372812)
mai e ''lavabila'' inciocnirea sau ma meetinghesc de unu' singur?

Eu sper ca da... oricum cand ajung te sun si daca suntem decat noi 2.. mergem sa bem o cafea linistiti .. dupa care facem un gratar la tine cum ai zis :))) sau un film,ceva 3D! :))

Lymbutza 04-06-11 13:50

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
macar mancam la IKEA in lipsa de altceva :D !

JimGod 04-06-11 22:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
o sa vin si eu ca nu ma mai duc in vitan ca mi-am luat ce imi trebuia...

Billy c25xe 05-06-11 22:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Poze ? Cum a fost ?

liviu tex 05-06-11 22:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4376456)
Poze ? Cum a fost ?

a fost...cald!

:sad::sad::sad::sad:

sharkylete 05-06-11 23:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4376474)
a fost...cald!

:sad::sad::sad::sad:

Cald al dreacu' ... Esti nebun?!

giuliomak 05-06-11 23:48

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 4369634)
+ 2 buc

scuze, a fost prezent doar 1/2 din 2...

Marian_nebunu 05-06-11 23:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
au fost 5 MASINI !!!

sharkylete 06-06-11 00:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4376757)
au fost 5 MASINI !!!

Ai fost?!

liviu tex 06-06-11 00:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4376757)
au fost 5 MASINI !!!

5 MASINI...BMW!!;);)

PUTIN MAI IN FATA ERA SI UN MEETING GOLF 3! SE DISCUTA APRINS DESPRE CONSUM! CICA NU SARE DE 6% IN ORAS! ASA E??:lol::lol:

JimGod 06-06-11 00:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
1.liviu
2.sharky
3. limba
4. eu
5. justin
6. claudia
7. jointu
8. baiatu cu 1.8is-ul de bg nu i-am retinut numele
9 si 10 giuliomak cu inca un prieten.

deci am fost 10 pisici....am stat frumos la terasa am baut am mancat am discutat ce putea fii mai frumos :D
ma impresionat liviu cu evacuarea lui cand ia dat in pasaj am crezut ca vine ceva grav din spate :)))
sambata viitoare ne intalnim la 19:00 sa vedem asa poate vine mai multa lume.o sa faca claudia un topic sticky la "seria 3" cu intalnirea saptamanala e36 sau ceva de genul....si o sa ne intalnim undeva in cetru...polivalenta sau nu stiu unde vrei si voi....
sharky saracu vine de la VL la intalniri si altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...
a facut claudia cateva poze...asteptam sa le posteze.

sharkylete 06-06-11 01:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JimGod (Post 4376825)
altii nu se misca 3-4km sa vina si sunt mari si tari pe forum pasionati si alte nebuneli...


Asta trebuie facuta sticky la masina mea BMW! ;)

Lymbutza 06-06-11 08:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
sincer , eu nu speram sa vina atata lumea :lol: , deci e bine !

Billy c25xe 06-06-11 11:19

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .

JimGod 06-06-11 15:45

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Billy c25xe (Post 4377528)
Daca se face si sambata ce vine acum , voi fi prezent 100 % .

te asteptam


All times are GMT +2. The time now is 23:32.

- Copyright 2026 4Tuning