![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
nasol rau, imi placea masina super mult, ce pot sa zic decat bafta cu asigurarea si sa fii sanatos sa te apuci de alta
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
da...sper si eu sa ma apuc cat d curand d alta..da' stau la mana asigurarii deocamdata...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sa ma ..... pacat; ala e un loc unde multe masini si-au gasit sfarsitul; era unul dintre putinele bmw-uri pe gustul meu :(
sper si eu sa iti dea totala ca sa iti dea toti bani pe ea; oricum e cu cantec; nu vreau sa te sperii, dar nu conteaza cat de rau e indoita, ci conteaza cat ar fi costul de reparatie la service pt ca asa se da totala (am un amic care a avut o octavia facuta praf rau in spate si i-au reparat-o cu deviz de 240 mil); unde e masina acum? |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
nasol rau de tot :( bmw-ul tau si cu al lui piticu erau singurele care imi placeau din cr , sa ne tii si pe noi la curent cu ce planuri de viitor ai , poti sa dai mai multe detalii despre acident probabil majoritatea sunt curiosi nasol omule :(
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
Bafta multa si sa dea Domnu` sa-ti dea dauna totala(sa il stimulezi pe agentu ala cu o sticla de wiskey neaparat) si sa faci o pisi cel putin la fel de tare ca asta ! :( Sarbatori fericite ! |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
ms la fel Sarbatori Fericite si voua (masina e in garaj)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mare pacat ...era una din pisicile cele mai reusite...si nu conteaza k a murit in zilele de glorie...nu trebuia sa moara...era prea frumoasa k sa i se intample ceva....mult noroc la urmatorul proiect
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Mihaitza Fara Suparare Schimba Culoarea...poate Ea O Fi Ghinionu De Nu Ai Parte De Ele....
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sa stii k ai dreptatea ta....
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
De ce nu incerci un negru perlat....parerea mea k ar da bine! Bafta;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
INCREDIBIL.....fa-o mah MARO...ba nu....GRI....nu nu....verde....nuuuuuuuu.....stiu....alba....offff f |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pai si pana la urma tot portocalie o face ? sau nici el nu stie..
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
sa inteleg k te-ai apucat sa o refaci?sau nu m-am prins eu de aluzia lui XXS???
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
va salut pe toti.....vreau sa iti spun in primul rand felicitari ptce ai putut sa faci din pisikutza asta ....chair a iesit sueper mijto....multi si-ar dori o astfel de masina....pacat insa ca nu ai apuakt sa te bucuri de ea....nu eshty singurul ...suntem multi cei care au patit chesti de genu asta.....pacat...insa parerea mea...akum nu stiu n uam fost la fata locului...dar cred k in accidentul tau este vb de lipsa de experienta....nu zik k eu as avea....nu vrea sa va suparati [pe mine....dar lipsa de experienta face cele mai multe victime mai ales celor cu bmw-uri....din fericire am si eu 4 bmw:D multa abfta...si sper ca dupa sarbatori sa se finalizeze ceva cu cei de la asigurari si sa ne anunti......SARBATORI FERICITE:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:32. |
- Copyright 2026 4Tuning