![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est. Azi a concurat la Kunmadaras (HU) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol: |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Cert e ca merita sa ajungi in HU macar o data vara aceasta, de preferabil kiskunlachaza sau kunmadaras, sa vezi si tu un timp oficial cu o plecare pe VHT.
Bafta la masina man! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
1 Attachment(s)
Iata si un filmulet de la bordul navetei spatiale E30 M3 Turbo cu o accelerare de la 80 la 180 km/h. :peace:
Tineti-va bine de birouri sa nu cadeti cu scaunele pe spate cand accelereaza! :-P |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Foarte smechera masina ... felicitari !
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Colega o sa mai venim :D si cu siguranta o sa traga masina ta si mai bine ! avem noi solutie!:)))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Nu ma mai scoate si pe mine nimeni la plimbare? Am mai facut ceva modificari si vreau sa vad dc in bine sau in rau!
Va salut! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning