Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

GolfuletzS 14-07-06 10:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
oho bravo bogdane te`ai descurcat :D


te asteptam !




a mai ramas 1 zi :D :D:D

GolfuletzS 14-07-06 10:29

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by DVDValy
o sa venim si noi cu 3 vw-uri :D

oho frumos dvd`ule :D ...... tnx :D

-ZZ- 14-07-06 16:20

Re: VW Fest in Bucharest
 
Toate bune si frumoase : parcare,afise,organizatori,participanti 8) 8) 8)

...dar daca PLOUA ce dreq facem ??? :???: :???: :???:

George_P. 14-07-06 16:22

Re: VW Fest in Bucharest
 
Speram sa NU ploua.

sil4tuning 14-07-06 16:37

Re: VW Fest in Bucharest
 
ST t-storms 30°C (86°F)
cam aiurea cu vremea ...sper sa tina

dogarel 14-07-06 16:42

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Arata albastra situatia:

GolfuletzS 14-07-06 16:44

Re: VW Fest in Bucharest
 
bei o sa fi frumos :)......!!!!


sa speram ca nu o sa ploua atat !!!

Xel'Naga 14-07-06 18:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
sper sa tina vremea cu NOI si sa nu ploua , altfel o sa fie NASOLEALA ...

road_runner 14-07-06 18:31

Re: VW Fest in Bucharest
 
o sa tina stai linistit...:flamed::flamed::flamed:

GolfuletzS 14-07-06 18:38

Re: VW Fest in Bucharest
 
nu vedeti domne :D ca s`a oprit ploaia de ceva timp si au venit nori frumosi :D

EvLSant0S 14-07-06 18:55

Re: VW Fest in Bucharest
 
.... luatzi si o umbrela. .. just in case..

Michael 14-07-06 18:58

Re: VW Fest in Bucharest
 
pai spalam masina, luam si prelata ? :d

EvLSant0S 15-07-06 02:26

Re: VW Fest in Bucharest
 
da, o sa semnati la intrare ...
de fapt .. o sa vedeti cum o sa fie ..
drum bun celor ce vin din afara bucurestiului ..

EvLSant0S 15-07-06 05:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
.....

dar-ar dracii-n curu lor de ... vremisti :P cu vremea lor :)

e 7 .. si e un soare.....
sper sa .. stea acolo sus .. pana pe la .. 19 ...


anyway , cine vrea sa vina sa ajute, aici ma refer la pretenii de .. 16-18 ani ..
sa vina .. ca-s destule de facut ..

:)

Ady_R_001 15-07-06 08:55

Re: VW Fest in Bucharest
 
In sfarsit...a venit si ziua asta:D...abia astept sa ne intalnim...ne vedem acolo.


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning