Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Spark 30-12-06 12:30

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
eram in mers asa ca nu am prins un unghi foarte bun.
daca ati vazut-o prin oras ... stitzi ca arata bine masina :)

Bogdan SM 30-12-06 21:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
10 Attachment(s)
hey.. is nou p forumu asta.. asha ca .. pt incalzile.. pun si eu niste poze.. cu c am strans eu din Satu Mare .. astra-ul van.. e din Dej.. nu e din Sm.. dar mi-a placut f mult...

Alex2Fast4U 30-12-06 22:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
poi.. bine ai venit la noi pe forum... sper sa ne intelegem foarte bine.. si... incearca sa te prezinti si tu.. sa te mai cunoastem o tzara.. ;) numa` bine

raul_rebelul2005 02-01-07 19:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce mi-ar place sa arate si laguna mea asa[/QUOTE]

demiane nu pre cred ca ii laguna dar in fine ii faina....

demian 02-01-07 19:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
raul serios ii laguna am o revista in care a aparut masina

raul_rebelul2005 02-01-07 20:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demiane nu poate fi laguna,uitate la forma ei,ii un crysler....

juana_man 03-01-07 08:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
va rog nu mai puneti poze din ..... strict numai masinile din SM

demian 03-01-07 17:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ARE ceva ca pun poze din strainatate??? macar mai pun ceva noutati

holdo 03-01-07 22:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demian ...nu are nimic daca ne pui poze din strainatate :). ar fi bine sa deschizi un thread pt asta daca ai mai multe.
threadu asta momentan ...masinile tari din SM de asta zicea juana_man.
fa un thread nou si baga acolo poze la greu! :) numai bine

demian 11-01-07 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu a mai nici o masina tare prin sm???

Under VT 11-01-07 20:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
Am prins azi un BMW super tare...nu stiu daca proprietarul e din sm,are nr straine...cateva poze

Spark 11-01-07 21:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si asta in fatza la eminescu` .... mey mey :-P

demian 11-01-07 23:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
arata bine bmw ii din italia dupa nr dar precis proprietarul ii din sm sau judet

juana_man 12-01-07 08:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
undesi bmw u ala super tare????ahhhh,ala albastru???:oops: :oops: :oops:

Under VT 12-01-07 12:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
inca un honda accord...


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning