Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

aleXpeed 27-10-10 23:43

Re: DreamWorks
 
Mult succes cu clubul, imi place ca aveti reguli pe care intr-adevar le respectati si ca doriti sa aveti membri civilizati si de calitate.

Hmm, Sun Plaza de la ora 20:00, poate trec si eu pe-acolo o juma' de ora asa, in calitate de simpatizant doar, cunosc pe cativa din club, poate chiar mai multi:lol:, va gasesc eu pe 3 niveluri:lol:.

Vera.Tygrutza 28-10-10 12:21

Re: DreamWorks
 
poate voi da o tura pe la voi dak nu plec cu clubul meu la gratar

B-99-SAA 28-10-10 12:52

Re: DreamWorks
 
Am discutat si u Tweety problema legata de parasolar, dar nu am vazut ce era scris aici... Vom lua o hotarare vineri la meeting! Propun sa luam bate de baseball sa ii ciomagim pe aia care ne-au copiat :lol: (glumesc, evident....). Eu sper sa nu se fi intamplat asa, pentru ca asa cum a spus si Razvan, nu avem ce sa le facem.... decat cu vorba buna, daca vor sa inteleaga... desi daca atata i-a dus capu incat sa copieze emblema noastra si sa o puna pe masini neavand nici o legatura cu acest club, nu vad de ce le-ar da jos... si sunt curios pe ce masina era... b777kap te asteptam, alex4peed la fel, vera... mai ales pe tine :lol:

Va rog sa tineti cont si de ce a mentionat Zuz, si anume: la intalnire venim frumos, la relanti, plecam frumos... nu vrem probleme cu cei de la paza!!! Poate odata gresim, se intampla si facem asa si plecam toti odata, dar data viitoare tot acolo mergem, in principiu acolo vrem sa ne intalnim in fiecare weekend, si nu vrem sa ne punem rau cu ei, ci dimpotriva, mai ales ca acolo se intalnesc si cei de la Golf Club! Acelasi gand l-as avea si in trafic... inteleg ca uneori va grabiti, mergeti sportiv, etc... dar nu incercati sa fiti duri pentru ca purtati semnele clubului Dream Works! Vrem sa respectam participantii la trafic (inclusiv pietonii :lol:) pentru ca nu suntem "reisari" sau copii d-aia prost crescuti si de bani gata! E o rugaminte!

Toti cei care s-au vazut pe lista mai devreme + pustiu_FUG + B777KAP + alex4peed + Vera, va asteptam vineri ora 20:00 in parcare la Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra!

Pentru nelamuriri legat de club sau indicatii pentru a gasi locatia maine:
0726 89 00 86 Liviu (B-99-SAA)
0769 69 59 06 Tweety_rzw (Razvan)

Tweety_rzw 28-10-10 13:47

Re: DreamWorks
 
Înţelep post,ai vorbit ca un om în vârstă trecut prin viaţă SAAule :P !

Mâineeeee €€e pt parasolare nu uitaţi nu le pot face până nu se strâng banii ! ;)

pustiu_FUG 29-10-10 09:22

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3764417)

Toti cei care s-au vazut pe lista mai devreme + pustiu_FUG + B777KAP + alex4peed + Vera, va asteptam vineri ora 20:00 in parcare la Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra!

Pentru nelamuriri legat de club sau indicatii pentru a gasi locatia maine:
0726 89 00 86 Liviu (B-99-SAA)
0769 69 59 06 Tweety_rzw (Razvan)

Merci Liviu, dar eu voi absenta...din moment ce nu am fost inclus din prima ci ulterior de tine ca suntem prieteni, probabil nu am masina competenta de acest club din punctul de vedere al NXdev si al Tweety_rzw.

Bafta in continuare tuturor!

B-99-SAA 29-10-10 09:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3766736)
Merci Liviu, dar eu voi absenta...din moment ce nu am fost inclus din prima ci ulterior de tine ca suntem prieteni, probabil nu am masina competenta de acest club din punctul de vedere al NXdev si al Tweety_rzw.

Bafta in continuare tuturor!

Tin sa repet, atat pentru tine cat si pentru ceilalti.... Clubul Dream Works NU se bazeaza pe pile, atentii, cunostinte, etc... Vrem sa fim un club capabil, si sa ne dezvoltam astfel incat sa putem acoperi la fiecare eveniment prezenta atat ca participanti (drag/drift/expo) cat si in public, pentru a-i incuraja pe colegii nostri!
Nu ai fost pe lista la inceput pentru ca lista a fost facuta de tweety, fara sa ne consultam... initial abea te vazuse la intalnire, i-am explicat ca nu ai putut sa stai mult, deci te astept diseara sa discutam mai pe larg!

Diseara 29.10.2010 intalnire Club Dream Works, in parcarea Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra!

Tyfu 29-10-10 09:43

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3761926)
Am vorbit pe p.m, a fost o discutie civilizata, iar intr-un final s-a inteles situatia.

Teapa ...

Te contrazici singur de la ultimul post ...

Rog a nu se mai face offtopic, aveti ceva de postat despre club bine, nu aveti, folositi p.m-ul.

Cel mai probabil diseara se va afisa lista finala cu membrii DW.

Rog un moderator sa ia masuri in legatura cu offtopicul.Multumim.

Imi cer scuze pentru offtopic nu o sa se mai repete.

@Tweety...sper ca nu ai inteles gresit mi se pare super tare ideea cu zarurile dar era o apreciere pentru bogdan.

Diseara incerc sa ajung la voi la intalnire....daca e ok cu voi bineinteles.

NXdev 29-10-10 10:03

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3766736)
Merci Liviu, dar eu voi absenta...din moment ce nu am fost inclus din prima ci ulterior de tine ca suntem prieteni, probabil nu am masina competenta de acest club din punctul de vedere al NXdev si al Tweety_rzw.

Bafta in continuare tuturor!

Trebuia sa-mi fac eu nervi de dimineata...Liviu a zis foarte clar in posturile anterioare despre situatia ta.Si daca ti tu minte...eu sunt fraierul care te intreba zilnic daca vi la intalnirea noastra (+ poate intri in club) in seara cand trebuia sa te duci la cei din SRS.Deci, nimeni nu a zis ca n-ai o masina competenta clubului ... Nu-i frumos din partea ta ;).
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3766758)
Tin sa repet, atat pentru tine cat si pentru ceilalti.... Clubul Dream Works NU se bazeaza pe pile, atentii, cunostinte, etc... Vrem sa fim un club capabil, si sa ne dezvoltam astfel incat sa putem acoperi la fiecare eveniment prezenta atat ca participanti (drag/drift/expo) cat si in public, pentru a-i incuraja pe colegii nostri!
Nu ai fost pe lista la inceput pentru ca lista a fost facuta de tweety, fara sa ne consultam... initial abea te vazuse la intalnire, i-am explicat ca nu ai putut sa stai mult, deci te astept diseara sa discutam mai pe larg!

Diseara 29.10.2010 intalnire Club Dream Works, in parcarea Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra!

E greu ...
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3766787)
Imi cer scuze pentru offtopic nu o sa se mai repete.

@Tweety...sper ca nu ai inteles gresit mi se pare super tare ideea cu zarurile dar era o apreciere pentru bogdan.

Diseara incerc sa ajung la voi la intalnire....daca e ok cu voi bineinteles.

Toti cei care vor sa ne viziteze sunt bine veniti, dupa cum s-a mai spus...cu rugamintea sa vina in "liniste".

Tweety_rzw 29-10-10 15:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3766787)
Imi cer scuze pentru offtopic nu o sa se mai repete.

@Tweety...sper ca nu ai inteles gresit mi se pare super tare ideea cu zarurile dar era o apreciere pentru bogdan.

Diseara incerc sa ajung la voi la intalnire....daca e ok cu voi bineinteles.

Stai lin man,nu e problemă atâta timp cât dai respect primeşti respect nu dai,nu primeşti;)

Tyfu 29-10-10 17:55

Re: DreamWorks
 
Ok :D
Am o veste proasta...nu pot ajunge asta seara pt ca am ceva probleme cu masina si incerc sa le rezolv. Promit vinerea viitoare ca vin sigur.
Multumesc si scuze inca odata.

Alex30 29-10-10 21:48

Re: DreamWorks
 
40 Attachment(s)
Pozele de azi...cam putine dar asta e. N-am avut chef de foto :-)

NXdev 29-10-10 22:44

Re: DreamWorks
 
Multumim ZUZ (trebuia sa inchid proiectoarele...).O seara relativ frumoasa, fara incidente, dar putin dezamagit ... Multumesc PIV , VRU si Babone pentru prezenta.

Alex30 29-10-10 22:47

Re: DreamWorks
 
Npc man...da trebuia sa lasi doar pozitia dar lasa ca mai facem noi poze nu-i problema. Multumim tuturor care au venit. De ce dezamagit Alex? PM

bib_andrey 30-10-10 10:54

Re: DreamWorks
 
Frumoase pozele' ;)

Vera.Tygrutza 30-10-10 12:13

Re: DreamWorks
 
V-au iesit bn pozele..sorry ca nu am mai ajuns si pe la voi in vizita dar noi am fost la poligon...


All times are GMT +2. The time now is 09:30.

- Copyright 2026 4Tuning