Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 15-05-10 20:36

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362099)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

Numi place k, Kyd-u nu are salopeta:)))) acum iti dai seama care tie prieten zi tu neamtzule nui asa

Neamtzu_e36 15-05-10 21:03

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3362768)
Numi place k, Kyd-u nu are salopeta:)))) acum iti dai seama care tie prieten zi tu neamtzule nui asa

cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

Blondu_318 15-05-10 21:05

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362857)
cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

Aum imi palce maia rata a mehanic :)):oops:

daffy duck™ 16-05-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362099)
gata si cu baia de ulei sa facut si aia :D am mai scapat de o problema ms kidu pt ajutor
pun poze cu ursu si kidu cand lucra :D

gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

kyd_ursu 17-05-10 13:03

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3365346)
gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

nu...am sarit pe balcon :) si ce crezi??? acum suntem si mai scrantitzi :)))))

kyd_ursu 17-05-10 13:09

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3362857)
cand ma ajutat la un alt urs iam dat salopeta am si dovezi :D

si cand ma gandesc ca si la asta ma asteapta acelasi lucru :)))) .... tre sa mai facem rost de inca o salopeta ....pt neamtzu :)

Neamtzu_e36 17-05-10 13:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3366744)
si cand ma gandesc ca si la asta ma asteapta acelasi lucru :)))) .... tre sa mai facem rost de inca o salopeta ....pt neamtzu :)

din cate stiu am eu acasa 2 salopete :D dar mai tre sa iau arcurile si porma le imbracam (salopeta) :D

Neamtzu_e36 17-05-10 13:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3365346)
gata ma, v-au dat drumu femeile din casa? :lol:

dupa cateva negocieri care au esuat am aplicat ce a zis kidu :D:D

kyd_ursu 18-05-10 15:43

Re: E 30 DIVISION
 
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

Neamtzu_e36 18-05-10 19:16

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3370006)
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

sa mil trimiti pe maill ca sa ma duc cu el la facut :D

Blondu_318 18-05-10 22:52

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3370006)
in seara asta este gata parasolarul...sa speram ca in 2 zile le si taiem...sa vedem cum facem sa scapam de la munca :))))

pune si mie parasolaru si stickeru'



Noutati? membri noi ?ceati mai mesterit pe la ursi :?:

kyd_ursu 19-05-10 12:28

Re: E 30 DIVISION
 
gata baieti...misiune indeplinita :)... acum este randul lui neamtzu sa alerge ca sa l taie :)) ...

Neamtzu_e36 23-05-10 21:25

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3372385)
gata baieti...misiune indeplinita :)... acum este randul lui neamtzu sa alerge ca sa l taie :)) ...

gata a venit marfa :D:D:D

cozmin23 23-05-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
salut baieti...ma primiti si pe mine pe langa voi?
Ursulica al meu:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3327835
https://www.youtube.com/watch?v=pSG_sFE18aI
Id:lamisto4u

kyd_ursu 23-05-10 23:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3383819)
gata a venit marfa :D:D:D

buna treaba neamtzule....


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning