Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

ovibonaparte 22-09-13 16:37

Re: Brichete si soldatei
 
5 Attachment(s)
Iarasi o postare dupa multa vreme,insa...cum explicam si alta data,pe langa faza cu masinutele incerc sa ma ...vindec,macar de brichete,si cand cineva imi cere mult pe una chiar sunt recunoscator...
asta insa nu a fost scumpa,in plus indeplineste ambele conditii,o bricheta japoneza cu tema clasica:pink Cadillac,ce-ti poti dori mai mult?

2010 13-04-14 21:10

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
Cateva Zippo..

AndreiCT 22-08-14 18:15

Re: Brichete si soldatei
 
3 Attachment(s)
Numai brichete superbe pe aici. Postez si eu niste maruntisuri.
Trei brichete: o bricheta Zippo Lucky Strike, o bricheta Marlboro (Bic) si una care injura.
Si niste soldatei metalici de la Kinder in stare cam proasta din pacate. Cel cu piciorul rupt sedea pe un cal de plastic.


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2026 4Tuning