Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

edy1092 18-02-11 23:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4092971)
nimic.. anulat tot..
totu'i din laptop.. :D

urc o poza mai tarziu ...

Caius mare noroc ai cu fratele ROBY langa tine acolo .... :mrhappy:, de cand se roaga de mine sa-mi activeze si mie us sidelights

Caius TM 19-02-11 17:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da .. am avut noroc cu el .. chiar m'a ajutat :D (tu de unde sti? :p )

Caius TM 24-02-11 08:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
am schimbat suspensia .. a venit una noua si blana jos :D

myky99 24-02-11 09:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4115584)
am schimbat suspensia .. a venit una noua si blana jos :D

e de lemn? blana?:)))
pune poze, lenesuleeeeeee....:*

P A K E 24-02-11 10:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
''blana jos'' exact ce gandeam! ;)

pozeeee.... :twisted:

dr_pricop 24-02-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai cu poze sa vedem si noi

Caius TM 25-02-11 21:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
cand se topeste zapada.. sa pot sa ies cu ea.. am sa-i fac niste poze.

laurentiu_tim 25-02-11 21:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
adevaru e ca esti un plug mai mic :lol:

Caius TM 26-02-11 11:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
vine un nou set de jante... sa vedem cum o sa pice pe masina :D

kox_24 27-02-11 08:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
vreeem!!! roateee!!!!:twisted:

liviu tex 27-02-11 09:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
pune ma poze ca altfel ma aduci in stare sa iau trinu pan' la Temisar,iau aparatu' cu mine si ai sa vezi poze! ca sti ca ma precep..;)

sunt sigur c'o sa arate'n'ntr-un mare fel cand va fi gata! bafta Caiuss!!:D

crysty.bobok 27-02-11 15:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce emotii am cand intru pe topicul asta :))) abia astept sa avd ce jante mai vin :D ...

Maniak22 27-02-11 21:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4126182)
ce emotii am cand intru pe topicul asta :))) abia astept sa avd ce jante mai vin :D ...

Cika iti da mereu fiori ultima pagina de pe topicul lui Caius :):):):):)

Hai caius bafta la ce faci....asteptam sa ne clatim ochii cu ceva frumos:)

Caius TM 01-03-11 19:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
asta e o poza cu suspensia...

+ masina cere 19"...

dr_pricop 01-03-11 19:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Adevarat graiesti mister


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning