Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

rider2009 21-09-09 11:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
voi asa incantati sunteti de masina da nu stiu unde o sa o vedeti pe strada mai ales pe coclaurile romanesti si in poze arata mai bine masina cu becali in ea voi credeti ca tot romanu are bani de asa ceva is curios cati o sa aiba masina pe plan mondial da voi visati sa o vedeti pe strazi in romania nici macar in vitrina nu o sa o gasiti zicea unu ca e numai 1 milion de dolari NUMA daca numa atata e inseamna ca traim bine

laur_nsl 21-09-09 18:19

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by bennjamin (Post 2653234)
bmw sucks! nu e nevoiesa adaugati comentarii e pur si simplu opinia mea.

te rog argumenteaza-ti postul!
iar a ajuns un thread un loc de cearta intre fanii bmw si altii. trebuie sa comentam masina asta si eu spun ca e o realizare incredibila dar din pacate imi trezeste un sentiment de tristete. mie imi plac masinile care polueaza (adica merg cu benzina de preferat) si daca sunt ecologisti pe aici ii invit sa ma injure dar asta este parerea mea. in 20 de ani o sa platim scump sa mai auzim un motor pe benzina turadu-se (vezi ultimul episod top gear (v12 vantage)).

laur_nsl 21-09-09 18:21

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by rider2009 (Post 2656492)
voi asa incantati sunteti de masina da nu stiu unde o sa o vedeti pe strada mai ales pe coclaurile romanesti si in poze arata mai bine masina cu becali in ea voi credeti ca tot romanu are bani de asa ceva is curios cati o sa aiba masina pe plan mondial da voi visati sa o vedeti pe strazi in romania nici macar in vitrina nu o sa o gasiti zicea unu ca e numai 1 milion de dolari NUMA daca numa atata e inseamna ca traim bine

copilu', conceptul asta e facut doar pentru a arata ce pot sa faca inginerii bmw, nu ca la anul avem asa ceva pe strazi.

albatros 21-09-09 18:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by laur_nsl (Post 2657659)
copilu', conceptul asta e facut doar pentru a arata ce pot sa faca inginerii bmw, nu ca la anul avem asa ceva pe strazi.

uite daca sti germana intra pe www.BMW.de si vezi acolo la bmw TV ca e un inginer de la bmw care explica dc acest model nu va fi condus niciodata pe strazi ......cine stie germana sa intre sa vada .....

wise SashA 21-09-09 18:25

Re: BMW se da pe "verde"
 
lasand la o parte ce spune laur (lucru perfect adevarat) si chiar daca ar fi o masina care sa iasa maine pe strada este o opera de arta cum a mai spus cineva mai sus si este de admirat, rider2009... invata sa pretuiesti ceea ce merita pozitia asta in viata

rider2009 21-09-09 18:40

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

copilu', conceptul asta e facut doar pentru a arata ce pot sa faca inginerii bmw, nu ca la anul avem asa ceva pe strazi.
da am zis io ca o sa avem io ziceam de uni oameni de aci de pe forum ce incantati is ca abia asteapta sa o vada pe strazi alea alea apoi masina nici nu o aparut nici nu o sa apara nici nu o sa aiba orcine masina daca chiar o sa fie nu stiu ce teai trezit brusc din pat sa lasi coment ce stiu sa faca inginerii bravo lor nam zis ca e un ***

rider2009 21-09-09 18:45

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

te rog argumenteaza-ti postul!
iar a ajuns un thread un loc de cearta intre fanii bmw si altii. trebuie sa comentam masina asta si eu spun ca e o realizare incredibila dar din pacate imi trezeste un sentiment de tristete. mie imi plac masinile care polueaza (adica merg cu benzina de preferat) si daca sunt ecologisti pe aici ii invit sa ma injure dar asta este parerea mea. in 20 de ani o sa platim scump sa mai auzim un motor pe benzina turadu-se (vezi ultimul episod top gear (v12 vantage)).
de unde stii tu ce o sa fie peste 20 de ani poate maine murim toti si credema ca o masina verde electrica e o realizare intradevar care sub nici o forma nu o sa fie vanduta pe bani de biserica te asigur eo ca nu o sa fie bani pt asa ceva ideea de verde e buna la fel si performantele da bani pt asa ceva nu o sa fie la nimeni uitate inca odata la masina asta si dupa aia uitate pe geam sa vezi ce asfalt din plastelina avem masina asta e pt state civilizate unde strada e ca liniaru

wise SashA 21-09-09 18:51

Re: BMW se da pe "verde"
 
parerea mea e ca ar fi cazul sa incheiati aceste dispute sau sa le continuati pe privat, nu ptr asta a fost deschis topicul, daca mai aveti vreo remarca la adresa masinii, scrieti cu incredere!

albatros 21-09-09 18:54

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by wise SashA (Post 2657736)
parerea mea e ca ar fi cazul sa incheiati aceste dispute sau sa le continuati pe privat, nu ptr asta a fost deschis topicul, daca mai aveti vreo remarca la adresa masinii, scrieti cu incredere!

CORECTTTTTttttT!!!!!!8):lol::lol::lol::lol::lol::l ol:;););)

Negatyvu 21-09-09 23:06

Re: BMW se da pe "verde"
 
intr-o privinta ma bucur k esti de acord cu mine si ma bucur k iti place noul concept BMW.pe partea cealalta insa e problema ta ce masina ai tu la 18anisori ai ta si sa fi sanatos si fara incidente.dar dak stai sa te gindesti acele masini "de zeci de mii de ieuro"nu sint accesibile tuturor,iar acum ceva timp knd skoda nu evoluase atit tot la BMW te-ai fi orientat.

andreicln 22-09-09 12:46

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Negatyvu (Post 2655240)
sa zicem si asa k am dat 2000.dar tu kt ai dat pe a ta???din curiozitate.ti-ai luato pt fitze sau suferinte?????sau poate sa zicem pt a reusi si tu sa agati o tipa mai prostuta.pt a-ti satisface curiozitatea o am de 5 anisori si in acea perioada nu-ti permiteai sa dai banutii pe ceea ce ai tu k imagie.dar e doar problema ta.era vb doar de BMW si nici decum de audi.dak vrei sa vb de asa ceva vb knd apare ceva nou despre audi....

prietene si eu il am din 2006 si daca te intereseaza cat am dat pe el , am dat 67.943 euro..

Negatyvu 23-09-09 00:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
felicitari si sa-l stapinesti sanatos tot atitia ani kt ai dat si pe masina

Negatyvu 23-09-09 00:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by wise SashA (Post 2657736)
parerea mea e ca ar fi cazul sa incheiati aceste dispute sau sa le continuati pe privat, nu ptr asta a fost deschis topicul, daca mai aveti vreo remarca la adresa masinii, scrieti cu incredere!

ai perfecta dreptate.bravo.oriqm aceste discutii nu duc nicaieri si in loc sa bem o bere knd si dak ne vom intilnii vom sta sa ne scuipam si sa ne injuram.felicitari inginerilor de la BMW.

wise SashA 23-09-09 08:46

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Negatyvu (Post 2661765)
ai perfecta dreptate.bravo.oriqm aceste discutii nu duc nicaieri si in loc sa bem o bere knd si dak ne vom intilnii vom sta sa ne scuipam si sa ne injuram.felicitari inginerilor de la BMW.

suc nu bere ca mai avem nevoie de permise ! ! ! :lol:

Limba14 23-09-09 10:58

Re: BMW se da pe "verde"
 
"efficient dynamics". isi merita cu prisosinta sloganul pe care il promoveaza.
bravo bmw


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning