Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sistemul Audio de pe Masina Mea (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea.html)
-   -   VW Golf MKII - Car Audio (https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea/20158-vw-golf-mkii-car-audio.html)

IM 21-03-12 21:10

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by ugod (Post 4943620)
se aude mai bine in video ha ?
nu am usi nu am parbriz ..e senzatie

Superb sau ce....?!!
=))

IM 21-03-12 21:13

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by ugod (Post 4943651)
daca se tine DA
am inteles ca pana atunci mai este ceva la Iasi ...nu stiu sigur

Severinu` este pe 21-22 iar iasiul pe 28 si 29 aprilie... bumtzi bumtzi bumtzi

Seal 22-03-12 08:22

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Ne vdm acolo :twisted:

IM 22-03-12 08:26

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4944306)
Ne vdm acolo :twisted:

"Like!"

ugod 22-03-12 11:44

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4944306)
Ne vdm acolo :twisted:

te risti ?

ludo_ludovic2003 22-03-12 12:05

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by ugod (Post 4944634)
te risti ?

asta suna a provocare :D ...

intrati la aceeasi clasa ???

ps. eu daca as termina masina nu as putea venii ...pana nu imi iau procura pe numele meu ... ar fi pacat , nu?

IM 22-03-12 12:09

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by ludo_ludovic2003 (Post 4944657)
asta suna a provocare :D ...

intrati la aceeasi clasa ???

ps. eu daca as termina masina nu as putea venii ...pana nu imi iau procura pe numele meu ... ar fi pacat , nu?

Ludovic, procura iti trebuie fie ca vi sau nu la o competitie EMMA.
Eu nu concep sa parasesc casa fara sa stiu ca sunt in regula cu actele automobilului... sa nu mai mentionez faptul ca merg destul de des in afara tarii si procura in acest caz este obligatorie.

ludo_ludovic2003 22-03-12 12:29

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by IM (Post 4944659)
Ludovic, procura iti trebuie fie ca vi sau nu la o competitie EMMA.
Eu nu concep sa parasesc casa fara sa stiu ca sunt in regula cu actele automobilului... sa nu mai mentionez faptul ca merg destul de des in afara tarii si procura in acest caz este obligatorie.

Ionut ..eu nu concep sa am ceva pe numele meu...serios , prea multe taxe ... bani cheltuiti aiurea ...mai bine ii bag in ceva ce-mi place nu la stat ...afara nu ma duc , deocamdata nu am de ce ... ;)

ugod 22-03-12 20:56

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by ludo_ludovic2003 (Post 4944657)
asta suna a provocare :D ...

intrati la aceeasi clasa ???

ps. eu daca as termina masina nu as putea venii ...pana nu imi iau procura pe numele meu ... ar fi pacat , nu?

nu e provocare deloc ...egal in ce clasa intra ..eu unu nu merg pe aceasta idee ...provocarea e pt mine ...in functie de ce competitori am ...sa stiu cum sa ma pregatesc

Seal 23-03-12 07:48

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
in momentul de fata nu putem sa ne comparam in nici un fel noi 2.
eu folosesc 1 amplif de 5.7 kw cu 4 difuri de 15'' de 1 kw pe 5 plumburi de 66 ah.
NICIODATA nu poti sa compari cele 2 masini . MOMENTAN 8)
Eu daca pot sa vin, o sa vin. Menirea mea e sa ma distrez. Scorul in momentul de fata ptr mine este irelevant!
O sa vina si vremea de scor. Oricum ptr ce este in masina acum nu ma dezamageste deloc masinuta si chiar o sa faca o impresie buna . Zic eu.
Si ca si clasa sincer ma doare undeva ce loc iau atata timp cat masina mea canta toata ziua si nu am probleme tehnice de nici un fel ;)

Seal 23-03-12 07:50

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Si dak e sa luam menirea la te risti in sensul in care vin pe roti cu ea, stai linistit o aduc pe platforma :lol:

ludo_ludovic2003 23-03-12 07:59

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 4945879)
in momentul de fata nu putem sa ne comparam in nici un fel noi 2.
eu folosesc 1 amplif de 5.7 kw cu 4 difuri de 15'' de 1 kw pe 5 plumburi de 66 ah.
NICIODATA nu poti sa compari cele 2 masini . MOMENTAN 8)
Eu daca pot sa vin, o sa vin. Menirea mea e sa ma distrez. Scorul in momentul de fata ptr mine este irelevant!
O sa vina si vremea de scor. Oricum ptr ce este in masina acum nu ma dezamageste deloc masinuta si chiar o sa faca o impresie buna . Zic eu.
Si ca si clasa sincer ma doare undeva ce loc iau atata timp cat masina mea canta toata ziua si nu am probleme tehnice de nici un fel ;)

super like +100

Seal 23-03-12 08:04

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Si cand o sa bag ambele amplifuri o sa am 11.5 kw reali pe ele.. nu cat o sa ai tu acolo din 4.. iar de difuri nici nu mai vorbim.. ca sa nu mai vorbim ca ale mele sunt pe 15'' si ale tale pe 18'' :lol:

roli 23-03-12 10:22

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Asta ca scorul e irelevant e cea mai mare minciuna, dacă e irelevant nu ai mai măsura masina la fiecare etapa si ai veni doar sa o expui...

ugod 23-03-12 11:19

Re: VW Golf MKII - Car Audio
 
Quote:

Originally Posted by roli (Post 4946093)
Asta ca scorul e irelevant e cea mai mare minciuna, dacă e irelevant nu ai mai măsura masina la fiecare etapa si ai veni doar sa o expui...

sa mor de am inteles ce ai vrut sa spui cu asta


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

- Copyright 2024 4Tuning