![]() |
Re: E60 - 535d
am vazut masina prin mall dar tu erai absent :)
|
Re: E60 - 535d
cine stie pe unde eram.ce parere ai de ea?
|
Re: E60 - 535d
10 Attachment(s)
ceva poze de la alba de la tuning show
|
Re: E60 - 535d
nu ai gasit grile pentru ea ? cred ca am eu ceva.. imi plac jantele , sunt deosebite si motorul e pe treaba lui :)
|
Re: E60 - 535d
maine imi ajung grilele ca m'o amanat astia de la reprezentanta cum is negre nu or fo numa pe comanda si de o luna si ma tot amana.sper sa ajunga maine.jantele or sa vina schimbate oricum.o sa fie ceva mai frumos,mai excentric
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
eu cred ca masina pare asa masculina in comparatie cu tipa care ii acolo ... :D
|
Re: E60 - 535d
daca intereseaza pe cineva eu vreau sa imi vand jantele.undeva la 1200 euro cu tot cu cauciucuri.245 35 19 si 295 30 19
|
Re: E60 - 535d
mie nici grile nu mi`ar mai trebui daca as avea-o pe don`soara creatza ;))
|
Re: E60 - 535d
eu te cred man.dar nici cealalta domnisoara nu se prezinta rau
|
Re: E60 - 535d
Quote:
so...ce jante vor veni pe masina?:) |
Re: E60 - 535d
asta va fi o mare mare surpriza.ce pot sa spun ca vor fi toare tari.si o sa fie cu buza :D
|
Re: E60 - 535d
waiting...:-)
tot 19"?:lol: |
Re: E60 - 535d
cred ca tot 19 ca daca as pune 20 o sa fie cauciucu prea mic pentru drumurile noastre si nah...si asa pe 19 mi se pare mic cauciucur dapai pe 20.daca am avea drumuri ar veni 20 clar dar mnah
|
Re: E60 - 535d
cristiane m-ai facut tare curios :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
- Copyright 2026 4Tuning