Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

Zeta 26-06-10 00:54

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
18 Attachment(s)
poze intalnire 25.06.2010 AFI Cotroceni

RossiValent 26-06-10 19:31

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eee faza e ca au fost bune cipsurile

Zeta 26-06-10 23:14

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
...da :D sa ii de dumnezeu sanatate lui SMK daca nu era el ce rontaiam pe acolo :lol:....
W L Y the pooohhh... nu vinzi sevetele umede??
.....servetele cum ai tu la mana a doua??:-P

grasuxxx 26-06-10 23:37

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
phoaiii poi voi mankti cipsuri fara mine....moaaaa nu mai aduc seminte
8)

Picinell 27-06-10 02:58

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
maine ora 12 la polivalenta ? veniti da ?

Zeta 27-06-10 08:17

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
trec si eu 10minute sa fac niste poze :-P WLY sa aduci cipsuri, grasule sa aduci seminte...:D si mai zicea si GRR ceva de niste suc....vitza la intalnirile astea :D8)

Zeta 28-06-10 00:14

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
13 Attachment(s)
pozele de azi...:8)

B 58 KTN 29-06-10 16:06

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Se anunta multa lume, cred ca o sa fim 10- :lol::lol::lol: sau 8000+ :rolleyes2

grasuxxx 29-06-10 19:30

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
domne daca ploua cred k vin 8000- :))=)) am auzi ca ii montati arcurile lui willy the poh...vedem in premiera aro low rider.........:))=))

ionutz_njd 03-07-10 14:53

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
s-o pune pozele alea de ieri:) sa vad si eu ce sa facut

vali_iceman 03-07-10 15:17

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Cauta pe forum, trebuie sa fii postat cineva pozele.

Picinell 03-07-10 16:30

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
am postat eu cateva poze ... laly cateva poze ... urmeaza pozele facute de mn cu camera :D ... vezi www.golf-club.ro la aria poze intalniri golf club

Zeta 04-07-10 03:28

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
21 Attachment(s)
poze de pe 02.07.2010

Picinell 04-07-10 10:07

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
intalnirea se tine la sun plazza la nivel -2 la zona mov unde ne intalneam iarna ... eu nush sigur daca ajuns :( astept rez de la bac :(

Zeta 07-07-10 08:29

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
11 Attachment(s)
cateva poze de sambata 03.07.2010 o mica intalnire :D si niste filmulete cu telefonul...scuze de claritate8)


All times are GMT +2. The time now is 02:09.

- Copyright 2026 4Tuning