Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   FullSpeed Racing Quarter Mile Drag (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/149189-fullspeed-racing-quarter-mile-drag.html)

TunerInProgres 30-10-09 12:47

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
pffft pai eu mi-am facut programul de la munk sa aj weekendu asta,acu v-ati razgandit?nu sunteti seriosi sincer...pacat

pikollo 30-10-09 12:51

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Quote:

Originally Posted by TunerInProgres (Post 2764622)
pffft pai eu mi-am facut programul de la munk sa aj weekendu asta,acu v-ati razgandit?nu sunteti seriosi sincer...pacat


NU suntem seriosi ?

Vrei sa vezi ceva calumea sau vrei sa stai in ploaie si in frig ?

Noi suntem multumiti ca am gasit de la primarie si de la politie bunavointa sa il amanam sa iasa ceva frumos .

Iti spun eu ca daca noi nu amanam era ceva de cacat iti garantez intreba pe toata lumea cat de urat este cand e frig .

Incercati sa nu mai veniti cu faze dastea . Lumea care ne cunoaste si care au fost la evenimentele de tuning si drift organizate de noi stiu ca ce facem noi iese ca la carte si nu vrem sa dam cu batu in balta

sezione91_blue 30-10-09 12:53

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
bine ca ati amanat de acum decat sa ajungem acolo si sa vedem ca ploua si ca nu avem ce face.
Ne vedem sapt viitoare ! Bafta

TwentyOne 30-10-09 13:33

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Inteleapta decizie , acum sa speram ca si cursa asta are acceasi soarta ca cea de la Tulcea , in ceea ce priveste vremea.

mihaistan 30-10-09 13:35

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
trimis confirmare ;)

t@uru 30-10-09 13:43

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Confirm ca pe 8 nu ajung.

Gata sezonul asta de curse.

Ne vedem la primavara cu masinile mai rele :)

Bafta.

luci4n_vl 30-10-09 14:35

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
pppffoaaaa...lasa ca este bn si asa....macar sa imi incerc si eu "ursul".......sper sa iasa frumos si pe 8......si sper sa organizati ceva fff frumos...si asa cred k este ultima cursa pe anul asta....in rest....dragi fani si partcipanti....lasati organizatorii sa se ocupe de tot ce trebuie...nu`i mai strestai si nu`i mai acuzati ca nu sunt seriosi....omaneii fac tot ce le sta in putinta sa iasa ceva frumos.....


Fan BMW ///M3 Power Turbo

scorpio GL 30-10-09 15:43

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
O decizie foarte buna amanarea cursei.Pe un drum public umed cursele de accelerare pot fi extrem de periculoase.Sfatul meu e sa amanati chiar si de pe data de 8 daca nu prezinta siguranta 100%.Nu merita pentru cativa teribilisti care oricum nu au vreo masina care sa spuna ceva sa riscati vieti si desfasurarea altor editii.

Ianis 30-10-09 16:22

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Quote:

Originally Posted by [cash]SexY (Post 2763403)
o lista facuta in graba pt acei vanatori de liste

cu ce naiba se deschide respectivul fisier ? ?:rolleyes2

P.S prezent pe si pe data de 8 dar daca vremea va fii iar nefavorabila eu zic sa o lasati pt la anu'

KillerINC 30-10-09 16:26

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
cu Microsoft Word sau Open Office

Ianis 30-10-09 16:46

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
cu word nu vrea neam rog sa imi dea si mie un copy paste pe pm cineva caruia ii merge
ms.

Andreea13 30-10-09 17:42

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
pacat , eu unul sunt ocupat week viitor , si cred ca sunt si alti in situatia mea.
nu cred ca sunt sanse sa am timp , dar urez succes celor care ajung.

89 H A I 30-10-09 19:31

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Quote:

Originally Posted by pikollo (Post 2764590)
SE AMANA O SAPTAMANA PE 8 NOIEMBRIE .

Acuma am venit de la Primaria Bradu si am avut discutie cu Politia si Primarul sau dat telefoane la meteo Arges si ne-au asigura ca Duminica 1 Noimbrie vor fii maxim 7 grade si vremea urata (ploaie si lapovita).

Pentru o desfasurare mai buna am hotarat noi FullSpeed , primaria Bradu , Politia sa se amane o saptamana pentru ca week viitor o sa fie mult mai frumos .

Ne cerem scuze dar nu puteam sa riscam sa le facem pe ploaie cu putina lumea si sa fie un eveniment nereusit .

Poate asa sunt multumiti si cei de la rally .

Credetine ca si pe noi ne dat pentre cap vremea avem afise puse si spot la radio deci :(

Astept mail de la toti care ati trimis pana in momentul de fata cereri de insciere cu TEXTUL .

Nume:
Prenume:
Grupa :

Confirm pentru 8 noimbrie .


Pentru confirmarea voastra data de 8 Noiembrie

O zii buna

Mai bine pe 8, ai stiut tu ceva

luci4n_vl 01-11-09 20:50

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
se mai tin cursele?...sa stim si noi cei din valcea.....ms anticipat....RESPECT la all...

t@uru 01-11-09 21:06

Re: FullSpeed Racing Quarter Mile Drag
 
Hai sa punem intrebarile care trebuiesc puse :

Aveti sau nu aprobarile pentru duminica viitoare?
Si daca nu, ce aveti si ce nu aveti?

Sper sa mi se raspunda la obiect fara sa fie facut un roman in loc de raspuns.

Va multumesc anticipat.


All times are GMT +2. The time now is 03:35.

- Copyright 2024 4Tuning