![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nick SmoKy , server Iasi push limit :???:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
donez server cs pentru intrebuintare in folosul comunitatii 4tuning ... vreau sa stiu daca este cineva dispus sa il tina(eu nu pot deoarece nu am calculator performant) serverul se v-a numi 4tuning.idle.ro pentru inceput...cu probabilitate de transformare in cs.4tuning.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cei care nu au steam vedeti k este o oferta weekendu asta :
`Counter Strike - $4,99 `Counter Strike Source - $9,99 `Counter Strike Condition Zero - $4,99 `Counter Strike Complete Pack - 14,99 iar ca servere va pot recomanda cateva : cs.hell-games.ro , pajura.idle.ro , cspajura.idle.ro... ps: m-am lasat de cs ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
idlex.ro
cs.xtremezone.ro cs.asynet.ro cs.mihunet.ro Nick : f0cs* |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joci si tu pe xtreme zone ?:) am jucat si eu...cryssl...sau kinder ... :P dar acum m'am dat pe sa'mp asa cand am avut timp
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si eu joc Counter-Strike 1.6 am STEAM ORIGINAL===>Games:
Counter-Strike 1.6,Counter-Strike Condition Zero,Trackmania and Half Life:lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Pot face server de cstrike 1.6 ....in domeniul ".idle.ro" ...cu tot cu plug-inuri si tot ce trebuie ... (rank,top15,admin free watch,auto lag kicker..Etc!)
dar sa il tina altcineva...eu nu pot...(daca il tin eu..si intru pe server...are toata lumea lag imens :() so...astept pareri! ..daca suntem destui care sa ne "dedicam" acestui server..il fac. iar despre mine: joc cu nickul CMD ..de vreo 5 ani... am admin pe 4 servere..am avut 3 servere pana acum (facute de mine) ..urasc codatii si lagarii... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Stiu sa fac si eu server (rank,top,orice mod ) am avut 3 sv full mtx.idle.ro..... dar acum am o problema am ip dinamic si este ma igreu problema nu este ip este viteza netului...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mai joaca careva cs ? :(
eu va astept pe cs.cellnet.ro este sv-ul celor de la firma de internet CellNet... daca intra careva de aici sa bage 4TuningRO clan...ca sa stiu si eu... aaa si inca ceva :D...sunt fosti jucatori din PGL pe sv...deci nu spuneti ca-s codati... daca mai joaca careva in seara asta sa posteze....sau maine ca in seara asta fac un meci cu o domnisoara :D... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
adica cu mine :D asa , exista vre`un server @ 4tuning ? unde intra numai userii forumului ? sau inca nu s-a facut ??? :) in fine daca se face sa ma anuntati si pe mine :D ...gen un pm sau ma gasitzi pe pcp.gemenii.ro nume: vop.CLaudia :) p.s: none :)) dam pe la 2 un 1v1 ?:D :)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
daca mai esti prin zona...zii ceva :D facem.. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Parerea mea sa va lasati de CS si sa incercati Source. Exista destule servere romanesti, chiar si eu am unul. Nu doar ca grafica e mai buna dar si va scapatii de noobii si codatii de pe 1.6. Jocul este mai corect, si conversatia mai buna datorita microfonului care se aude bine pe source.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ultima oara cand am jucat source acum cativa ani parea un joc foarte buguit si aveam o problema mare...dadeam numai hs...se tragea mult prea bine in css cred ca din cauza ca miscarea "jucatorului" era mai lenta ca in cs 1.6...poate l-au facut si ei mai balanced intre timp
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Deci ar trebui sa ne adunam odata sa jucam un mix ceva :P si mai dati ceva servere da sa mearga nu ca imi da Protocol48 sau cei ala ca deja ma dispera
P.S. - va rog zicetimi ceva IPuri unde sa joc :D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning