Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

luci4n_vl 26-05-10 15:50

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3390219)
Mda, in sfarshit un motor de 4 pistoane care m-a impresionat Honda S2000 turbo!

Sa nu mai zic de felul in care arata mashina aia......;)

ce sa intamplat? uimeste`ma....

sineta 29-05-10 22:14

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?

bobiMOM 30-05-10 02:35

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by sineta (Post 3400287)
teai mai dat cu audi s3 de bucuresti...MUU...?

Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?

turb0 30-05-10 02:55

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!

sineta 30-05-10 08:54

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3400578)
Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?

sint curios cum sta treaba intre voi doi......:D

bobiMOM 30-05-10 13:23

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3400590)
Totusi, ce ai facut cu S2000-ul ?!

Cu S2000 am fost in fata!

civic_ex 30-05-10 23:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3400578)
Nu, dar la Alexeni sigur o sa ma dau! De ce?




Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est.
Azi a concurat la Kunmadaras (HU)

bobiMOM 31-05-10 00:34

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by civic_ex (Post 3402886)
Ar fi interesanta o cursa intre voi doi, dar am vorbit aseara cu dansul, si spunea ca nu mai are de gand sa participe la nimic organizat pe partea de est.
Azi a concurat la Kunmadaras (HU)

Mda, el stie...eu nu am refuzat nimik pana acum...in Hu mi-e cam greu sa ajung...stau f prost cu timpul!:cry:

O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol:

civic_ex 31-05-10 01:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Cert e ca merita sa ajungi in HU macar o data vara aceasta, de preferabil kiskunlachaza sau kunmadaras, sa vezi si tu un timp oficial cu o plecare pe VHT.
Bafta la masina man!

Alfa_band 08-06-10 19:44

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3403040)
Mda, el stie...eu nu am refuzat nimik pana acum...in Hu mi-e cam greu sa ajung...stau f prost cu timpul!:cry:

O sa incerc vara asta sa ajung! Sunt foarte curios de tratamentul pistei...cred ca ar rezolva mult din problemele mele la plecare!:lol:

Eu zic sa inerci sa faci o deplasare pana acolo si zic ca o sa iti schimbi parerea radical.....stie MU ce stie.

DONU' 18-06-10 19:29

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
1 Attachment(s)
Iata si un filmulet de la bordul navetei spatiale E30 M3 Turbo cu o accelerare de la 80 la 180 km/h. :peace:
Tineti-va bine de birouri sa nu cadeti cu scaunele pe spate cand accelereaza! :-P

TOBA^ 20-06-10 18:38

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Foarte smechera masina ... felicitari !

bobiMOM 23-06-10 18:41

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3455637)
Foarte smechera masina ... felicitari !

Ms `colega`! Ne-atzi facut o surpriza placuta si va mai asteptam!;)

TOBA^ 23-06-10 19:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Colega o sa mai venim :D si cu siguranta o sa traga masina ta si mai bine ! avem noi solutie!:)))

bobiMOM 17-08-10 14:46

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Nu ma mai scoate si pe mine nimeni la plimbare? Am mai facut ceva modificari si vreau sa vad dc in bine sau in rau!

Va salut!


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning