![]() |
Re: E36 - M43B18
Ese fortza Neamtzule.Abia astepte sa vad portbagaju vopsit la culoarea originala!
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Se asteapta:peace::peace::peace:
|
Re: E36 - M43B18
grava...
diseara ii fac cateva poze :D |
Re: E36 - M43B18
4 Attachment(s)
Quote:
P.S- ia zi Sprinter cum da cu pleoapele :D |
Re: E36 - M43B18
Bai din punctu meu de vedere (parere strict personala) dau foarte bine pt ca e gri masina, adica pleoapele sunt de acolo ... mai trebuie sa o faci o idee mai agresiva... sau sa mai pui pe bot ceva de carbon, ca parca sunt prea singure ele asa acolo :lol: Spre ex poti sa imbraci lama de la bara in carbon ... si o sa fie efect vizual super porno
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
arata bine......dar stii ce imi sopteste mie matza ta?....k trebuie sa o vad si live k sa ma dau cu parerea mai bine :P8) |
Re: E36 - M43B18
Arata prea bine asa LOW dar ai putea sa iti iei un spray gri sa faci bara aia o culoare apropriata caroseriei pana o vopsesti la culoare.
Bafta ! |
Re: E36 - M43B18
boss aseara ai fost la km 23 ?
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
bafta si u cu a ta in continuare arata bine bine rau |
Re: E36 - M43B18
8 Attachment(s)
si cateva poze....
|
Re: E36 - M43B18
frumoasa ;)...
|
Re: E36 - M43B18
BRAVO DOMNU NEAMTU IMI PLACE CUM ARATA CHIAR TARE:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:24. |
- Copyright 2026 4Tuning