Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/140757-masinile-membrilor-4tuning-vrancea-prezentare.html)

Sonny™ 18-11-10 18:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 3823496)
1,8 is

e vorba de bmw lu uscatu?:))

grosu 19-11-10 15:33

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3823569)
e vorba de bmw lu uscatu?:))

pai da

Sonny™ 19-11-10 15:44

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 3825955)
pai da

da...uitasem...:)):))

tfxCGK 26-01-11 05:15

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
4 Attachment(s)
Alfa Romeo 145 1.4 16v 105CP / an 1999 , Motor nou < 3.000 km.
Modificari majore aduse nu prea sunt ..o evacuare de la SuperSprint ar fi.

valitataye 26-01-11 09:03

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Frumoasa masina.O vad zi de zi aproape in parcare la LUCKOIL:D

tfxCGK 26-01-11 14:06

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Stau vis-a-vis , in blocul dintre Electrica si Cupidon.

_Cox_ 26-01-11 14:10

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022592)
Stau vis-a-vis , in blocul dintre Electrica si Cupidon.

Frumoasa masina, pare ingrijita:D
Bine ai venit!

tfxCGK 26-01-11 14:38

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 4022599)
Frumoasa masina, pare ingrijita:D
Bine ai venit!

E ingrjita cat de cat , mai am de rezolvat mici retusuri pentru primavara.
Apropo , aveti idee unde as putea gasi suspensii si arcuri pentru ea mai ieftin ?

grosu 26-01-11 14:40

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022681)
E ingrjita cat de cat , mai am de rezolvat mici retusuri pentru primavara.
Apropo , aveti idee unde as putea gasi suspensii si arcuri pentru ea mai ieftin ?


mai bine ai cauta un motor

Sonny™ 26-01-11 14:55

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022689)
mai bine ai cauta un motor

de ce il iei asa tare, depinde ce planuri are omu cu masina;)

tfxCGK 26-01-11 15:23

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022689)
mai bine ai cauta un motor

De ce? Al meu merge foarte bine. Nu intentionez sa zbor deasupra soselei cu ea sau sa ma iau la intrecere cu BMW-uri :)
Daca stie cineva unde as putea gasi suspensii + arcuri il rog frumos sa-mi zica. Eu momentan am sport pe ea dar sunt prea rigide si ma enerveaza.

valitataye 26-01-11 15:53

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Ai incercat pe la sectiunea vanzari piese Alfa Romeo

tfxCGK 26-01-11 16:07

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 4022862)
Ai incercat pe la sectiunea vanzari piese Alfa Romeo

Da, au numai sport :|

grosu 26-01-11 16:11

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by tfxCGK (Post 4022917)
Da, au numai sport :|


nu mai inteleg nimic

tfxCGK 26-01-11 16:16

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 4022936)
nu mai inteleg nimic

Ce nu intelegi ? Eu momentan am arcuri si suspensii sport pe ea, dar vreau unele normale pentru ca astea sunt prea rigide. Acum ai inteles?


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning