![]() |
Re: Detronarea lui Bugatti Veyron
sincer nu ma pronunt dar in astia 3 ani sunt mai mult ca sigur ca am invatat mai multe decat nu cred ca o sa poti tu in viata asta a ta...ai ani dar degeaba amice tot prost esti!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:43. |
- Copyright 2026 4Tuning