![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Acei 12 , vreau sa ii vad ca se prezinta aici, eu nu am vazut decat 5 6 pana acum care au zis ca se baga.
Daca tot faceti presupuneri cum va fi si ce va fi, faceti campionat, idee va fi asa: 1vs1 3 curse ca sa nu existe discutii , care castiga merge mai departe . grupele se vor face la alegere prin extragere. Cursele se vor tine pe SD2! Care nu vrea asa , sa nu se bage, restu pregatitiva! |
Re: NFS UG2 Drifters
Da ideea e buna
|
Re: NFS UG2 Drifters
Deci eu ma bag :)
O sa vb si cu cei de pe mess,care se baga,sa posteze aici. |
Re: NFS UG2 Drifters
Prezent si eu cu evo ...
Insane Sper ca si restu pe care i-am mentionat mai sus o sa posteze!:D care nu afirma prezenta aici nu intra. |
Re: NFS UG2 Drifters
eu.....Pain-golf ....si chrome-golf
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca mai e loc as vrea si eu sa intru ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
intru si eu
|
Re: NFS UG2 Drifters
Lista e facuta dar poate fi prelungita fara probleme pana cand o sa se inchida inscrierile atunci o sa fie facute publice si regulamentu si desfasurarea campionatului deci INSCRIERILE SUNT LIBERE SI DESCHISE PENTRU CINE DORESTE
|
Re: NFS UG2 Drifters
poi ma bag si eu;)chiar dak sunt cel mai neindemanatic:Dla drift
dar ar fi mers si cv pe echipe 2vs2 un sprint 1 drag cv nu numai drift am dat si eu q parerea.aq sa nu va suparaty;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Campionatul se va tine pe data de 20.02.2010 ora 20 :30 pe serverul de Plan .
Pana pe data de 15 pute-ti sa va dati pe server de hamachi:DriftLeague in scopul de a exersa . Cursele se vor tine pe plansa Stadium Dritft 2.<o></o> Va veti da cu o singura masina de-a lungul campionatului , ca sa nu fie discutii .<o></o> Inscrierile se fac pana pe data de 12.02.2010.<o></o> Nuu conteaza ce tractiune are masina , atata timp cat va veti descurca cu ea si veti scoate un scor bun.<o></o> Fara agresari in timpul unui versus, adica cei 2 concurenti sa se loveasca intentionat, cei care vor fi surprinsi ca fac asemenea gesturi vor fi descalificati. Nu se face deosebire intre un jucator vechi si nou ,cunoscut printre noi sau nu .<o></o> Vor vi 2 persoana care vor supraveghea fiecare versus. E doar un simplu joc , un campionat sa vedem cine a mai invatat sa stapaneasca jocul. Succes! Va astept in numar mare! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Corect! Aici e doar drift pentru ca e tot ce avem in sange :)) |
Re: NFS UG2 Drifters
Vor fi 3 grupe mari:
1.Rwd-tractiune spate (stadium drift 2) 2.Awd-4x4 (stadium drift 2) 3.Fwd-tractiune fata. (parkade drift 6) Reguli: 1. Un jucator poate sa se inscrie la mai multe grupe. 2. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini. 3. Vor fi 10 laps (stadium drift 2), 5 laps (parkade drift6) si 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe. 4. Coliziunea este interzisa pe toate traseele. 5. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive. 6.Sistemul va fi unul piramidal , finala urmand sa scoata castigatorul la fiecare grupa , mai apoi se vor da cei 3 intre ei sa vedem cine este cel mai bun .Si va mai fi inca o finala intre cei 2 care au scos cel mai mare scor. Asta ca sa nu uitati cine a facut primul campionat , succes tuturor ! |
Re: NFS UG2 Drifters
cred ca era mai buna ideea lui ingerashu si eu sunt total de acord cu ea....sa nu fie restrictii de tractiune fiecare participa la ce traseu vrea cu ce masina vrea....multi dintre noi avem o masina cu care ne-am invatat pe toate traseele si cu care scoatem scor bun pe orice traseu...
scz pt traseurile am editat traseele promit ca o sa ma intorc la scoala sa ora de limba romana:lol:mersi de atentionare m-am grabit... |
Re: NFS UG2 Drifters
DVD,parca avea alt nick. Te-ai haladit si tu :)
Atunci era alta viata,eram multi,jucam des... Acum suntem vreo 5-6 insi care mai jucam. Atunci nu ne mai ajungea serverul de Hamachi. Craxy,corect e "traseele" :| |
| All times are GMT +2. The time now is 23:32. |
- Copyright 2026 4Tuning