![]() |
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
cred ca se referea la M prin stock , pt ca M e stock ......in alta ordine de idei , foarte avion a iesit , bravo ciceu
|
Re: E46 - Stanced
E 2peu-lift :)
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
Mersi, o sa postez, daca se discuta civilizat, ce am mai lucrat la masinutza , momentan scriu de pe telefon si nu am poze de uploadat, o seara placuta
|
Re: E46 - Stanced
asteptam poze cu modificari, punele fara frica, pt ca daca tie iti place in primul rand,e bine , apoi nu poti multumi pe toata lumea, tot timpu vor fi si critici si pareri de bine. succes cu proiectul in continuare.
|
Re: E46 - Stanced
Eu chiar sunt curios cum arata masina cu noile jante !!
Astept pozele cu mare interes ! Bafta ! |
Re: E46 - Stanced
23 Attachment(s)
Pff cam de mult nu am mai postat poze, pai cand vad ce frumos se discuta pe forum-uri precum e46 fanatics, ti mai mare dragu sa stai pe forum, primesti mai mult idei decat critici, inteleg ca e under construction, ca le fac pe rand etc... in fine
uitam de povesti fara rost siii continui cu 'progress thread'-ul Tot ce va pot spune e ca la sfarsitul lui iulie va intra la cuptor :) pana atunci vor fi lufturi, linii care nu sunt tocmai perfecte etc... va multumesc pentru intelegere :) Incepem cu: jante, Bara spate, evacuare 4x60(provizorii, vor fi 76mm aprox) a primit o baterie noua 90ah ceva de genu :) bara fata vopsita argintiu :), o mica rearanjare in portbagaj, antifonaj Dynamat difuzoarele de sub luneta au primit un suport mai placut si mai fluid, polish jante, cauciucuri strech (215/45 10j, 205/40 8.5j), camber negativ fata-spate, distantiere 15mm spate momentan (vor veni pe fata, in spate urmeaza 20 si un camber mai agresiv, cat sa intre rotile :) ), si terminam cu evazari spate, am terminat si continuarea pe usi, usitza de la rezervor si saptamana asta trebuie sa fac continuarea pe praguri si pe bara spate siii.... aripile fata la fel vor trece prin acelasi tratament ca si cele de pe spate :) ce mai urmeaza? un maaaare update, dupa care o sa si astept mult, dar ramane necunoscut deocamdata :) |
Re: E46 - Stanced
nu ma omor dupa e46...dar asta imi place...al dracului de mult.......
nu spun ca sunt urate (pragurile)......dar parca merita ceva mai bun masina asta! spor la lucru .Numai bine! |
Re: E46 - Stanced
da, apropo de praguri, am si uitat, datorita modificarilor aduse la aripi, s-a schimbat imaginea masinii care mio vizualizam, si cu timpul le voi schimba, nu stiu cand, o sa vad cum arata dupa ce le modific dupa aripi, intrebare intrebatoare :D
|
Re: E46 - Stanced
Super fain arata pe zi ce trece.
|
Re: E46 - Stanced
mega frumos!8)
|
Re: E46 - Stanced
ii mega mondial, sa-ti bagi p**a-n spirt
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
e ce trebuie!
bafta in continuare! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning