![]() |
Re: BMW se da pe "verde"
voi asa incantati sunteti de masina da nu stiu unde o sa o vedeti pe strada mai ales pe coclaurile romanesti si in poze arata mai bine masina cu becali in ea voi credeti ca tot romanu are bani de asa ceva is curios cati o sa aiba masina pe plan mondial da voi visati sa o vedeti pe strazi in romania nici macar in vitrina nu o sa o gasiti zicea unu ca e numai 1 milion de dolari NUMA daca numa atata e inseamna ca traim bine
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
iar a ajuns un thread un loc de cearta intre fanii bmw si altii. trebuie sa comentam masina asta si eu spun ca e o realizare incredibila dar din pacate imi trezeste un sentiment de tristete. mie imi plac masinile care polueaza (adica merg cu benzina de preferat) si daca sunt ecologisti pe aici ii invit sa ma injure dar asta este parerea mea. in 20 de ani o sa platim scump sa mai auzim un motor pe benzina turadu-se (vezi ultimul episod top gear (v12 vantage)). |
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
lasand la o parte ce spune laur (lucru perfect adevarat) si chiar daca ar fi o masina care sa iasa maine pe strada este o opera de arta cum a mai spus cineva mai sus si este de admirat, rider2009... invata sa pretuiesti ceea ce merita pozitia asta in viata
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
parerea mea e ca ar fi cazul sa incheiati aceste dispute sau sa le continuati pe privat, nu ptr asta a fost deschis topicul, daca mai aveti vreo remarca la adresa masinii, scrieti cu incredere!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
intr-o privinta ma bucur k esti de acord cu mine si ma bucur k iti place noul concept BMW.pe partea cealalta insa e problema ta ce masina ai tu la 18anisori ai ta si sa fi sanatos si fara incidente.dar dak stai sa te gindesti acele masini "de zeci de mii de ieuro"nu sint accesibile tuturor,iar acum ceva timp knd skoda nu evoluase atit tot la BMW te-ai fi orientat.
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
felicitari si sa-l stapinesti sanatos tot atitia ani kt ai dat si pe masina
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
"efficient dynamics". isi merita cu prisosinta sloganul pe care il promoveaza.
bravo bmw |
| All times are GMT +2. The time now is 14:40. |
- Copyright 2026 4Tuning