![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
oho bravo bogdane te`ai descurcat :D
te asteptam ! a mai ramas 1 zi :D :D:D |
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Toate bune si frumoase : parcare,afise,organizatori,participanti 8) 8) 8)
...dar daca PLOUA ce dreq facem ??? :???: :???: :???: |
Re: VW Fest in Bucharest
Speram sa NU ploua.
|
Re: VW Fest in Bucharest
ST t-storms 30°C (86°F)
cam aiurea cu vremea ...sper sa tina |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Arata albastra situatia:
|
Re: VW Fest in Bucharest
bei o sa fi frumos :)......!!!!
sa speram ca nu o sa ploua atat !!! |
Re: VW Fest in Bucharest
sper sa tina vremea cu NOI si sa nu ploua , altfel o sa fie NASOLEALA ...
|
Re: VW Fest in Bucharest
o sa tina stai linistit...:flamed::flamed::flamed:
|
Re: VW Fest in Bucharest
nu vedeti domne :D ca s`a oprit ploaia de ceva timp si au venit nori frumosi :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
.... luatzi si o umbrela. .. just in case..
|
Re: VW Fest in Bucharest
pai spalam masina, luam si prelata ? :d
|
Re: VW Fest in Bucharest
da, o sa semnati la intrare ...
de fapt .. o sa vedeti cum o sa fie .. drum bun celor ce vin din afara bucurestiului .. |
Re: VW Fest in Bucharest
.....
dar-ar dracii-n curu lor de ... vremisti :P cu vremea lor :) e 7 .. si e un soare..... sper sa .. stea acolo sus .. pana pe la .. 19 ... anyway , cine vrea sa vina sa ajute, aici ma refer la pretenii de .. 16-18 ani .. sa vina .. ca-s destule de facut .. :) |
Re: VW Fest in Bucharest
In sfarsit...a venit si ziua asta:D...abia astept sa ne intalnim...ne vedem acolo.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning