![]() |
Re: B 64 M V P
Acum depinde cum te intelegi cu cei de la service, te duci la cassco, faci constatarea, dupa aia te duci la service si le arati ce ai de vopsit si ca vrei sa-ti faci bad boy look, te duci si iti faci bad boy si dupa o duci la vopsit. Sau mai exista o varianta (in regie proprie) la care nu au ce sa comenteze, te duci faci constatarea, faci bad boy-ul vopsesti capota pe bani tai la service si iti dau cei de la service devizul pe care il duci la cassco si iti dau ei banii intr-o sapt banii inapoi.
|
Re: B 64 M V P
cateva noutati la logan, am schimbat bara spate cu una de ph2, i-am scos ochi de pisica, si am vopsit-o la culoare, poze o sa postez cat mai curand.
|
B 64 M V P
4 Attachment(s)
Poze noi cu modificarile aduse :)
|
Re: B 64 M V P
Se vede super,bafta in cotinuare.
|
Re: B 64 M V P
multumesc Fane CLK ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Foarte frumos! Stii acum ce nu mai da bine pe masina? Jantele ... :(
|
Re: B 64 M V P
stiu dar nu gasesc nimic la un pret rezonabil, mai caut razvane. Respect ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Update : azi M V P -ul meu a primit scaune fata incalzite, pentru vremurile geroase si drumurile scurte :). Totul a fost montat ca din fabrica pe sub tapiteria originala a masini. Tot kit-ul de incalzire pentru scaunele fata este original Renault, are butoane originale, termostat si cablajul aferent si vine montat pe Logan, Megane si Clio in tarile reci cum ar fi Rusia. Mai multe detali si poze in curand pentru cei curiosi.
|
Re: B 64 M V P
Hmm....si sandugolanu si-a pus...din cate am observat....da-mi si mie un pret si locul de unde le-ai luat...dar si unde le-ai montat....Thx...respect!
|
Re: B 64 M V P
Petrica sunt exact acelasi model ca ale lui sandu, le-am achizitionat la pretul de 170 ron de la un baiat de la Mioveni care are mai multe seturi, iti trimit id-ul lui daca te intereseaza. Si cu montatul am facut-o de unul singur, nu e cine stie ce greutate, am luat scaunele in casa si am inceput sa le desfac incet, dar trebie sa umbli delicat sa nu rupi buretele de sub husa. Te ajut fara nici o problema daca ai nevoie sau te duci la Pitesti la repectivul si dai 150 ron :). Respect ! ! !
|
Re: B 64 M V P
momentan tre sa bag bani in nova...pe la mecanica...
ma interesa pt confortu' lu' tata:))) si al meu pe frigu asta :rolleyes2 |
B 64 M V P
7 Attachment(s)
Cateva noutati la M V P :
-incalzirea in scaune originala (poze de la montaj) -arcuri sport H&R, cu 4,5 cm mai aproape de pamant, inca nu le-am montat -faruri angel eyes cu lupe pe ambele faze, inca in lucru |
Re: B 64 M V P
excelent , buna treaba cu arcurile si incalzirea.
zi`mi o treaba ...de la cine ai luat farurile si daca le`i facut proba dca "bat" bine . ai xenon in ele ? |
Re: B 64 M V P
farurile le-am luat de la MirCip si sunt sh, proba nu le-am facut, dar sunt ok la interior, nu par sa aiba probleme. Xenon o sa iau sigur doar pe faza scurta si sigur de 55w.
|
Re: B 64 M V P
nu sigur , obligat pe 55W :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning