Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

eon 13-03-06 15:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
FREEHAND TUNING=- eon -=

babydoll 13-03-06 17:41

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
BABYDOLL /BEGINNER TUNING

wish me luck...;)

babydoll 13-03-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
babydoll/ beginner tuning

;)

TopArt 13-03-06 18:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by babydoll
wish me luck...;)

ai uish iu gud lac, ai uish all av iu gud lac !

chiudei, at 00:00, midnait, za inscrieishan uill bi fainally ouvar.

sou, greab iour mausez end iour pensils end go crieeeeit !!!!



za comity...
:joy:

Skillzu 13-03-06 19:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TopArt
ai uish iu gud lac, ai uish all av iu gud lac !

chiudei, at 00:00, midnait, za inscrieishan uill bi fainally ouvar.

sou, greab iour mausez end iour pensils end go crieeeeit !!!!



za comity... :joy:

moamaaaaaa.....m-ai nenorocit..am stat cam 1 min sa citesc postul:lol: :lol: :lol:

g_unit 13-03-06 19:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by madskilz
moamaaaaaa.....m-ai nenorocit..am stat cam 1 min sa citesc postul:lol: :lol: :lol:

tare skillzu...eu km 3-4

blondish 13-03-06 22:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
blondish / freehand tuning

Gabi 14-03-06 01:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Am facut o contorizare a tuturor celor ce s-au inscris, iar rezultatul a fost urmatorul:

Categoria BEGGINER TUNING:


1. Devlin_Dirty
2. vio[s]
3. tng
4. BMWfan
5. blowwind
6. alex_maxx
7. peter
8. huidu4love
9. Proddigy
10. Boomtech
11. MaTzA
12. shantzu
13. 2fastboy
14. GRIGO-X2
15. lupu
16. Gabi
17. Alex2Fast4U
18. kitros
19. Tuning-D.M.G.
20. vlad_4tuning
21. BASU
22. Yackone
23. Yonut21
24. Panacota
25. ALXutz
26. sica
27. 2fast4you
28. raisa407
29. xan.m
30. ra2
31. soricelu
32. WGF
33. cutt3r
34. mihai134
35. chitzy_66
36. eko_squad_2006
37. maf
38. lyvyu
39. TazAless
40. cata55
41. Manson
42. sandrin
43. kamikaaze
44. Dexter_20
45. Angel_22S
46. ranek
47. Intruder1k2
48. RA_2fast4u
49. babydoll


Categoria ADVANCED TUNING:

1. NightDevil
2. LKS
3. xxdadixx
4. EvLSant0s
5. P.I.M.P Boy
6. Rares
7. metal_militia
8. Diesel_tuning
9. hori_cutz_tuning
10. GolfTuning
11. ad1
12. BMW-M-Power
13. W U W
14. madskilz
15. frozzen
16. george GMN
17. dshockevo
18. kickass
19. andrey2003
20. maskt
21. CataNOS


Categoria HIGH-END TUNING:

1. ad1
2. a_ombladon
3. TopArt
4. bumbu iulian
5. ShinyG
6. chris_max
7. Marius Nedea
8. _DPG_
9. lilCara
10. nelu
11. dreacu


Categoria FREEHAND TUNING:

1. Devlin_Dirty
2. LKS
3. g_unit
4. vlad_4tuning
5. ad1
6. sica
7. mertan
8. DjRainManFast
9. cassyus
10. Ace Axel
11. Acadea
12. Intruder1k2
13. chitzy_66
14. maf
15. Dexter_20
16. Brianthedriftboy
17. ranek
18. blondish
19. eon

... ADICA 100 DE CONCURENTI INSCRISI!!!

frost_dani :?: inca neclar, deoarece s-a inscris initial la freehand si la advanced, apoi la begginer si la advanced. Eu am decis sa nu-i centralizez inscrierea. De asemenea, alegerea userului L33L00 este incerta, deoarece s-a inscris atat la begginer cat si la advanced tuning.

Daca din greseala am omis sa nominalizez pe cineva, imi cer scuze si rog persoana respectiva sa dea un mesaj privat oricarui dintre membrii comitetului de organizare (TopArt, ZoliaT, RoSonic sau Gabi) cu userul si categoria la care s-a inscris pentru a fi introdus in liste.

Cei care inca nu au trimis datele personale (nickname | nume real | varsta | studii) persoanelor ce se ocupa de contorizarea datelor (ZoliaT, pentru categoria BEGGINER TUNING, RoSonic, pentru categoria FREEHAND TUNING si Gabi, pentru categoria ADVANCED TUNING) sunt rugati sa o faca in cel mai scurt timp posibil, in caz contrar riscand sa fie exclusi din concurs.

Va multumim tuturor (atat concurentilor, cat si celor ce-au votat) pentru implicarea in acest concurs si le uram concurentilor multa bafta!!!

Comitetul de organizare

2fast4you 14-03-06 07:49

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
. NU SE ADMIT LOGO-URI, BRAND-URI, NICK-URI, SITE-URI, ETC. PE LUCRAREA FINALA.

Topart prin logouri si branduri se inteleg si reclamele care se pun pe masini? Gen greedy, toyo, etc?

Gabi 14-03-06 10:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Nu! Nu la alea se referea, ci la elemente ce-ar putea da indicii despre realizatorul unei lucrari.

ra2 14-03-06 13:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ca de ex pe lucrarea mea sa scrie undeva intr-un colt sau unde se pune numaru la masina sa scrie ra2

mihai134 14-03-06 13:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
exact asta nu ai voie ;)

blondish 14-03-06 14:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by blondish
blondish / beginner tuning

Si eu m-am inscris pe pag 12 si am trimis si PM lui Zoliat dar nu apar in lista de la Beginner Tuning!!!

Gabi 14-03-06 15:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
blondish: este vina mea. Te-am trecut decat in lista de la freehand tuning. Ultima daca cand ai postat, ai optat pentru categoria asta si te-am trecut decat acolo. Dar... no problem, esti participanta la ambele categorii - freehand si begginer tuning :wink: Nu vei fi lasata afara!

ra2 14-03-06 15:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by mihai134
exact asta nu ai voie ;)

stiu k nu e voie da i-am dat un ex lu 2fast4you ce sa nu faca :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning