Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

BMnWA 08-06-10 10:18

Re: E60 - 535d
 
am vazut masina prin mall dar tu erai absent :)

cristi_tecar_30 08-06-10 11:25

Re: E60 - 535d
 
cine stie pe unde eram.ce parere ai de ea?

cristi_tecar_30 08-06-10 11:52

Re: E60 - 535d
 
10 Attachment(s)
ceva poze de la alba de la tuning show

BMnWA 08-06-10 12:05

Re: E60 - 535d
 
nu ai gasit grile pentru ea ? cred ca am eu ceva.. imi plac jantele , sunt deosebite si motorul e pe treaba lui :)

cristi_tecar_30 08-06-10 14:49

Re: E60 - 535d
 
maine imi ajung grilele ca m'o amanat astia de la reprezentanta cum is negre nu or fo numa pe comanda si de o luna si ma tot amana.sper sa ajunga maine.jantele or sa vina schimbate oricum.o sa fie ceva mai frumos,mai excentric

BMnWA 08-06-10 14:55

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3426006)
maine imi ajung grilele ca m'o amanat astia de la reprezentanta cum is negre nu or fo numa pe comanda si de o luna si ma tot amana.sper sa ajunga maine.jantele or sa vina schimbate oricum.o sa fie ceva mai frumos,mai excentric

o fac destul de masculina jantele,sunt exceptionale.

cristi_tecar_30 08-06-10 15:13

Re: E60 - 535d
 
eu cred ca masina pare asa masculina in comparatie cu tipa care ii acolo ... :D

cristi_tecar_30 08-06-10 15:58

Re: E60 - 535d
 
daca intereseaza pe cineva eu vreau sa imi vand jantele.undeva la 1200 euro cu tot cu cauciucuri.245 35 19 si 295 30 19

Gyo*TDS 09-06-10 11:04

Re: E60 - 535d
 
mie nici grile nu mi`ar mai trebui daca as avea-o pe don`soara creatza ;))

cristi_tecar_30 09-06-10 17:51

Re: E60 - 535d
 
eu te cred man.dar nici cealalta domnisoara nu se prezinta rau

Gyo*TDS 09-06-10 18:08

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3429095)
eu te cred man.dar nici cealalta domnisoara nu se prezinta rau

asa e ;)
so...ce jante vor veni pe masina?:)

cristi_tecar_30 09-06-10 21:11

Re: E60 - 535d
 
asta va fi o mare mare surpriza.ce pot sa spun ca vor fi toare tari.si o sa fie cu buza :D

Gyo*TDS 09-06-10 21:51

Re: E60 - 535d
 
waiting...:-)
tot 19"?:lol:

cristi_tecar_30 10-06-10 08:01

Re: E60 - 535d
 
cred ca tot 19 ca daca as pune 20 o sa fie cauciucu prea mic pentru drumurile noastre si nah...si asa pe 19 mi se pare mic cauciucur dapai pe 20.daca am avea drumuri ar veni 20 clar dar mnah

vladigrec 10-06-10 12:57

Re: E60 - 535d
 
cristiane m-ai facut tare curios :D


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning