Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Wilgax 05-11-10 12:53

Re: E36 - M43B18
 
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!

Neamtzu_e36 05-11-10 12:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3787005)
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!

ms Wilgax,porbagajul nu il vopsesc o sa il colantez in carbon eu sper sa dea bine :D

Wilgax 05-11-10 13:25

Re: E36 - M43B18
 
Se asteapta:peace::peace::peace:

zahharia 05-11-10 14:45

Re: E36 - M43B18
 
grava...

diseara ii fac cateva poze :D

Neamtzu_e36 05-11-10 15:09

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3787277)
grava...

diseara ii fac cateva poze :D

ms ms domnu , o sa ii fac un dus sa dea bine in poze :D
P.S- ia zi Sprinter cum da cu pleoapele :D

sprinter 05-11-10 15:17

Re: E36 - M43B18
 
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno

Neamtzu_e36 05-11-10 15:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3787345)
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno

ms ,lama o sa fie imbracata in folie de carbon dar toate la timpul lor :-)

alex4you 05-11-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3787349)
ms ,lama o sa fie imbracata in folie de carbon dar toate la timpul lor :-)



arata bine......dar stii ce imi sopteste mie matza ta?....k trebuie sa o vad si live k sa ma dau cu parerea mai bine :P8)

PDV_1989 05-11-10 21:33

Re: E36 - M43B18
 
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta !

expres 06-11-10 10:11

Re: E36 - M43B18
 
boss aseara ai fost la km 23 ?

Neamtzu_e36 06-11-10 10:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 3789194)
boss aseara ai fost la km 23 ?

da am fost pe acolo :D ... si porma Carefour , grea viata cu masina joasa pe autostrada :lol:

Neamtzu_e36 06-11-10 10:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3788318)
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta !

ms domnu, pana la urma cred ca asta o sa fac ,iau un spray si gata ....
bafta si u cu a ta in continuare arata bine bine rau

zahharia 06-11-10 11:14

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
si cateva poze....

Marian_nebunu 06-11-10 11:17

Re: E36 - M43B18
 
frumoasa ;)...

rares22 06-11-10 13:47

Re: E36 - M43B18
 
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D


All times are GMT +2. The time now is 14:24.

- Copyright 2026 4Tuning