![]() |
Re: Femeile la volan
eeeee acu si u :D , tu nu ai facut nici o gresala de asta , dar de atunci ma uit de 10 ori inainte sa depasesc :D :D :D
|
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
Pai normal k nu ma supar , nu exista om care sa nu fi zgariat masina cel putzin odata , cunosc un tip care merge in Germania cel putzin o data pe luna si are permisu` de 20 de ani si acu 2 sapt o lovit prima masina din viatza lui , deci niciodata nu e prea tarziu , nu doresc la nimeni asa ceva !
|
Re: Femeile la volan
ahaaaaaaaaa! :D azi m-am prins eu de ce nu pleaca femeile de la stop la timp. ea la volan eu in dreapta mai devreme si oprim la stop. si uite asa ii vine cheful de mozoale. nu m-am uitat cate secunde mai erau de culoare rosie ca nu eram eu la volan dar dupa cateva secunde vad ca habitaclul e luminat in verde, de unde pana atunci era luminat in rosu. de ce oare? era si o masina in spate si probabil a vazut ala ce facem noi acolo. ma mir ca nu a claxonat noroc ca i-am atras eu atentia ei ca e cazul sa-i dea drumul ca vad ca n-avea deloc grija semaforului... of femeile...
|
Re: Femeile la volan
nah,probleme mai mari sa nu ai cu femeile la volan,si cred k vei fi si u multumit!:D HAVE FUN!;)
|
Re: Femeile la volan
ce vrajealaaaaaaaaaa...de parca tie nu ti a placut...si oricum si voi faceti din astea la volan...asa ca nu te mai face asa de nemultumit:lol: :lol: :lol:
|
Re: Femeile la volan
Am tot timpul din lume sa ma giugiulesc cand e masina trasa pe dreapta undeva sau cand nu-s in masina sau chiar si la semafor dar nu cand se face verde. in fine intr-un fel a dat bine ca i-a trebuit si ca a uitat si de culoarea verde :D dar din punct de vedere al sofatului... :D
insa in fine nu conduce chiar rau per total. in schimb ieseam din parcare de la mall in Iasi si era cam ambuteiaj din cauza ca o masina neagra (nu mai stiu ce model dar parea mai barbateasca) nu inainta cu toate ca era loc sa treaca chiar daca nu ca pe autostrada. tot ii faceam semn cu mainile sa treaca... nimic... nu vedeam cine e la volan din cauza montantului de la parbriz. si mi-era ca e vreun jmecher care nu se da la o parte ca asa vrea muschii lui de mai era putin si ma duceam sa il iau oleaca de guler. dar cand mai inaintam putin surpriza: era una bruneta, creata si derutata la volan. atunci am inteles eu care era problema... |
Re: Femeile la volan
Iar mie personal nu mi se intampla niciodata sa incurc lumea prin trafic... eu is ala care depasesc iar la semafor cum s-a facut verde am plecat. as uri sa fiu claxonat sa ma misc. mai ales ca sunt pasionat de curse si de la anul chiar o sa debutez in campionatul de viteza in coasta... s-a mai intamplat sa nu plec cand s-a facut verde si sa stau pe frana cat am avut chef dar am facut asta intentionat pt ca m-au claxonat de aiurea idioti cand inca era semaforul pe rosu.
|
Re: Femeile la volan
:D:D:D hai hai! ...nu e chiar asa! chiar nu ti s-a intamplat niciodata sa "dormi pe tine"? sa te gaseasca verdele cu gandurile aiurea si sa ai o secunda sau 2 de neatentie?
|
Re: Femeile la volan
nu mi se intampla. oricum chiar si daca e sa ma gandesc la ceva conduce masina subconstientul meu si o face poate chiar mai bine decat constientul.
eu chiar si cand merg tare uneori subconstientul conduce masina. daca joc raliuri pe computer pe trasee cunoscute nu mai zic... de la start la sosire se intampla sa ma gandesc la cu totul altceva si conduc din subconstient. mie condusul mi-e intrat in reflex. |
Re: Femeile la volan
nu zic ca eu nu mai fac unele greseli dar sa nu plec cand se face verde nu prea mi se intampla mai ales ca pe aici avem numaratoare inversa cam la toate semafoarele
|
Re: Femeile la volan
Nu mai criticati atata femeile, pentru ca sunt o gramada de barbati afoni si nesimtiti in trafic, aici sa nu uitam de soferii de taxi si maxi-taxi pe care e imposibil sa nu-i vedeti pe bl. Mamaia la Tamponari si Accidente usoare zi de zi! E adevarat ca mai gresesc si ele, insa stiu sa-si ceara scuze cand o comit, spre exemplu de altii care te mai si injura cu toate ca ei sunt vinovati. Zicea cineva pe pagina anterioara parca de macheat la semafor, chiar acum 2 zile am vazut o femeie de vro 35-40ani care statea la semafor, fiind prima, verde pus si abia dupa 10 sec( dupa ce s-a aranjat, rujat fardat) a plecat...
|
Re: Femeile la volan
si cate claxoane au fost in urma ei ? :)
|
Re: Femeile la volan
lasa claxoanele da cate p***i in gura si-a luat...:))
|
Re: Femeile la volan
Quote:
tu le mai si iei apararea? pai asa o faza cu atata egocentrism e prea de tot. aici e vorba de lipsa totala de respect nu e vorba de cele 10 sec pierdute. ar trebui facuta o baza de date (daca nu exista deja) cu soferi/ soferite de ocolit sau care trebuie invatati(e) o lectie despre respect in trafic. (cam cum e topicul "Kamikaze pe shosele" de pe un site interzis (cu motiv) aici (gasiti topicul dupa o cautare pe google) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning