![]() |
Ce aberatii sunt pe aici. Cine si-a luat RS4 sigur nu l-a luat sa care cartofi sau varza cu el, dar probabil ca unii sunt constienti ca nu vor avea vreodata asa ceva si atunci se resemneaza facand misto ( daca nu ajungi la struguri zici ca sunt acri ) :no:
|
sa nu crezi ca e imposibil sa-mi cumpar un audi rs4.chiar daca nu l-as plati ches ar fi posibil cand vreau sa-l iau in rate.
pur si simplu nu imi place si asta e gusturile sti cum e cu ele. :wink: fiecare cu gusturile lui. |
gata nu are rost sa va certati fiecare cu gusturile lui!! nuti place rs4 barvo tie lasa ca exista multi alti la care le place :lol: orice masina nui greu de cumparat..sa sti!! mult mai greu ii sa intreti masina ca asa pot sami cumpar si eu un lamborghini in rate...dar cand vine vorga de service etc... :? si iti spun din proprie experienta ca rs4 nui ieftin deloc la intretinere ba chiar mai scump decat porsche!! ca sai schimbi cureau de distributie la 60.000 km te costa la audi cam 3000 euro!!!
|
si totusi e 70-62 cata :P :D
fir-ar mama lui de the fast and the furious :) :P deasta conduce supra:P las` k apare 3-u ... si daca baha rs4 .. :P se schimba situatia :P |
santos nu prea an inteles eu mare lucru din ce-ai zis tu mai sus :lol: :lol: ii normal ca la oameni sa le placa mai mult supra decat rs4 numai cand vezi forma masini...dar asta este....nu ma supar deloc supra lui virgil imi place chiar foarte mult :D rs4 are alte calitati...nu prea merge comparatia asta deloc.. :twisted: era mai bine skyline vs supra si rs4 vs m3 :D
|
catalin sunt de acord ca rs4 are o motorizare buna.dar clar ca nu e suficient ca sa aleg astfel de masina.
clar ca e masina preferata pentru fani audi. nu critic audi dar nu atrage cu altceva in afara de motor. mie vezi daca nu imi place marca il vad ca si cum ar scoate cei de la dacia un logan cu 300cai.ma lasa rece. imi plac masinile sport cu 2usi si asta e cu gusturile... :wink: |
ai dreptate si nam zis nimica iti respect parerea fioecare cu gusturile...lui sincer mie mia placut absolut totul la masina..si daca nu are 2 usi nu inseamna ca nu se poate compara cu o masina sport.are putere multa de fabrica si se poate scoate destul de multa putere din motor cel putin eu sunt foarte multumit pana acuma.. :wink: eu urasc masinile combi sincer sa fiu :lol: singura masina care imi place este rs4 de aia lam si luat...are o optica agresiva :twisted: dar multi trec cu vederea la se mafor ...ah ii doar un break combi :D
|
eu sunt de parere ca un combi e foarte util celor care au o firma si se mai intampla sa aiba nevoie de masina pentru a transporta unele lucruri.
uite socrul meu de exemplu are firma de textile si tot timpul a avut numai masini combi.de multe ori il umple de ma mir cat intra in masina. :( e inebunit dupa breakuri si are si boala vitezei.daca ar vedea un rs4 :wink: are acum un 307 hdi nou. |
asa este combi ii foarte practic si util :lol: dar majoritatea care isi cumpara asa o masina nu o cumpara pt ca sa care cu ea....cel putin eu nam carat mai nimica niciodata cu ea....
|
fete?
|
:D
|
LEGAL RACING
Daca as fi pus in situatia sa aleg intre cele doua as alege RS4. Dar asta doar in situatia in care nu mi-as putea permite mai multe masini. RS4 e o masina mult mai completa decat Supra, a carei sportivitate nu o contest. De ce spun acest lucru dspre Audi RS4: - putere mai mare de fabrica - posibilitati foarte bune de tuning - functionalitate mult mai mare - service mai bun in Romania - confort mai mare - traciunea integrala care iarna-ti poate da mari avantaje .................................................. ................................ Nu sunt un fan Audi, dar asta e parerea mea desi nu contest potentialul sportiv de multe ori neexploatat bine al Suprei. |
RS$ all the way...pot spune ca-mi place mai mult si decat RS6..si intr-adevar are un aspect de masina nervoasa..lasata umflata putin..DOAR pt cunoscatori :twisted: :twisted: :twisted: ...
lasa CATA ca dk n-ai carat cu ea lucruri vb lui gratian..cari femei..si ceva muzica tare ai pe ea? k ar fi o combinatie buna de masina si discoteca :lol: :lol: :lol: |
pai daca in spate pune doua banchete longitudinal iti dai seama ce marfa ar fi sa stai fata in fata ca in limusina si sa bei cu fomeile :?: :lol: :lol: :wink:
problema e ca de o calca ii aduna gramada :lol: hai ca am glumit sper ca nu te superi :wink: :wink: ma si chisc de aici ca acum va posta unul dupa mine cum ca sunt off topic sau ca postez sa-mi creasca cota la posturi. :cry: |
lol:P da nu ar merge ma..pentru asta exista h2..sau lexus...modificate;)..
eu unu mi-ar placea o RS4 in detrimentul a multe masini sportive..chiar si supra..e LUXOASa...niste croame pe ea :lol: si o muz tare..si geamuri..asa toata neagra..ar fi super.. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning