![]() |
Re: DreamWorks
Mult succes cu clubul, imi place ca aveti reguli pe care intr-adevar le respectati si ca doriti sa aveti membri civilizati si de calitate.
Hmm, Sun Plaza de la ora 20:00, poate trec si eu pe-acolo o juma' de ora asa, in calitate de simpatizant doar, cunosc pe cativa din club, poate chiar mai multi:lol:, va gasesc eu pe 3 niveluri:lol:. |
Re: DreamWorks
poate voi da o tura pe la voi dak nu plec cu clubul meu la gratar
|
Re: DreamWorks
Am discutat si u Tweety problema legata de parasolar, dar nu am vazut ce era scris aici... Vom lua o hotarare vineri la meeting! Propun sa luam bate de baseball sa ii ciomagim pe aia care ne-au copiat :lol: (glumesc, evident....). Eu sper sa nu se fi intamplat asa, pentru ca asa cum a spus si Razvan, nu avem ce sa le facem.... decat cu vorba buna, daca vor sa inteleaga... desi daca atata i-a dus capu incat sa copieze emblema noastra si sa o puna pe masini neavand nici o legatura cu acest club, nu vad de ce le-ar da jos... si sunt curios pe ce masina era... b777kap te asteptam, alex4peed la fel, vera... mai ales pe tine :lol:
Va rog sa tineti cont si de ce a mentionat Zuz, si anume: la intalnire venim frumos, la relanti, plecam frumos... nu vrem probleme cu cei de la paza!!! Poate odata gresim, se intampla si facem asa si plecam toti odata, dar data viitoare tot acolo mergem, in principiu acolo vrem sa ne intalnim in fiecare weekend, si nu vrem sa ne punem rau cu ei, ci dimpotriva, mai ales ca acolo se intalnesc si cei de la Golf Club! Acelasi gand l-as avea si in trafic... inteleg ca uneori va grabiti, mergeti sportiv, etc... dar nu incercati sa fiti duri pentru ca purtati semnele clubului Dream Works! Vrem sa respectam participantii la trafic (inclusiv pietonii :lol:) pentru ca nu suntem "reisari" sau copii d-aia prost crescuti si de bani gata! E o rugaminte! Toti cei care s-au vazut pe lista mai devreme + pustiu_FUG + B777KAP + alex4peed + Vera, va asteptam vineri ora 20:00 in parcare la Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra! Pentru nelamuriri legat de club sau indicatii pentru a gasi locatia maine: 0726 89 00 86 Liviu (B-99-SAA) 0769 69 59 06 Tweety_rzw (Razvan) |
Re: DreamWorks
Înţelep post,ai vorbit ca un om în vârstă trecut prin viaţă SAAule :P !
Mâineeeee €€e pt parasolare nu uitaţi nu le pot face până nu se strâng banii ! ;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Bafta in continuare tuturor! |
Re: DreamWorks
Quote:
Nu ai fost pe lista la inceput pentru ca lista a fost facuta de tweety, fara sa ne consultam... initial abea te vazuse la intalnire, i-am explicat ca nu ai putut sa stai mult, deci te astept diseara sa discutam mai pe larg! Diseara 29.10.2010 intalnire Club Dream Works, in parcarea Sun Plaza, nivel -1 la zona albastra! |
Re: DreamWorks
Quote:
@Tweety...sper ca nu ai inteles gresit mi se pare super tare ideea cu zarurile dar era o apreciere pentru bogdan. Diseara incerc sa ajung la voi la intalnire....daca e ok cu voi bineinteles. |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Ok :D
Am o veste proasta...nu pot ajunge asta seara pt ca am ceva probleme cu masina si incerc sa le rezolv. Promit vinerea viitoare ca vin sigur. Multumesc si scuze inca odata. |
Re: DreamWorks
40 Attachment(s)
Pozele de azi...cam putine dar asta e. N-am avut chef de foto :-)
|
Re: DreamWorks
Multumim ZUZ (trebuia sa inchid proiectoarele...).O seara relativ frumoasa, fara incidente, dar putin dezamagit ... Multumesc PIV , VRU si Babone pentru prezenta.
|
Re: DreamWorks
Npc man...da trebuia sa lasi doar pozitia dar lasa ca mai facem noi poze nu-i problema. Multumim tuturor care au venit. De ce dezamagit Alex? PM
|
Re: DreamWorks
Frumoase pozele' ;)
|
Re: DreamWorks
V-au iesit bn pozele..sorry ca nu am mai ajuns si pe la voi in vizita dar noi am fost la poligon...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:30. |
- Copyright 2026 4Tuning