![]() |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
18 Attachment(s)
poze intalnire 25.06.2010 AFI Cotroceni
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eee faza e ca au fost bune cipsurile
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
...da :D sa ii de dumnezeu sanatate lui SMK daca nu era el ce rontaiam pe acolo :lol:....
W L Y the pooohhh... nu vinzi sevetele umede?? .....servetele cum ai tu la mana a doua??:-P |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
phoaiii poi voi mankti cipsuri fara mine....moaaaa nu mai aduc seminte
8) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
maine ora 12 la polivalenta ? veniti da ?
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
trec si eu 10minute sa fac niste poze :-P WLY sa aduci cipsuri, grasule sa aduci seminte...:D si mai zicea si GRR ceva de niste suc....vitza la intalnirile astea :D8)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
13 Attachment(s)
pozele de azi...:8)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Se anunta multa lume, cred ca o sa fim 10- :lol::lol::lol: sau 8000+ :rolleyes2
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
domne daca ploua cred k vin 8000- :))=)) am auzi ca ii montati arcurile lui willy the poh...vedem in premiera aro low rider.........:))=))
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
s-o pune pozele alea de ieri:) sa vad si eu ce sa facut
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Cauta pe forum, trebuie sa fii postat cineva pozele.
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
am postat eu cateva poze ... laly cateva poze ... urmeaza pozele facute de mn cu camera :D ... vezi www.golf-club.ro la aria poze intalniri golf club
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
21 Attachment(s)
poze de pe 02.07.2010
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
intalnirea se tine la sun plazza la nivel -2 la zona mov unde ne intalneam iarna ... eu nush sigur daca ajuns :( astept rez de la bac :(
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
11 Attachment(s)
cateva poze de sambata 03.07.2010 o mica intalnire :D si niste filmulete cu telefonul...scuze de claritate8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:09. |
- Copyright 2026 4Tuning