Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318i DNY (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/161262-e36-318i-dny.html)

Daniel_Toa 12-01-11 09:19

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by By Afs-Cot (Post 3976635)
e lo' a lu valus.. si app de folie pe geamuri... te rezolv tot eu .. mana de lucru. moca sa se mai puna putin soarele afara si o rezolvam..(asta la garaj clar)

Pai pe care geamuri zici sa punem ? Ma rezolvi si cu , autorizatia foliei ' ? in caz ca ma opreste politia ? Ca nu vreau sa raman fara talon ....

By Afs-Cot 07-03-11 18:22

Re: E36 - 318i DNY
 
1 Attachment(s)
am ceva pt tine ...

Daniel_Toa 07-03-11 18:54

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by By Afs-Cot (Post 4150475)
am ceva pt tine ...

Cadou de 9 Martie ??? Multumesc , chiar nu trebuia .... multumesc :-P

mihaimita25 22-03-11 19:00

Re: E36 - 318i DNY
 
nu comentez totusi e b.m.w numele spune tot.

dany_NAC 03-04-11 07:32

Re: E36 - 318i DNY
 
salutare !!! frate tin sa te anunt k vad masina zilnik pe fundeni si e o masina superba .. bafta in continuare cu ea si fara incidente

andi_cimpean 03-04-11 07:56

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by dany_NAC (Post 4222403)
salutare !!! frate tin sa te anunt k vad masina zilnik pe fundeni si e o masina superba .. bafta in continuare cu ea si fara incidente

Cum vine asta? :lol:

Daniel, te-ai mutat mă? :lol:

Daniel_Toa 03-04-11 08:09

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 4222415)
Cum vine asta? :lol:

Daniel, te-ai mutat mă? :lol:



:shock: :shock: :shock:


dany_NAC - cred ca confunzi masina :) Eu nu sunt din Bucuresti :D

rrm012001 24-04-11 07:27

Re: E36 - 318i DNY
 
in descriere pe prima pagina apare cu clima manuala dar bordul din poza nicidecum nu seamana cu cele cu clima reglabila manual.

Daniel_Toa 24-04-11 08:53

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by rrm012001 (Post 4278541)
in descriere pe prima pagina apare cu clima manuala dar bordul din poza nicidecum nu seamana cu cele cu clima reglabila manual.

Masina are aeroterma normala , am gresit cand am scris de clima .

rover_cabrio 09-01-12 11:52

Re: E36 - 318i DNY
 
felicitari pentru masina , tuneazooo , chit de m , oglinzi ;)) e frumoasa rau culoarea ! felicitari inca o data !!!

Daniel_Toa 09-01-12 12:08

Re: E36 - 318i DNY
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by rover_cabrio (Post 4816335)
felicitari pentru masina , tuneazooo , chit de m , oglinzi ;)) e frumoasa rau culoarea ! felicitari inca o data !!!

Multumesc , dar nu am de gand sa ii pun un kit M etc , o adorrr asa cum e , stock :) Culoarea e una deosebita , am revopsit masina din nou si am avut mari batai de cap ca nu ruseam sa gasim culoarea . La masina mare lucru nu am mai facut . Am schimbat de curand bujiile , fisele , baterie noua , si am luat un set de jante de tabla pe 15 cu gume de iarna , cotiera piele , pleoapa luneta ( dar am dat o jos :D ) , si alte mici plastice etc pe la ea .
Poze mai recente cu ea , nu am ... doar cateva de asta toamna in vizita la cineva .

rover_cabrio 09-01-12 12:19

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4816352)
Multumesc , dar nu am de gand sa ii pun un kit M etc , o adorrr asa cum e , stock :) Culoarea e una deosebita , am revopsit masina din nou si am avut mari batai de cap ca nu ruseam sa gasim culoarea . La masina mare lucru nu am mai facut . Am schimbat de curand bujiile , fisele , baterie noua , si am luat un set de jante de tabla pe 15 cu gume de iarna , cotiera piele , pleoapa luneta ( dar am dat o jos :D ) , si alte mici plastice etc pe la ea .
Poze mai recente cu ea , nu am ... doar cateva de asta toamna in vizita la cineva .

inainte de asta portocalie, am adus una de la nemti astorial blue metalic , sincer ziua se vedea un ALBASTRU deskis de tot cu tenta de gri , si seara gri in toata firea , si avea putina ruginica la o usa si iam facut culoarea dupe cod de la BMW , au astia la laboratoare codurile culorilot de BMW si am dat pe 150 grame 58 lei cu tot cu lac cu intaritor si diluant

Devu 08-02-12 22:03

Re: E36 - 318i DNY
 
Foarte frumoasa culoarea.
Merge putin lasata de fata si e ok.

Daniel_Toa 08-02-12 22:07

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Devu (Post 4871764)
Foarte frumoasa culoarea.
Merge putin lasata de fata si e ok.

Multumesc frumos :) Astept vreme buna si ma ocup de ea , o noua suspensie reglabila ( initial am optat pentru air rider , dar prea scumpa :D ) .

Sonny™ 08-02-12 22:14

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4871778)
Multumesc frumos :) Astept vreme buna si ma ocup de ea , o noua suspensie reglabila ( initial am optat pentru air rider , dar prea scumpa :D ) .

si cadourile de la mine...nu uita...;)


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning